Koronawirus w Polsce: Konferencja TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8BTUi2v0feoNajlepsze komentarze:

Tvp Inf... Informujemy że jutro w głównych wiadomościach na Tvp1 o godz. 19.30 odbedzie sie debata w związku z dymisja Andrzeja Dudy i powołania Krzysztofa Kononowocza na nowego Prezydenta lll Rzeszy.Dziekujemy i Zapraszamy.
A GDZIE... PISZAJKA TO JEST NAJWIĘKSZA ZARAZA NASZEGO KRAJU
Haarhus... Wzywam Służby i Wojsko Polskie do jak najszybszego ARESZTOWANIA LUDOBÓJCÓW m(!)orawieckiego, n(!)iedzielskiego i sz(!)umowskiego!!! Reszcie rządu postawić zarzuty zdrady, kolaboracji i próby eksperymentów i zbrodni dokonanych na Narodzie Polskim!!!
Henryk ... Dostępne łóżka, respiratory - kiedy będzie dostępna służba zdrowia? To nie jest liczba zachorowań durny ministrze a liczba kłamliwych testów na których bazujecie szerząc pandemię strachu. Ile osób dziś przez wasze łajdactwa zmarło ! Wszystko się poprawi jak wróci normalne leczenie a nie pieprzenie o zachorowaniach na podstawie testów które wirusa wykrywają w czym popadnie. Te łózka to zacznijcie na godziny wynajmować. Naród wam tej grandy nigdy nie wybaczy !
Haarhus... OSKARŻAM każdego posła i senatora, który swoim głosem asygnował ZBRODNICZĄ "spec"ustawę "dobry" "samarytanin" o LUDOBÓJSTWO, EKSPERYMENTY i ZBRODNIE wymierzone w Naród Polski! Wzywam Wojsko Polskie i służby do aresztowania tych ZDRAJCÓW i wymierzenia im stosownej kary przez Polskie sądy! Ostrzegam, że w razie nie powzięcia odpowiednich kroków przez wyżej wymienione organa, będą skutkowały relatywnie do przewin, środki nacisku obywatelskiego! "Kiedy bezprawie staje się prawem OPÓR jest OBOWIĄZKIEM"!!! !! !
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.