Koronawirus w Niemczech TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AMHnyLtACD8Najlepsze komentarze:

Anita D... Oszuści Niemcy są bardziej obudzeni niż Polacy...
Barbara... Jest czas przeziębień i grypy
Renegad... Duński rząd wycofał się z przymusowych szczepień, pod presją obywateli., którzy 9 dni stali na ulicach!!!...
B.B B.B... Koronawirus w du..................pie.
RYSIO... Popatrzcie na te zatłoczone polskie szpitale http/:https://www.youtube.com/watch?v=_jBrGXmbAc8&t=64s
RYSIO... Eskalacja z dupy straszenia , a nuż kto uwierzy .
Amiga R... PiSiorki POwcy SLDowcy, doopy już naszykowane na igłę? XD
Haarhus... OSKARŻAM każdego posła i senatora, który swoim głosem asygnował ZBRODNICZĄ "spec"ustawę "dobry" "samarytanin" o LUDOBÓJSTWO, EKSPERYMENTY i ZBRODNIE wymierzone w Naród Polski! Wzywam Wojsko Polskie i służby do aresztowania tych ZDRAJCÓW i wymierzenia im stosownej kary przez Polskie sądy! Ostrzegam, że w razie nie powzięcia odpowiednich kroków przez wyżej wymienione organa, będą skutkowały relatywnie do przewin, środki nacisku obywatelskiego! "Kiedy bezprawie staje się prawem OPÓR jest OBOWIĄZKIEM"!
Ryszard... Czas pis powiesic
Hirudo ... Jestem w Niemczech (czerwona strefa) i nikt nie nosi maseczki na ulicy, tylko w sklepie i pracy.
Ivan Ka... Koronawirus w Niemczech w USA w Rosji Francji GB Włoszech Hiszpanii UK: 500 tys. do 1000 tys. testów każdego dnia PRZEZ CAŁY CZAS PANDEMII!

Koronawirus w Polsce: 30 tys. testów w dniach kiedy szpitale są zatkane a umiera w nich 400-500 obywateli RP każdego dnia. TYLE W TEMACIE (świat cały czas się uczy od pis-u walki).
Lukas L... Co za cynizm tfu !!! Celebryckie dojne krowy !!! Ludzie tracą życie a wy milionerów sponsorujecie z podatków ???
marcin ... bójcie się Boga.
Szach M... https://www.youtube.com/watch?v=SjK_H3Tel6w DANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wie... zmniejszyc liczbe testow i koronawirus sam sobie ucieknie z naszego kraju :) wspolczynnik pozytywnych testow wiekszy niz 50%? ale wiadomo odwracać uwagę jest najłatwiej, zeby nie pokazywac jak gownianie sobie radzi nasz rząd z pandemia, to pokazuja Niemcy tfu na was, nie wiem jak wam nie wstyd w lustra w domu patrzec, rodzinie, wstyd, klamcy.
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z dud(p)y prezydent :]
Tomek L... Dziesiątki tysięcy naukowców , lekarzy z całego świata wypowiedziało się na ten temat że to oszustwo a szczepienia są niezasadne ! W tej sprawie są listy otwarte do rządów i gł mediów . Wszystkie zakazy , nakazy , testowanie , szczepienia , izolacje , aplikacje śledzące są bezprawne i niezgodne z Konstytucją !!!! Nie dawać się testować i nie szczepić dzieci ani siebie na nic ! Nie ściągać aplikacji , nie płacić kartami tylko gotówką ! nie wierzyć tzw specjalistom medialnym !!!
jarosla... Kto złem za dobro płaci, tego domu nieszczęście nigdy nie opuści.
Michael... OK, zobaczmy liczby na dziś: Niemcy 83 miliony populacja; 298151 testów na milion mieszkańców, 809tyś przypadków zachorowań. Polska: 38 milionów populacja; 147063 testów na milion mieszkańców, 774tyś przypadków zachowań. Kto jest w bardziej rozpaczliwej sytuacji? Liczby nie kłamią.
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.