Koronawirus w Polsce. Czy samorządy krwawią? Dramatyczna sytuacja miast Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oL7kZgOpcSsNajlepsze komentarze:

Jan Kow... TO WSZYSTKO JEST JEDNYM WIELKIM OSZUSTWEM, PRZEKRĘTEM NA NIESPOTYKANĄ DOTĄD SKALĘ !!!! PiS DEFRAUDUJE GIGANTYCZNE PIENIĄDZE ZASŁANIAJĄC SIĘ PANDEMIĄ. PŁACI SIĘ LUDZIOM PRACUJĄCYM W PUSTYCH SZPITALACH PO 200-400 ZŁOTYCH ZA GODZINĘ, ŻEBY UDAWALI ŻE JEST PANDEMIA !!!! PŁACI SIĘ LEKARZOM ŻEBY SZTUCZNIE ZAWYŻALI STATYSTYKI ZAKAŻEŃ, ZGONÓW. A PRZY TYM WSZYSTKIM ROZKRADANE SĄ GIGANTYCZNE PIENIĄDZE. PAŃSTWO POLSKIE JEST CELOWO NISZCZONE, ZADŁUŻANE, GOSPODARKA ROZWALANA, A PIENIĄDZE Z BUDŻETU ROZKRADANE !!! ZA TO POWINNA WZIĄĆ SIĘ PROKURATURA !!!!
Polish ... szanuje Wojciecha Szczurka , samorządy robia co mogą by jakos to przetrwac co nam sejmowcy funduja .
nezon 3... Rząd traktuje samorząd jak psa - masz ochłap i nie szczekaj, no chyba że jest pisowski.
Dejmoo ... Czy te wszystkie obostrzenia są adekwatne do skali śmiertelności? Ludzie chorują a nawet umierają to prawda ale jeśli każdy i tak prędzej czy później się zarazi bo tego nie da się już zatrzymać to po co to wszystko? Pełno pustych łóżek na Narodowym i w innych miejscach a gdzieś pokazują szpitale, że ludzie leżą na korytarzach? Cały letni okres mieli na przygotowania to rozdawali bony turystyczne i tasowali ministrami jak kartami do gry. Więc albo są ignorantami albo wiedzą, że Covid nie jest dużym problemem tylko grają w jakąś gierkę. Acha i jeszcze jedno jaka jest przydatnośc maseczek jeśli większość nosi jakieś szmatki bez atestów i to czasami miesiącami jedną i tę samą maseczkę?
maciek ... dzieńdobry jestem zkobry ! wiemze mnie znacie bo telewizory macie
RYSIO... Krwawią to uszy od słuchania tych waszych propagandowych głupot z wariatkowa .
Polish ... Do Chin z pretensjami. Ew. do tych co im wirusa podrzucili... Zaraz poszukam kto tu w historii najwięcej studni zatruwał...
Renegad... NIE MA ŻADNEJ PANDEMII!!!...
Geralt ... Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział o sobie że jest ,,Panem Sabatu''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)).

Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody? Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam jest pełny tekst.

A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
https://zapodaj.net/ffc5288c46df5.jpg.html
https://zapodaj.net/051460adf62d4.jpg.html
https://zapodaj.net/9e3751b221ebb.png.html

Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
https://zapodaj.net/472f3f4200592.jpg.html

Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
https://zapodaj.net/3277d19e7fe6a.jpg.html
https://zapodaj.net/7c68c87dd3542.png.html
https://zapodaj.net/ae5ab4af7de8e.jpg.html
https://zapodaj.net/fd0338ee2106d.jpg.html

Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Besti 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
https://zapodaj.net/30f492244713b.jpg.html
https://zapodaj.net/a9b9e309d6202.png.html

Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
https://zapodaj.net/c122f7eb3b7b1.jpg.html
https://zapodaj.net/2241a48427d59.png.html
https://zapodaj.net/31b7e48477e88.png.html
Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
https://zapodaj.net/4302905d998c2.jpg.html

Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers, widocznie Stare tłumaczenia Biblii nie są tak przekłamane jak nowe.
https://zapodaj.net/f6c5f7db6fea8.jpg.html

Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
https://zapodaj.net/c208c852d0803.jpg.html
https://zapodaj.net/9d3dbaa5099a4.png.html

Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
https://zapodaj.net/b044c7260316f.jpg.html
https://zapodaj.net/53f6f82a0a206.jpg.html

Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)
https://zapodaj.net/56bd4808d2c25.jpg.html

Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
https://zapodaj.net/cb848d2583c11.jpg.html

Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
https://zapodaj.net/b2008071e1b28.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
https://zapodaj.net/b33d2a960c992.jpg.html

Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
https://zapodaj.net/1c038b12fe583.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci, tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), czy może tak jak naucza katolicyzm że od razu po śmierci lądujemy np. w niebie albo w czyśćcu, poniżej analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
https://zapodaj.net/0cea4b6f4ae84.jpg.html

Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
https://zapodaj.net/bd2abcbbe912e.jpg.html

Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy.
https://zapodaj.net/70aa98cff82c6.jpg.html
https://zapodaj.net/fa01746baae8e.jpg.html
Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać szczególnie Świadkom Jehowy.
https://zapodaj.net/7bbc97c5bae23.png.html
https://zapodaj.net/2695180a7e241.png.html

A poniżej pozostałe.
https://zapodaj.net/d86349fc23cca.jpg.html
https://zapodaj.net/5380fc27ef870.jpg.html
https://zapodaj.net/e8abf27176266.png.html
https://zapodaj.net/2c96388acb07a.jpg.html
https://zapodaj.net/755cb5937e351.png.html
zxcvbnm... Dramatyczna jest sytuacja tych, którzy umierają przez koronaświrusową panikę plandemiczną.
Ola... Chciałabym bardzo przeprosić za komentarz i mam nadzieję, że nikogo nie
obrażam w ten sposób ,bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko
... Jednak już nie wiem co robić.. Nie mam już wyjścia., Mój synek jest
dla mnie moim całym światem. Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na
skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić
Synkowi wszystko co mogę, ale stanęłam na dnie., Nie mam pieniędzy na
czynsz za mieszkanie ani na codzienne życie..Dwa dni temu Syn chciał
abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i
tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś
pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to
nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki
powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie
zapomnę jego oczu. Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże
to sama nie dam sobie rady..Jestem zdrowa, ręce garną się mi do pracy
tylko nie mam gdzie. Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem sama z
dzieckiem i nie mm go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej
sytuacji. Pracowałam, starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek
nigdy nie chodził głodny,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co
potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie
Przerasta.... Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest
ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę pomóc , będę wdzięczna do
końca swojego życia. Każdy gest jest dla nas wielką pomocą. Dziękuję z
góry z całego swojego serca. Życzę dobrego dnia.
Ola z Krotoszyna
Jeśli ktoś zdecydowałby się pomóc , przyjmę zabawki lub ubrania dla chłopca ok 150cm wzrostu (szczupły), artykuły spożywcze

Kontakt : [email protected] g mail .pl
Santander Bank w Krotoszynie: 58 1090 1157 0000 0001 2100 4798
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.