„Koronawirus Szpital”: Walka o życie pacjentów trwa 24 godziny na dobę TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LcbGlKTwzloNajlepsze komentarze:

Ol ?a... Bardzo dziękuję za ten program.
GERALT ... KOCHANI/E, RÓBMY TO WSZYSCY !!!
Cokolwiek myślisz że Możesz, TO MOŻESZ, bo jakbyś nie mógł/mogła, to nigdy byś o tym nie pomyślał/a...
https://youtu.be/4uMQTksGNfA
GERALT ... Ciemnolud od lata hoduje na mordownikach wlasny biotom wirusowo- bakteryjny, który potem wchłaniają.
Propaganda plandemiczna tvPiS da dwoi się i troi, by tylko wykonać harmonogram paniki plandemii.
Nierząd polskojęzyczny idzie już z dzialaniami skovydowymi na rympał, bo nie wyrabia terminów wykonania zalożeñ z harmonogramu plandemii.
https://nczas.com/2020/11/21/lekarz-ze-szpitala-narodowego-ujawnia-cala-prawde-wystapilem-w-jakims-propagandowym-kabarecie-i-jestem-wsciekly-bo-mnie-oszukano/
https://nczas.com/2020/11/20/chinska-niespodzianka-felerne-respiratory-od-arm-wiecej-tlenu-pacjentowi-daje-reczne-pompowanie-na-worku/
A tu jeszcze wyskoczyl precedens sądowy.
https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/251996,portugalia-sad-zakazal-sluzbom-medycznym-samodzielnego-decydowania-o-kwarantannie
Wszystko przez to może się kopyrtnąć. Kasa wzięta i podzielona, a wykonanie nie nadąża za harmonogramem robót plandemicznych.
Sylwia ... Przez kilka lat faszyści z PiSu usuwali rzetelnych, prawdomównych i uczciwych redaktorów z TVP i zastępowali ich tymi, którzy dla kasy będą kłamać pod dyktando PiSowskiej dyktatury (w nieformalnych umowach jest nawet zgoda "Judaszów" na "wylewanie wiadra pomyj" na opozycję i ich rodziny). Jakim zerem trzeba być żeby dla kasy przyczyniać się do rozwalania demokracji i zastępowania jej dyktaturą w wydaniu faszystowskim?! Tak obecnie manipulują PiSowscy faszyści w TVP:

https://www.youtube.com/watch?v=snrwK4cdXRo

Żeby "zachęcić" tych "Judaszów" (a do tych ludzi, którzy zasługują na największą pogardę, oczerniający ohydnie opozycję i wybielający bandziorów PiSowskich w TVP, należą między innymi: Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec, Michał Adamczyk, Adrian Gąbka, Michał Rachoń, Adrian Klarenbach, Beata Chmielowska-Olech, Jacek Kurski. Duży wkład w PiSowską propagandę ma ... Maciej Szklarz: https://www.dailymotion.com/video/xjqeek to ten "Judasz", który jako lektor czyta kłamstwa w teleexpressie) do najbardziej brutalnych oszczerstw wobec niewinnych ludzi, potrzeba było solidnej kasy. I dlatego przyszły więzień Andrzej Duda na rozkaz Jarosława Pierwszego Obłąkanego zabrał z onkologii 2 miliardy i przeznaczył je na ohydną i karygodną propagandę w TVP. Matematyki nie da się oszukać (nawet Ziobro do potęgi entej pozostanie Ziobrą, bo zero do potęgi entej pozostanie zerem), skoro brakuje dwóch miliardów na leczenie ludzi chorych na raka to umarło (i umrze) ich z pewnością więcej niż wtedy gdyby "Marionetka" tych dwóch miliardów z onkologii nie zabierał. W pewnym sensie duda to morderca, bo przyczynił się do wzrostu ilości zgonów wśród ludzi chorych na raka. Jakie pranie mózgu robi przestępcza TVP skoro ponad 50% głosujących w niekonstytucyjnych i nieuczciwych wyborach prezydenckich zagłosowało na mordercę (w pewnym sensie), łamacza Konstytucji i współtwórcę faszystowskiego reżimu w Polsce? A poniżej informacja jak PiS nagradza muzyków, którzy liżą "reżimową d*pę":

https://www.facebook.com/antosch.antosch/videos/1043876979369453/

I poniżej miliardy (!) wyrzucone w błoto przez PiS w celu wdrażania dyktatury (tego wam Pinokio morawiecki w TVP Dezinfo nie powie):

https://www.facebook.com/messenger_media?thread_id=100004799083718&attachment_id=997512620754492&message_id=mid.%24cAAAAAheUObV76E3AH11twhZXBaKh

*** *
Furieux... Łapa w dół dla pislamowskiej propagandy!
kubus p... Pis na wodę fotomontaż.
????? ?... Wróg niewidoczny, choroba bezobjawowa i pacjenci też niewidoczni ?
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z dud{p}y prezydent :]
Jarek 2... Ale propagandę to niezła sieją .
Jakiś czas temu byłem w media ekspert i tam był włączony na wystawie odbiornik tzn telewizor , jakiś redaktorzyna pluł na ludzi co nie boją się kowita i mówi że przecież 8 tys umarło na kowit w Polsce ! i zaczął jeszcze się wyśmiewać z tych co tzw teorie spiskowe rozpowszechniają o szczepionkach i kowicie .
I ja się tak zastanowiłem i myślę ,,cholera 8 tys zgonów przez 9 miesięcy to wychodzi 30 dziennie z czego pewnie 90% na tzw współistniejące , przecież dziennie zwykłych zgonów jest 1200 , a teraz nagle grypy zniknęły i wszyscy mają kowit " i myślę dalej ,,ten redaktorzyna to mądry jest tylko w studiu za mikrofonem gdzie nikt mu nie zadaje żadnych niewygodnych pytań ,niech wyjdzie i się skonfrontuje z faktami jak taki mądry , będzie ludzi szkalował bo inne zdanie mają , c##j j###ny ! Myślą że tu średniowiecze i oni mają tylko monopol na podawanie informacji , niech sobie uważają bo ludzie się niedługo naprawdę zdenerwują "
Lipstic... Nie oglądam TVP.Chyba,że jakiś ciekawy film lub program muzyczny...I pogoda...
SOF2 PO... Stroje jak gdyby walczyli z ebolą! Zakażenie to nie zachorowanie. Na covid zachorują jedynie ci, co mają skrajnie niski układ odpornościowy, więc po co ten cały spektakl corona paniki? W czasie ostatnich ośmiu miesięcy o wiele osób zmarło na nowotwory niż na covid.
Wyslann... N A A N T A R K T Y D Z I E J E S T Z I M N O !
Jan Kow... Dziesiątki tysięcy ludzi umiera w Polsce na inne choroby niż pierdolony COVID19, bo zostali pozbawieni opieki medycznej. Strach teraz zachorować na cokolwiek. Pajacujecie z tym COVIDEM, a i tak każdy będzie musiał go przejść i to nie raz.
jarosla... Bogaty i ubogi spotykają się ze sobą, gdyż obu ich stworzył Jahwe.
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.