„Koronawirus Szpital”: Kolejny dzień walki o życie pacjentów z koronawirusem TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rCYpLz2821wNajlepsze komentarze:

Monika ... Ciekawe czy są jeszcze jacyś frajerzy którzy wierzą w podawane informacje w TVP ? (:
Jan Sit... Ja właśnie smażę placki
RYSIO... Kolejny dzień pieprzenia kłamstw głupkom - telewidzom .
Haarhus... Leki na bazie AMANTADYNY leczą masońską grypę w 2-3 dni, szczepionka zbędna zwłaszcza mRNA! Nie słuchajcie tych idiotów użyjcie swoich mózgów!
MRsheep... Oni specjalnie to pokazują, żeby ludzie bali się na ulicę wychodzić w obronie swoich praw!!!
Sylwia ... Krystian Wróbel bez owijania w jakąkolwiek bawełnę o muzykach sięgających po dotacje Glińskiego
*** *
https://www.facebook.com/groups/231484084955541/permalink/385617682875513
Sylwia ... TVP za rządów PiS = PROPAGANDA wg sowieckich wzorców: https://www.youtube.com/watch?v=snrwK4cdXRo&t=8s Jedyna prawdziwa informacja w TVP Info? Aktualna godzina!
Sylwia ... Dla naiwnych: Więcej osób zmarło po powikłaniach po szczepionce na grypę hiszpankę niż z powodu samej grypy hiszpanki. Wirusy mutują i nie ma szczepionki uniwersalnej ani na grypę ani na koronawirusa. Musi być na konkretny szczep inaczej nie zadziała, życzę szczęścia naiwnym w takiej ruletce!!! Kto nie wierzy niech wygoogla sobie na własną rękę. Ile osób choruje na grypę po szczepieniach na grypę, a ile osób choruje na grypę bez takowych szczepień. I ku zdziwieniu wielu, więcej zachorowań jest wśród tych co się szczepili! Ale o tym Pinokio Morawiecki Wam nie powie, on powie to (nawet największe kłamstwo) co da mu korzyści finansowe. Mówił Wam Pinokio, że te szczepionki ingerują w DNA człowieka? Nie mówił? "Zapomniał"? Jeśli nie ma choroby to przeciwciała ze szczepionki mogą atakować własny organizm ... serce, nerki, wątrobę, płuca, itd.! Szczepionki będą namnażane na płodach ludzkich? To chyba nie będą produkowane w Polsce, bo w Polsce aborcja ostatnio jakby przez Kim Dzong Kaczyńskiego została całkowicie zabroniona. Śledźmy portale społecznościowe, bo wkrótce w Warszawie protesty przeciwko obowiązkowi szczepień. Jak nie poskutkują to lekarze będą brać łapówki za zaświadczenie o szczepieniu, które będzie trzeba przedstawić żeby wyjechać za granicę, pójść do pracy, prowadzić samochód, itp. To nie Pandemia to "Plandemia" (zaplanowana Pandemia), przez WHO, przez przestępcę co nazywa się Anthony Fauci, do tego jeszcze George Soros, Bill Gates. Elon Musk i paru innych, szczególnie obecnych na Event 201:
https://www.youtube.com/watch?v=v4z-7XQSs-k
Panowie Szumowski (mason zakonu maltańskiego) i Morawiecki proponuję żebyście się Panowie zaszczepił komisyjnie 5 razy, tak samo Pan Marek Posobkiewicz, który podpisał dokument przymusu szczepień na koronawirusa. Zapamiętajmy te 2 nazwiska: SZUMOWSKI I POSOBKIEWICZ. Trzeba im szczerze "podziękować"!!!!!!!! To oni jako "płotki" w tej grze, wydali na nas wyrok! Tu jest skan pisma podpisany przez Pana Marka Posobkiewicza:
https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/jesli-odmowisz-szczepienia-mozesz-trafic-w-kaftan-bezpieczenstwa
Przekazujmy tą informację dalej, od tego zależy nasze być lub nie być!!! Były też filmiki na youtube na ten temat, ale Youtube i Facebook są w rękach tych manipulatorów od Plandemii i filmiki po kilku miesiącach od publikacji usunięto. po filmie został kłamliwy komunikat:
https://www.youtube.com/watch?v=5uAELGHIU_E&t=5s
Trzeba by się dowiedzieć co te ch*je Gatesy, Sorose i pozostali łajdacy maja przeciw covidowi, bo muszą mieć jakieś niezawodne antidotum, bo nie wypuszcza się w świat wirusa, przed którym samemu nie można się ochronić! To jest wyzwanie dla wywiadów. Można by zamknąć takiego gagatka w celi i kazać mu non stop słuchać jak wygłasza swoje urojone pierdzieluchy „nasz” psychopata z Żoliborza. Po godzinie słuchania bredni Kaczyńskiego taki Gates wszystko wyśpiewa. ;-)
Marcin ... Żałosna propaganda!!!!!!
Czeslaw... Wypierdalać z tą propagandą
Tomek L... Międzynarodowa Komisja złożona z naukowców , lekarzy , prawników ze wszystkich Krajów Europy w tym z USA - do spraw wyjaśnienia FAŁSZYWEJ PANDEMII , CENZURY i ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA ! Dodatkowo założyli w Szwecji " ŚWIATOWY SOJUSZ WOLNOŚCI " Będą pozwy i NORYMBERGA 2. Oto relacja https://youtu.be/9TdhPQYh5WU
Henryka... To nie korona ale zawał
Advocat... Jestem 6 dzień na kwarantannie, do tej pory zero odwiedzin policji, nikt mnie nie sprawdza, nikt nie dzwoni.. Po zakończeniu kwarantanny mam wrócić do pracy BEZ WYKONANIA TESTU, czyli teoretycznie będę zarażał dalej.. Tak działa ten system.
jarosla... Kto gardzi słowem, skazany jest na zagładę, kto strzeże przykazania, zostaje nagrodzony.
kacper ... Gratuluje udanej propagandy.
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z dud{p}y prezydent :]
Pawe? S... Jest strasznie za chwilę zaczniemy ginąć w wypadkach drogowych na cowida
Wojtek ... Co-vidowo-david-owa propaganda Hazarskiej Mafii
Heniek ... Żadnej pandemii nie ma.
Jakub W... biznes się kręci
454.99
Sprawdź »
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.