Unia i Ultimatum dla Polski + Szwecja Zaczyna Otwierać Oczy. - TO JUŻ DZIŚ


► Akcja wspierania Polaków ► ► Subskrypcja ► ► Nasz Fanpage► ► Cała seria ► ► Moje Vlogi aylisty) ► (luźny) + (poważny) + + ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► ►Kontakt biznesowy (wył
Najlepsze komentarze do filmu "Unia i Ultimatum dla Polski + Szwecja Zaczyna Otwierać Oczy.":

JoKe6: Krzysiu, nie musisz przypominać, jestem pewien, że wiele osób daje łapke w górę jeszcze przed reklamą :P
Piowel elpiwo: Lajkujemy!
Beata lol: witaj .aby zrozumieć całość to wez pod uwagę że system religijny jest częścią światowego systemu i nie ma na świecie prawdziwej religii .są tylko prawdziwi wyznawcy ,oni nie należą do jakiegoś kościoła oni są kościołem,zostaną ujawnieni na końcu systemu i dokładnie wiedza co się dzieje.
Jan Kowalski: Całe zamieszanie w UE to podjudzanie tuska jak będą chcieli nas ukarać to trzeba wychodzić z euro kołchozu pajacuja a jak Anglia wyszła to ugieły im się nogi kurwy. .. ile jeszcze ktoś będzie rozkazał suwerennemu krajowi
krzy? bzymek: Boże pomóż nam.
dabo reaper: coś miłego :-)
piripam: dziękuje za wszystko co powiedziałeś ♥
swojmil: kryptolewak pedarsotofil
adrag11: Jeszcze gdybyś tylko nie powtarzał co chwila końcówek poprzednich wyrazów, to by się całkiem dobrze słuchało. „Jak się idzie po ulicy z jakimś otwartym...yyy..artym piwem". Pozdrawiam.
Krzysztof Skibniewski: Krzychu, weź pod uwagę, że władze w Szwecji prawdopodobnie zauważyły, że trzeba działać. Ale jak zacząć działać czyli krytykować islam, aby nie stracić twarzy? Trzeba zacząć wtedy jakiś formalnie niereligijny skandal. Oby się Szwecja opamiętała!
Bezdomny Pirat: ja powiem szwedom tylko HA HA HA.....ja wam nie pomoge
Krystyna Cichosz: Wszystko w pigułce ,jasno na temat. Świetnie Panie Krzysztofie
CCTV YORKSHIRE: ...ciekawe kiedy ciebie czerwony you tube zbanuje??? ;) za te herezje ktore glosisz.
Jan Kwa?niewski: Co facet pierniczysz? Tak Ci fajnie w Unii? Poczekaj parę lat. Zobaczysz co tu w tym kraju Unia jeszcze wprowadzi.
aleksandrowicz: trzymaj tak Krzyśku! ??
Mateusz Skavron: STATYSTYKI
mrRomlafPL Nr1: kom dla ATOR-a
Szymon Paprocki: Panie Krzysztofie, to bardzo dobry vlog. Proszę o pozwolenie na pobranie go na dysk twardy w celu tworzenia prywatnego archiwum.
llongin: Co ogladalnosc zaczela Ci spadac ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ODYdEaSuGnw