Koronawirus. Śmiertelne zagrożenie TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6Xg5m_P1oG4Najlepsze komentarze:

HeartOn... Wiemy o waszych planach i nie pozwolimy na nie! nie jesteście władcami tego świata i nie dla was władza.
Renata ... A to wszystko za pieniądze POLAKÓW ????
pan rob... "Dziennikarze" tvp , gardzi już wami cała Polska. Brawo . Kiedy skończycie ten koronawirusowy cyrk
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z dud{p}y prezydent :]
Wojtek ... Podstępność wężą_Co-vidowo-david-owa propaganda Hazarskiej Mafii
SOF2 PO... Właściwie to ten materiał trzeba zgłosić na policję, bo wprowadza w błąd. Nie można tak łatwo zarazić się korona wirusem.
Prawy M... Śmiertelne zagrożenie głownie dla mózgu to jest oglądanie waszej telewizji.
Roman F... Ciagle zapominaja powiedziec , ze wyleczeni powinni wrocic do pracy , poniewaz sa odporni na CHINSKIEGO wirusa i nie moga nikogo zarazic , i takze siebie . Z 53 000 000 wyleczonych , cztery zachorowaly ponownie - to jest fakt .
Haarhus... Leki na bazie AMANTADYNY leczą masońską grypę w 2-3 dni, szczepionka zbędna zwłaszcza mRNA! Nie słuchajcie tych idiotów użyjcie swoich mózgów!
Furieux... XDD boli mnie od paru dni gardlo i chodze wśród ludzi boli mnie głowa ?Chyba zaraz umrę. Ten covid jest naprawde. ??. To musi byc on, to nie grypa. Haha
Qqq Qqq... VON VIRUSY PISOWSKIE!!!!
jacek g... a może mam zatyczkę do pizdy i niewiem o tym bo facetem jestem
SOF2 PO... Co za łgarstwa. Wcale nie tak łatwo się tym wirusem zarazić, jak to sugerują, a zachorują jedynie ci, co mają skrajnie niski układ odpornościowy.
Ta animacja pokazuje jasno. Oni się nie cofnął. Zrujnują gospodarkę, wprowadzą pieniądz cyfrowy i wszystkich zaszczepią, a gdy zaszczepią, to dopiero wówczas pojawią się prawdziwe zgony, bo możemy sobie wyobrazić, co umieszczą w tych szczepionkach. A media owe zgony przypiszą mutacji koronawirusa.
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z dud{p}y prezydent :]
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.