KONKURS Pomysły na prezenty do 150 ZŁ MUZYCZNE Forever Bump AIR i spółka TEST Mobileo PL Bartek Kułakowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KrWQKylFSfgNajlepsze komentarze:

Bartek ... Przypominam o konkursie! :D
PS. Walczę o wyniki konkursu ze słuchawkami od Acer
Pawe? S... Wybieram 4SPORT TWE 300. Pozdro!
Grzegor... Chciałbym wygrać słuchawki forever 4sport twe‑300. Dałbym je żonie pod choinkę bo upatrzyła sobie takie w kolorze czerwonym❤️ ja miałbym problem z prezentem z głowy a ona nie pogardziła by nawet innym kolorem?
Alicja ... Chciałabym wygrac słuchawki forever 4sport twe 300. Właśnie jestem na etapie szukania słuchawek bezprzewodowych dokanałowych do 150 zł. Ciężko jest mi wybrać konkretny model, bo jest w czym wybierać. Jednak mam dość tego, ze dominuje xiaomi, bo wierze, ze inne marki są równie dobry. Może uda wygrac się te ;) Zaciekawiły mnie i plusem jest to, ze po 2 h uszy nie męczą się co często się zdarza :)
Pozdrawiam
Pot?ga ... Witam, moim wyborem jest Mobius 24 dlatego, że wolę słuchawki z pilotem, a kabel mi nie przeszkadza. Pozdrawiam!
BITI... Wybieram Forever 4sport twe 300. Biegam, a mam słuchawki na kabel więc jest to uciążliwe. Z tymi słuchawkami bym biegał i oczywiście uczestniczył na lekcji online.
Art Mac... Zdecydowanie Forever 4Sport TWE 300, sam wybieram sie często na długie spacery słuchając muzyki oraz robiąc zdjęcia (telefonem bądź lustrzanką), słuchawki nauszne często mi przeszkadzają plączącym się kablem.
a NiQ a... Wybieram słuchawki Forever 4Sport TWE 300 ponieważ są bezprzewodowe, więc nie będzie problemu przy dwóch wolnobiegających królikach w domu. Przydałyby się również do treningów. Jako iż jest pandemia to trenuję w domu, i myślę że sąsiedzi już mają dość mojej muzyki z głośników ? akceptuję regulamin Skoro na chybił trafił to chyba nie ma sensu jakoś specjalnie się wysilać tak jak w poprzednim konkursie ? A przyznam, że byłam dumna z tego wiersza
Maciej ... Chciałbym słuchawki Forever 4Sport TWE 300 bo słuchawki na kablu ciągle się plączą, za każdym razem jak sie je włoży nawet starannie do kieszeni i więcej schodzi z rozplątaniem ich niż ze słuchaniem muzyki :D
assassi... Wybieram Forever Mobius24 BSH - 300, ponieważ ładnie wyglądają, a tak się składa, że w grudniu mam urodziny mojego przyjaciela i chciałbym mu je podarować, bo jemu słuchawki się zalały, pozdrawiam ;)
Adrian ... Wybieram Forever Mobius24 BSH - 300, ponieważ nie ma uciążliwego kabla, który trzeba podpinać, co przeszkadza w bieganiu czy podróży. Pozdrawiam ;)
Martian... Wybieram Forever Mobius24 BSH - 300 bo jeżdżę dużo na rowerze, te słuchawki są połączone kabelkiem i zawieszane na szyji, można je wyjąć z ucha i jednocześnie mam wolne ręce
Kana?... 4SPORT TWE-300
Bo ni mam żadnych :(
Pitt Er... Wybieram słuchawki Forever 4Sport TWE 300, bo chciałbym się przekonać do tego typu słuchawek, zwłaszcza, że nie bardzo lubię douszne słuchawki.
GT TURB... forever 4 sport twe-300 przydały by się do nowego MI 10T bo nie było w zestawie ?
Adrian ... Chciałbym wygrać słuchawki FOREVER 4SPORT TWE 300.?
Chciałbym je dostać ponieważ jest to idealny prezent dla mojego szwagra który uwielbia biegać słuchając muzykę A jak wszyscy wiemy kabelki moga być kłopotliwe.?
Damian ... Forever bump AIR - w sumie 3 plusy tego głośnika mnie do niego przekonują; nie tuzinkowy wygląd , podświetlenie i ochrona x6 =impreza na dworze na 1000% udana :)
lecz na pierwszym miejscu wygląd !!!
grzesie... Forever Mobius24 BSH - 300. Tak dla zasady, jeszcze nigdy nic nie wygrałem. Pozdrawiam
maciek ... Bardzo chciałbym wygrać głośnik forever bump air ponieważ 3 dni temu miałem urodziny i nigdy nic nie wygrałem poza tym to super głośnik
Dziadek... wybieram forever bump air bo potrzebuję czegoś do słuchania na e-lekcjach