FERIE ZIMOWE 2021 SIEDŹ W DOMU Michał Chmielarz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BGaAYYjJPdANajlepsze komentarze:

Krzychu... 08:00 w rozporządzeniu o nauce zdalnej istnieje zapis, że w przypadku uczniów, którzy nie mogą uczyć się zdalnie z uwagi na brak możliwości realizowania zajęć w miejscu zamieszkania, dyrektor ma obowiązek zorganizować zajęcia w szkole.

za pomocą tego przepisu można obejść obowiązek przejścia na kształcenie zdalne.https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/1494557,nauka-zdalna-pelna-chaosu-uparty-rodzic-mimo-pandemii-i-tak-wysle-dziecko-do-szkoly.html
Max Min... Cześć Chmielu. Obecnie panuje zakaz lokowania się w obiektach noclegowych z wyjątkiem podróży służbowych, więc nie bardzo rozumiem argument tłoku w ośrodkach wczasowych. Ponad to wielu ludzi ma jeszcze bony turystyczne do wykorzystania do końca 2021 odnośnie do kosztów podróży która i tak się nie odbędzie.
Janek P... Oto jakie wałki robi się na epidemii. Dziki Trener jak zwykle w formie.
https://youtu.be/kLh8m9ncK0o
Tab Thi... Kolejny dzień, kolejny Chmiel, a jutro live. Dzięki :D
Rekon... O czym Pan mówi? Zastanowił się Pan moment? Jakie ośrodki? Jakie plany na ferie skoro już teraz można jechać wyłącznie w delegację służbową (wynająć hotel czy pokój)! Gdzie Pan żyje? Termin ferii jest jeden, bo i tak nikt nigdzie nie pojedzie. To jedna z bardzo niewielu logicznych decyzji tego rządu.
Tomasz... Juz sobota kurcze jak ten czas leci.
nanukbi... mojej chrześnicy już siada wzrok od siedzenia po 10/12 godzin dziennie przed monitorem..... wypoczynek to kwestia wtórna
Miałem nadzieję ze po pandemii PO-PSL nic gorszego tego kraju spotkać nie może, aż strach pomyśleć co przyjdzie po tych czubach z PiS-ZP....
Powtarzam podobnie, że trzeba wszystko zniszczyć by koleszków z PiS i satelitów uwłaszczyć... i to czynią
AMRA... Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową. Kto się urodził ten umrze i nigdy na śmierć nie będzie dobrej pory ani czasu.
Przemek... Jeżeli ktokolwiek wierzy, że rząd cokolwiek robi w trosce o coś innego, niż własny interes, to mu nie zazdroszczę.
RybskiM... Ale Chmiel :D jakie wakacje i wyjazdy? Wszystko bedzie zamkniete. Tylko wyjazdy służbowe.
Ken Kan... Niszczenie Polaków i gospodarki ?
Postrac... Chmielu, co sądzisz o tym filmie? https://youtu.be/BDto0-vjiVw W dużym skrócie chłop chodzi wokół jednostki wojskowej ostentacyjnie ją kamerując i jest dumny z tego, że żołnierze nie mogą mu nic zrobić. Jak dla mnie to hańba, że mundurowi są bezsilni wobec czegoś takiego.
Majk th... Dzięki za przekaz, to wszystko jest przemyślane, nie ma tu przypadku. Pozdrawiam
In3ro11... Ależ pierdolenie. Zjebane polskie społeczeństwo jest same sobie winne - obecna sytuacja jest skutkiem braku przestrzegania reżimu sanitarnego i typowej polskiej brawury. Janusz w środku pandemii kurwa musi pojechać do jakiegoś popularnego miejsca, aby wpierdolić się prosto w tłum innych ludzi. Potem pojawia się płacz - olaboga, gospodarkę zamykają. No ciekawe kurwa dlaczego? Oczywiście zaraz pojawia się banda zjebów, która głosi, że COVID to grypa i umierają tylko dziadki. Żaden z tych zjebów nie przeczyta badań na temat długotrwałych powikłań po chorobie. Po pandemii będziemy mieli wysyp ludzi ciężko chorych na płuca i serce, ale chuj, nie będzie rząd mówił polakowi wyklętemu, aby zakrywał swój wstrętny ryj.
Drorzdz... I prawidłowo.Jeden rok z całego życia chyba można przesiedzieć w domu na dupie?
WieR... FASZYSTOWSKA POLIZEI MOŻE WSZYSTKO!!! https://www.youtube.com/watch?v=UihVBIZPmyk&t=59s
Kamil M... Ale się Panie Chmielu Pan rozkręcił z nagraniami, to świetnie, kiedy Pana nie było co tydzień sprawdzałem czy czegoś nowego nie ma na kanale. Zawdzięczam Panu odkrycie Dayz, przy którym świetnie się relaksuje kiedy mam czas po pracy i życiowych obowiązkach ; )
hexx555... Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że śmierci z powodu grypy praktycznie nie wypisywano w naszym kraju i w wielu krajach notuje się ich nawet ponad 100 razy więcej. Albo, że w ciągu ostatnich 30 lat zarejestrowano w Niemczech 2 sezony grypowe, w trakcie których zmarło odpowiednio 20 000 i 30 000 ludzi. Dla porównania , na covid zmarło w Niemczech do tej pory 12 000. Ostrzegam przed ostrzeganiem przed bzdurami, zanim się dokładnie tego nie sprawdzi.
Karol W... Siema Chmielu
Michał Chmielarz ciekawostki

Michał Chmielarz ciekawostki

Historia kanału Michał Chmielarz zaczyna się w dniu 2008-11-10 18:48:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 689 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10570649 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 31500 użytkowników.