Książkowy alfabet na 8. urodziny Wielkiego Buka książki, twórcy, obsesje Wielki Buk


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TOGNmfqAD08Najlepsze komentarze:

Kamila ... Pomyślności z okazji urodzin :)
Kamila ... o Wielki Buk ma tyle lat co moja córka, no dobra o parę miesięcy młodszy :)
Anna G?... Rebeka❤️ Marquez ❤️Muminki❤️Bronte❤️
Joanna ... Moje gratulacje ?dobrze, że jesteś ???
Anna G?... Drakula❤️Poe❤️Hobbit❤️Bator❤️King❤️
Anna G?... Życzę 888 lat jeszcze?Wielki Buk rządzi ?
Ma?gorz... Uwielbiam ten kanał!!!! Jest on dla mnie jak drugi DOM!:) Dobra, klimatyczna kawiarnia!! Wygodny fotel do czytania! Filiżanka herbaty, kawy, zależnie od pory dnia;)!! Dziękuję za Twoją pracę i życzę dalszych sukcesów:):):)!
Madzika... 100 lat! ?
Alicja ... Wszystkiego najlepszego! :) "Dzieci z Bullerbyn" przeczytałam w dzieciństwie 8 razy - potrafiłam jednego dnia skończyć ją czytać i zacząć od nowa, bo tak bardzo chciałam zostać w tym świecie. :)
Kasia s... Wszystkiego najlepszego i oby tak dalej.????
Mariola... Serdeczne gratulacje z okazji rocznicy i życzę wielu następnych . Cieszę się że trafiłam na twoj kanał , co jednak wiąże sie z niemałym uszczerbkiem w moim portfelu ponieważ uwielbiam czytać . Posiadam wiele z polecanych przez ciebie pozycji ???❤❤
Kasia J... Kocham "Wichrowe Wzgórza" ❤️ Przeczytałam je z Twojego polecenia i z miejsca się zakochałam. ❤️?
Ochrona... To mnie Pani zaskoczyła z tą Lalką i Zbigniewem Herbertem. Bardzo lubiłam Lalkę w liceum do tego stopnia że wybrałam ją jako jedną z trzech książek do matury ustnej z języka polskiego. Temat jaki wybrałam na maturę ustną to "Motyw wędrówki po Warszawie". Bardzo lubię również wiersze Zbigniewa Herberta. Moim ulubionym wierszem jest "Przesłanie pana Cogito". Zresztą znam ten wiersz na pamięć.
krystyn... Też uwielbiam Lalkę
krystyn... Bardzo lubię Pani błoga . Pozdrawiam
Kasia J... Oglądam Wielkiego Buka od ponad roku, już nie wiem, jak Cię odkryłam, ale cieszę się, że odkryłam. ?❤️ Kolejnych cudownie zaczytanych 8 lat! ?
Barbara... Gratuluje Ci ośmiu lat i życzę, by było kolejnych latek coraz więcej :) Zachęciłaś mnie do sięgnięcia "Opowieści miłosne śmiertelne i tajemnicze" - ciekawe brzmi. W takich klimatach jak Dracula (tak sądzę), więc może mi przypaść do gustu. A moją ulubioną lekturą szkolną była "Zbrodnia i kara", a "Lalkę" do końca nie przeczytałam, bo miałam jedynie jej fragmenty, ale chcę sobie kiedyś zrobić tak, że w raz miesiącu sięgnę po jedną dawną lekturę :D Pozdrawiam :)
buziacz... Już na insta składałam życzenia :) a teraz znowu kopalnia wiedzy o książkach !!! Bardzo lubię Joannę Bator ! Lektura, która ze mną zawsze pozostanie to "Przedwiośnie" i "Dżuma". Właśnie ja "Muminki" dopiero teraz odkryłam na nowo, a mam 37 lat ... Widzisz u mnie przy R lub M znalazłby się Remigiusz mogą o nim wszystko mówić, ale jest najwspanialszy i jestem ogromną fanką. Pod S lub T byłby niedoceniany Szczepan Twardoch i choć jest bardzo specyficzny to jego książki są super ! Znalazłaby się również Agnieszka Maciąg zawszę będę powtarzać, że to moja guru. Jeszcze gdzieś Jane Austen i jej cudowne "Perswazje". Pani Marta Fox, której książki wprowadziły mnie w nastoletni wiek <3, a która to autorka jest można by rzec moją przyjaciółką. Cudowna kobieta. Także Olu wielu inspiracji życzy Ci jeszcze raz Renata
Dagmara... Herbata gotowa, kartka i długopis przygotowane. Dobrze ze teraz w księgarniach tyle promocji, bo inaczej poszłabym z torbami! ??
Obyś nigdy nie przestała tworzyć Wielkiego Buka!
?ukasz ... Wszystkiego najlepszego i fajnie, że wyszczególniłaś kilka moich ulubionych powieści grozy. ?‍♂️??️
Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1218 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3497706 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21400 użytkowników.