Koronawirus w Polsce. dr Karauda: sztucznie wypłaszczamy krzywą zachorowań Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=p2lWQbIfyPkNajlepsze komentarze:

ola... państwo z kartonu
Radek L... Histeria covidowa - pandemii strachu. Ktoś się dobrze postarał aby ludzie myśleli że covid = śmierć, co jest zwykłym matactwem. Codziennie ponad 10 000 Polaków zdrowieje, jeszcze większa ilość choruje i zdrowieje poza systemem. Praktycznie wszystkie zgony system siłą rzeczy wyłapuje ale chorych poza systemem nie ma szans wyłapać więc się udaje że takich przypadków niema. A mimo to ponad 10 000 dziennie zdrowieje bez żadnych terapii a siłami swojego własnego organizmu.
Histerycy myślą że na pewno umrą, że w krótkim czasie nastanie masowe wymieranie na COVID-19. Pominę rozwodzenia się nad przypisywaniem każdemu choremu na chorobę przewlekłą a który umiera z COVID przyczynę zgonu jako COVID w momencie kiedy nie ma podanego co to za choroba go gryzła... Co innego jeśli to była migrena, co innego jeśli to była zaawansowana białaczka.

Zajmijmy się oficjalnymi danymi. Znakomita większość ludzi przechodzi bez objawów. I mam na to osobisty dowód u mnie w domu. Ja chorowałem na COVID (pozytywny wynik PCR którego wynik de facto też mógł przekłamywać) ok 9 dni mniej lub bardziej nieprzyjemnych objawów grypopodobnych, nic czego w życiu wcześniej nie doświadczyłem. Moja żona która miała za mną normalny codzienny kontakt (brak możliwości izolacji w naszym mieszkaniu poszczególnych domowników), nawet nie miała stanu podgorączkowego.
Takich przypadków jest dużo, tysiące, dziesiątki tysięcy i nikt ich nie nagłaśnia. Nagłaśniane są te pojedyncze z powikłaniami. I pandemia strachu zbiera żniwo. Bo ludzie się boją żyć.
Zdrowy lekarz nie leczy bo jest na kwarantannie. Lekarz świerzo po COVIDzie gna do roboty bo już jest po i się nie zarazi ignorując mozliwe powikłania. Szpital nie przyjmuje pilnie potrzebujących bo musi mieć wynik testu. Ludzie nie mogą dotrzeć do specjalistów z poważnymi schorzeniami lub sami się boją COVIDu i zaniedbują leczenie.
Onkolodzy alarmują że ilość badań drastycznie spadła, ludzie tak boją się COVIDa, że ryzykują nowotwór.
COVID z którego znakomita większość leczy się sama siłami swojego organizmu we własnym domu jest bardziej straszny dla opinii publicznej niż nowotwór który musi zdiagnozować specjalista i który nieleczony przez specjalistę zawsze prowadzi do śmierci.
Mateusz... Takich ludzi do więzienia dać. Najlepiej cały rząd.
piotr z... Ty brodaczu...na froncie malo umiera a glownie histeria...no i klamstwa skurw...nej lewicy..
Pawe? C... Witajcie czy ja mogę liczyć na jaką kol wiek pomoc:Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html

Liczę na każdy 1% podatku co roku ??Program do rozliczania Pitów:

https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809--404Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:

https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/cele/pomoc-dla-pawla-chrostka-subkonto-404-1

https://www.art-malarstwo.pl/Za wszelką pomoc bardzo dziękuję....
Nalej M... Paaaanie jaka tam pandemia, jaka gospodarka, jaka służba zdrowia. Liczy się tylko Zenek Martyniuk i walka z LGBT oraz z totalną opozycjo. Pińcet plus czysta plus, trzynosto i pietnosto emerytura powiedz synek kto tyle doł! Wielka Polska!
nezon 3... To tak jak memie widzianym parę miesięcy temu, rząd wypłaszcza krzywą zachorowań obracając wykres o 90 stopni. Działania aktualnej władzy w tej sprawie pokazują, że jest to przerażająca rzeczywistość. Jeśli chodzi o tzw. narodowy szpital w Warszawie, to rządzącym chodziło tylko o wpompowanie pieniędzy w stadion (bo to ich wizytówka), a chorzy tak naprawdę się nie liczą.
inkwizy... Jakie dodatki? Dodatki to mógłby mieć piekarz, który pomaga w szpitalu. Lekarz od samego początku do samego końca ma wpisane w wynagrodzenie takie wydarzenia jak wojna czy epidemia. Jak sie nie podoba to może iść na kase do biedronki. Polska to biedny kraj i nie może być także ludzie klepią etaty po 2500 na rękę a lekarz nagle marudzi bo dostaje 3 razy tyle.
adrian... Tak dla skali porównawczej - w Polsce co roku ginie blisko 400 tys ludzi. My sparaliżowaliśmy gospodarkę i służbę zdrowia przez chorobę na która zmarło 10 tys, a trzeba jeszcze brać pod uwagę ze u zdecydowanej większości z tych 10 tys to nie koronowirus był czynnikiem decydującym o śmierci a inne, współistniejące choroby.
Ed Bytr... Lekarz na froncie walki z Pisem
xyz... zachęcam obejrzeć (30 min) J. Zięba o szczepionce

https://www.bitchute.com/video/GO0ifHmniMPx/

Dr Piotr Rubas ostrzega przed GENETYCZNYMI SZCZEPIONKAMI

https://www.bitchute.com/video/mHNpoVQRFFCP/

Naukowe dowody na laboratoryjne pochodzenie koronawirusa.

https://www.youtube.com/watch?v=Gc_zGPDwE7s

Depopulacja i biznes

https://m.cda.pl/video/611987930

te same firmy, które tak błyskawicznie oferują szczepionki bedą chętnie i ofiarnie leczyć nas z NOWYCH chorób w przyszłości
Polski ... Jestem ciekaw dlaczego muwicie ciagle o tym samym rozumiem trzeba być swiadomym ale dlaczego pier***e ciągle o tym samym codziennie ?Gdybyscie ch**e rzeczywiście się tym przejmowali to byście muwili jak się uodpornić
Marcin ... 4:30 co on pieprzy jak na opak
Miko?aj... Kolega lekarz z Łodzi sie trochę zagalopował
Heniek ... Nigdy nie nosiłem maseczki. Ręce myje tylko rano i po skorzystaniu z wc. Mieszkam w Warszawie. Lubie sobie wypić. Wiele razy piłem piwo z jednej butli z kumplami którzy mają takie same poglądy co ja. Bardzo wiele razy paliłem zioło z jednej fifki z ogromną ilością kolegów którzy też nie wierzą w covid. I co? I jajco. Jestem zdrów jak ryba.
Szymon ... Ten lekarz to Polak?
Tomasz ... Podobno na froncie na narodowym pękają w szwach
Dobre saundbajty
Tom P... Ponieważ poprzedni mój Wielce Szanowny Oświecony Pan Interlokutor raczył usunąć swój komentarz, to proszę Szanownych Państwa o odpowiedź na następujące pytania:

1. Ile osób corocznie umiera na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na zapalenie płuc (bez chorób współistniejących), a ile umarło w tym roku na COVID-19 (bez chorób współistniejących, a ile z chorobami współistniejącymi)?
2. Jaki jest współczynnik IFR dla COVID-19 w przedziale wiekowym 0-49, jaki dla 50-69 oraz jaki dla wieku od 70 lat?
Jerzy S... Propaganda
Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.