Przepowiednie Czasopisma Illuminati na 2021 rok! Plociuch Spiskowe Teorie The Economist Okładka Bank wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NwVdJ6NEQc4Najlepsze komentarze:

edi smy... Nie no nie powiedziałeś o najważniejszym o skośnym cieniu na oknie automatu - to klucz jak to czytać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zauważ jak w takim automacie kręcą się koła (z góry na dół) czyli to co już było jest na dole a to co ma być jest na górze.
98 Fabi... Co do szczepionki. Jest ona w dwóch kolorach. Moim zdaniem: zieleń oznacza truciznę, lecz niebieski - dobry lek. Jest moim zdaniem tu wskazanie, że może być różnie.
Peter P... daleko idace spekulacje. niemniej, rezultat rosnacego zadluzenia i stymulusu jest coraz mniej przewidywalny. wiec 'slot machine' jest coraz bardziej trafnya analogia finansow publicznych.
gato ne... A ja mam tylko jedno skojarzenie . Casino. Czyli pieniądze alkochol i prostytutki. No czyli w 2020 będziemy . Pić . Pie....ć. i się dobrze bawić.
Anonimo... Co jeb_ną minute Reklama! Oglądać się już nie da.
stefan ... nie marowiecki tylko morawiecki ator
Wojtas5... Ta niebieska ikonka to zoom i podobno jest bug który pozwala się w tej aplikacji lub za pomocą niej (nie znam się za bardzo) włamać na czyjąś kamerkę. Jeśli się nie mylę będzie z tego afera :P
Dawid S... A wiecie że diabeł jest przewrotny?
Jak by to obrócił do góry nogami?
Albo to samo w lustrzanym odbiciu.
Być może zobaczymy coś innego?
Albo kolejność inna. Warto śledzić wydazenia i porównywać
Maciek ... 5 tysięcy polubień w co najwyżej 240 minut. Ale co do interpretacji, sygnalizuję votum separatum. O ile wolno, dokomentuję jutro po studiach.
Wesmar... To nie jet twoja wlasna bo ukradles ten temat jak wiele innych od innych youtuberow. Nie rozumiem ludzi, ktorzy twoje kanaly ogladaja. Na sile przedluzasz program pierdolac glupoty dziesiec razy ddluzej co mozna by ujac w jednym zdaniu a nie w 10 i wiecej. Najwazniejsz, jak najwiecej reklam! Po za tym gadasz w ten sposob jak sie chcial zesrac ale przy najwiekszym wysilku jakos nie mozesz sie zesrac. Popusc se i zniknij bo zygac mi sie chce jak cie widze.
Dziad Z... Na wszystkich bębnach jest to samo więc mogą wypaść symbole, które twierdziłeś, że nie mogą, bo są na jednym.
Bogdan ... Wydaje mi się że symbol kamery na ostatnim bębnie oznacza pełną inwigilację społeczeństw .
Piotr K... Czas pokaże. ? 666 ale jest Zbytpuznopuz!!! ?️⏳
Montezu... Maszyna dość wyraźnie wskazuje obserwatorowi sugerowane kierunki "dobrych" scenariuszy. Przekaz jest bardzo sugestywny.

1. Część widzów już o tym wspomniała: niektóre bębny jeszcze się kręcą, więc to, na jakim symbolu się zatrzymają, jeszcze "zależy od gracza", czyli od nas (o czym świadczą choćby przyciski "hold" pod każdym z bębnów). 
2. W puli pierwszego bębna mamy czerwonego wirusa, twarz zasłoniętą czerwoną maseczką, czerwony znak zapytania oraz zieloną szczepionkę. Mamy więc opozycję czerwieni (agresja, zagrożenie, niepokój) do zieloni (uspokojenie, ukojenie, harmonia). Bęben jest w ruchu, więc to, gdzie się zatrzyma, zależy od nas. Czy nie chcemy uspokojenia, wyhamowania, odprężenia? Co wybierzemy? Tym bardziej, że igła jest tak krótka?
3. Drugi bęben już się zatrzymał. Wybór się dokonał a gracz może dojść do wniosku, że twarz uśmiechniętego Bidena jest najlepszym, co mogło go tutaj spotkać. Bomba atomowa (zagrożenie wojenne głupim, nikomu niepotrzebnym konfliktem), rozdarcie Ameryki (jej upadek, kryzys, utrata mocarstwowości), logo tik-toka (symbolu raz wpływów chińskich, ale dwa - ogłupienia, sztuczności, fałszu). Uśmiechnięty Biden stoi w tym przekazie w opozycji do Trumpa i wizji jego potencjalnej przyszłej polityki, którą symbolizują pozostałe ikony. Wybór już się dokonał, widzimy co było na szali. Narrator mówi: "chyba wybraliście dobrze".

4. W trzecim bębnie widzimy, że pozycja pieniądza już minęła (zwiastun zmian w ekonomicznych fundamentach?), zbliża się wiatrak a więc symbol zrównoważonego wykorzystania dóbr, ukierunkowania na "wartości", "odpowiedzialność" w czerpaniu z zasobów. Jest też flaga chińska oraz znak zapytania. Mamy wybór: albo godzimy się, że czas dotychczasowej ekonomii mija i musimy obrać nowe kierunki, albo czeka nas niepewny czas i chińska (siłowa) dominacja. 
5. Czwarty bęben pokazuje, że czas wielkiego, nieznającego hamulca "prosperity" w 2021 roku będziemy mieć już definitywnie za sobą i że uświadomimy sobie, że został on okupiony wielką dewastacją środowiska (która już się wydarzyła, bo ikona minęła oś). Kamera wg mnie symbolizuje tutaj samokontrolę, dobrowolne oddanie części własnej suwerenności, zgodę na pewną, częściową inwigilację, która ma zapewnić nam zbiorową odpowiedzialność. Być może jednak bęben zdąży się przekręcić i zatrzyma się na dalszym rozwoju i wzroście? Trudno ocenić. Być może symbol kamerki jest dużo bardziej prozaiczny i oznacza rzeczywistość "zdalną" (Zoom), która będzie naszą nową rzeczywistością? Nie wiem ;)
6. Wirus w swoich pozycjach w 1. i 4. bębnie jest dla całej gry "początkiem i końcem" więc to on jest determinantem wszystkich zmian, jakich doświadczamy i jakie aktualnie możemy zaobserwować.
7. Wajcha z gałką kuli ziemskiej mówi nam, że każdy z nas jest w tej grze graczem. Każdy z nas ciągnie za nią i ma szansę wpłynąć na bieg wydarzeń. Może wręcz zatrzymać maszynę w odpowiedniej pozycji. Czy będzie właściwa, zależy od gracza("hold"!). Każdy z nas trzyma świat w ręku i może decydować.

Pozdrowienia ;)
Major P... Panie Krzysztofie w informacji kanału nie jest zmieniona godzina niedzielnej teorii
Ps święty film pozdrawiam z Olsztyna
diabele... Dopiero teraz to zauważyłes? To nie sa zadne teorie, te okładki... Ja to juz zauważyłem w 2014 roku...
?ukasz ... Ten obrazek po prostu przedstawiona w symboliczny i inteligentny sposób dosyć oczywistą analizę polityczną tego co może się wydarzyć w przyszłym roku i niepewności jaka temu towarzyszy.

Biden i pęknięta flaga to niemal na pewno symbol sytuacji w jakiej znalazło się USA - że albo Biden zostanie prezydentem tak jak to wskazuje wynik wyborów, albo w USA dojdzie do rozłamu, bo jak Trump coś odwali że uda mu się odwrócić wynik to może im grozić nawet wojna domowa. To co odstawia Trump jest skandaliczne, facet otwarcie kombinuje jak pozostać przy władzy mimo przegranych wyborów i podburza też w ten sposób swoich zwolenników.
Major P... Dla zasięgu
Marta K... ?
dwaleka... ATOR jest na fali !!! Co się tu odpierdziela ??? Nagrywaj nagrywaj jak najwięcej chłopie :)
wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3349 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176781976 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 463000 użytkowników.