Coroczna wyprzedaż na Aliexpress 11.11 | Troszkę pierdół za grosze | Haul Laik Makijażowy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bbFXy3VX43YNajlepsze komentarze:

Agniesz... Ja przez maseczkę (plus słuchawki) zgubiłam kolczyka małego wkręta. Tak, że panuje pełna równość, jeśli chodzi o ściąganie kolczyków z uszu przez maseczki. ?
anula19... ?
Selina1... Mam kota - rzeczywiście się do wszystkiego czepia ;) Jeśli chodzi o miarki - raz kupiłam w chińskim sklepie i zgodnie z zasadą, że wszystko chińskie jest mniejsze, dopiero piekąc ciasto zorientowałam się, że chiński litr to tak naprawdę 0,7l :D
Ewa Wol... Faktycznie, top no wipe sprawdza się jedynie do wcierania pyłków typu chrom. Zastosowany jako powierzchniowy, jest taki jakby gumowy i gorzej sie świeci. Kolczyki bardzo fajne, cenne info, że nie podrażniają, bo ja mam z tym problem. Mam taka matę silikonową, ale w wersji ciężkiej, grubej, takiej z jakiej wykonuje się foremki . Rzadko z niej korzystam, leży odlogiem w szufladzie. Może warto by wykorzystać ją chociaż do pieczenia??
Katarzy... Czemu nie było koczyków z homo propagandą? ;p
Daga... Mój koszyk na Ali pęka w szwach ??
Lady M... Uwielbiam te Twoje propozycje zakupowe z Ali. ??
Ula Ula... Jeśli chodzi o miarki to polecam te dodawane do mleka dla dzieci. Są bardzo wytrzymałe. Moje dziecko ma 20 lat, a miarki jeszcze posiadam I używam.?. Pozdrawiam.