Czy to się kiedyś skończy? Koronawirus M. Gierej, Ł. Warzecha | Salonik Polityczny odc. 339 1/3 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1eTznCmZVUYNajlepsze komentarze:

Andrzej... Ten Warzecha to tylko narzekac potrafi, nic pozatym nie potrafi, narzekac jest bardzo latwo.
Mariusz... Warzecha komentarze to dno!!!!!!
Mortime... Gierej za każde słowo "prawda" powinien płacić 10 złotych kary. Po miesiącu miałby komornika na karku i skończyłby pod mostem...
Ryszard... To pis pomaga wirusowi swoimi dzialaniami Pisoqcy nie maja kontaktu z rozumem
Zenek B... Ciekawe Ile bierze ten w okularach bo wciska fałsz ile mu za to zapłacono
Zenek B... To czemu szpitale są przecież puste. A stadion narodowy nawet nie tknięty . Tam nie ma żadnego chorego
MegaLup... Szkoda takiego cepa Giereja do duetu z Warzecha.
Wojtek ... Epidemia się skończy kiedy będzie trzeba... Czyli potrzeba... Słowa Pana Michalkiewicza... Dosłowna prawda... Pozdrawiam
micael8... Chciałbym zwrócić uwagę na to, że Szwecja jest złym przykładem. To kraj introwertyków i gdzieniegdzie tak jak u nas było przy pełnym zamknięciu tam jest normalnie. Dlatego irytuję mnie to ciągle przywoływanie Szwecji gdzie popadnie. Oni social dystans mają na co dzień:)
Jacek P... Ten wirus bedzie z nami juz zawsze jak grypa to co zamkniemy wszystko do konca swiata nonsens
Tuco Be... W szpitalach przestrzegane zasady? Dobry kawał. leżałem w szpitalu niedawno i praktycznie żaden lekarz nie nosił maseczki, nosiło kilka pielęgniarek i to nie zawsze. Pacjenci w ogóle nie nosili, za wyjątkiem sytuacji, kiedy byli wiezieni na TK czy RTG. Po badaniu znowu zdejmowali
Sebasti... W Belgii zamknęli wszystko do tego stopnia że nawet w hipermarkecie oddzielone są taśmami spożywka od reszty sklepu. Kuzynka chciała kupić jakąś zabawkę na prezent i nie dało rady. Wiem , wiem że zaraz znajdą się wirusolodzy ,ekonomiści ,socjolodzy etc. ale w Belgii nie wyją tak jak u Nas.
B A R T... Panie Gierej. Mówi Pan od 5 min i nic nie rozumiem co ma Pan do powiedzenia oprócz oczywistych rzeczy albo powtórek po poprzednich wypowiedziach. Przykro mi muszę przewijać Pana Giereja...
GTRobin... Oj eksperty. Niezależnie od tego jakiego pochodzenia jest wirus (a wiemy już, że powstał w laboratorium). Mamy do czynienia z globalną epidemią. Taka jak 100 lat temu. Szczepionek na coronawirusy nie było, nie ma i nie będzie. Wirus musi przejść przez całą populacje i tyle.
Jerzy O... W zeszłym roku w sezonie grypowym było ok. 20tys. zachorowań (nie zakażeń!) na dzień i nikt nie robił paniki, a nawet nikt (poza szpitalami zakaźnymi) nie był świadomy. Stało się coś? Decydenci grają na nieświadomości LICZB w społeczeństwie. Codziennie (dane statystyczne - sprawdź niedowiarku!) umiera w Polsce ok. 1100 osób, w tym np. na raka ok. 300. Więc to wyrachowane "plandemiczne" niszczenie Ojczyzny dzieje się za zasłoną takich paplających "dozorców świadomości".
MiszkaM... 'nonsens, kiedy człowiek idzie w tej maseczce po ulicy, gdzie ma najbliższą osobę 300 metrów od siebie', a potem idzie dalej i zaczyna mijać ludzi - na chodnikach, na przejściach dla pieszych, na schodach, w drzwiach, w bramach, itd, itp. Czy wtedy to też jest nonsens? A jak ktoś idzie 5 metrów za osobą bez maseczki, która kicha, kaszle, albo rozmawia przez telefon komórkowy, to jest bezpieczny, czy nie? Proponuję taki eksperyment - niech Gierej idzie po chodniku 5 metrów przed Warzechą i puści bąka. I niech Warzecha powie, jak mu się podoba to świeże powietrze. Ze sprejem jest chyba podobnie. Po co się tak onanizować nad tymi maseczkami? To trochę jak z ograniczeniami prędkości na drodze. Nie każdy przestrzega, ale jednak jest bezpieczniej. Trzeba sobie po prostu maseczkę kupić taką, która nie utrudnia oddychania i po problemie. Przy kasie w najpopularniejszym 'polskim' markecie po 5zł za 10 szt.
Ryu Zaw... W Szwecji bez szmat.
sangued... Ludzie będą się stosować do zakazów mimo braku zaufania, ponieważ już każdy zna osobę która jest chora i coraz więcej osób zna albo słyszy, że ktoś przechodzi ciężej covida. Hm jakoś nie widzę buntu ludzi, a przecież od soboty są już kolejne restrykcje. Większość czuje strach i będzie w miarę posłuszna. Mimo, że większość będzie narzekać.
Psychod... Łukasz Warzecha chyba najlepszy z dziennikarzy w Polsce
Pasieka... Rząd jest zakładnikiem swojej polityki antycovidowej z wiosny. Wystraszyli się że przed wyborami państwo nie wydoli więc kazali wszystkimi schować się w domach. Teraz powielają te same błędy licząc na inne efekty. Zapominając że pierwszy lockdown miał na celu ukryć słabości państwa i rządu do wyborów.
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.