Premier: Koronawirus to nasz wróg numer jeden i nie chcemy z nikim innym walczyć TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3Uw8WTSCOzUNajlepsze komentarze:

Micha? ... Chcą podwyższyć płace minimalną pensje od nowego roku tylko o 200 zł brutto kpinę sobie robią .Walczcie strajkujcie o 500 zł > https://nowosci.com.pl/podwyzki-w-2021-roku-zobaczcie-kto-zarobi-wiecej-w-przyszlym-roku-lista/ga/c15-15268808/zd/46296102?utm_source=facebook.com&utm_medium=nowosci&utm_campaign=podwyzki-w-2021-roku.. Idzie piąty rok programu 500 + https://biznes.wprost.pl/gospodarka/transport/10339647/malag-na-500-rzad-wydal-juz-lacznie-114-mld-zl.html Niektórzy mają w rodzinach po 4 dzieciaków biorą za darmo co miesiąc ze środków publicznych po 2 tys zł Czyli pobierają za darmo 24 tyś zł rocznie na 4 dzieciaków Przez 5 lat wzięli 120 tyś zł za darmo ze środków publicznych .Posłowie ministrowie senatorowie są to Cwaniaki sami mają rodziny dzieci i wnuki specjalnie wymyślili ten program 500 + program 300 + z myślą o swoich dzieciakach i wnukach i innych samorządowców w urzędach ze oni na tym skorzystają nie stracą do puki oni wszyscy są na stanowiskach będą korzystać z darmowej kasy a miliardy lecą Rozdajecie miliardy za darmo rodzicom dzieciaków za które kupują dzieciakom telewizory smartfony tablety komputery meble rowery skutery markowe ubrania rozdajecie miliony i miliardy w rządzie za darmo wspieracie różnych ludzi materialnie . za darmo 500 + 300 + bon turystyczny 500 zł program maluch program senior program niepełnosprawni program 13 i 14 emerytura
jarosla... Kto ma serce przewrotne, nie znajduje szczęścia, kto ma mowę krętą, wpada w nieszczęście.
Julka... Sam się Pan zaszczep na początek, może rozumu przybędzie Panie kłamco i przestań Pan klepać w koło macieju te wypociny
Krzyszt... Ja bym mu te "witki" taśmą związał, pie......lony kagańczyk. Nauczyli ich machać "grabiami" i wydaje im się że są prawdomówni... Cudowne objawienie Pfizera....
Piotr C... Debi lu ściągnij ten kaganiec, na chuj ten teatrzyk!
Krystia... Kłamcy i zdrajcy narodu !! Nie znacie lekarstwa a bedziecie je wzszczepiać na siłę ludziom !
Jaros?a... Nie ma się czego bać, wirus jest w odwrocie. Trzeba iść na wybory.
Jack Ja... Koronawirusy jak każde inne wirusy mutują. Nawet sterowane massmedia o tym mówią. To tak jak z grypą. Wy chcecie pod przykrywką coś ludziom dla ich dobra wstrzyknąć. Ale jaki jest sens szczepienia się na jeden z wielu koronowirusów jak on zaraz zmutuje. Trzeba dbać o swój organizm całościowo a wtedy żadne chorubsko ani wirus nam nie zagrozi (np. suplementacja witaminowo mineralna, usuwanie toksyn, metali ciężkich i innych substancji z organizmów, naprawienie flory jelitowej, nieprzetworzona dieta, aktywność fizyczna, itd...)
R W... KaczyGnom i ty psychopatyczny kłamco jesteście wrogami nr 1 dla Polski i Polaków. WPRDL!
Ma?gorz... Kto to dowód?
Inger R... Cyt . uczony do 1939 r. OJczyzna to ludzie i groby, giną narody,które tracą pamieć
*Jam jest dwór co broni i żywi*Miłość Ojczyzny i narodu naszym prawem jest *
Inger R... Nie mam zaufania już do Premiera i do szczepionki z Unii Europejskiej = bo być moze jednak chodziło o duza kase i szczepienia masowe nas wszystkich ??? Dlaczego mamy być krolikami doświadczalnymi na dodatek ze szczepionkami na osoczach nieznanych ,obcych ludzi ? Przykro mi ,że chcecie nas szczepić przymusowo.
Gdzie polskie testy,laboratoria i leki ? Nie mamy idiotów po biotechnologiach !gdzie nasze prawa do zycia wolnego od ingenrecji szepionkami ???
emilia... https://youtu.be/rhgbb6hvI_Q głos obywatelski
emilia... https://youtu.be/ordfd-eHVSc Eligiusz Niewiadomski. Proszę aby mierzono mi w głowę ja Wam stanę wygodnie.
Krystia... Pinokio,łapami z wędkarzami się baw i chwal.
Han Seo... Ludzie traca prace ,wszelkie dochody .Dochodzi do rodzinnych tragedii,a czemu Posłowie ,Premierzy Senatorowie i "Pierwsza Dama" nie pozbywaja sie częściowych dochodów ,aby pomóc POLSCE W TRUDNYM CZASIE??? POTRZEBNA JEST ZMIANA RZĄDU.PODAJCIE SIE DO DYMISJI!!!!!!
xkati91... Z wami trzeba walczyć ..
Han Seo... Panie premierze,wciąż podkreśla Pan że osoby starsze , powinny byc bezpieczne. Dlatego ustalił Pan dla nich godziny.A pomyślał Pan o matkach z małymi dziećmi którym nie ma kto przypilnować tychże dzieci.A może te godziny od 10 do 12 również należały by SIĘ osobom niepełnosprawnym??.Zgrabnie skłuca Pan Nasz Naród. Młodzi ludzie nie mogą w drodze do pracy kupić o 10 rano pieczywa bo nikt ich nie wpuści. Wstyd mi za Pana nie przemyślane decyzje.Nasz Kraj jest pięknt ,ale tacy ludzie jak Pan bardzo go niszczą.
Grzegor... Jest już lek na corone , po co szczepionka , plandemia to globalny wał
P L... Trzeba przestać testować tak jak w d e i będzie spadek . Tam już muszą się na własną rękę te stować bo kasy chorych nie mają pieniędzy i po sprawie , problem rozwiązany . A za chwilę będą sz czepionki w sprzedaży . Spadek i wszystko zapłacone . Bogaty , troskliwy kraj .
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.