Strajk Kobiet. Suchanow: nasz własny rząd traktuje jak wrogów nasze 17 letnie dzieci, łamie im ręce Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PbI_Yy8JEKUNajlepsze komentarze:

VERONIC... Co robia 17latki na ulicy? Jakby policja nawet złapała kogos za reke to TVN pokazywał by to 24/7 a wy FAKE Media piszecie w nagłówku ze łamią rece? Buuuuuhahhhhaaaa co za DEBILNA WARSZAWSKA SCIEMA.To tylko potwierdza ze Ratusz Warszawski to dobrze zarabiajacy Idioci:))
Z?oty c... Te wiedźmy dałyby już sobie spokój a najlepiej niech poddadzą się eutanazji
Tomasz ... Widać że panie tyko czekają żeby polała się krew i chyba o to im chodzi żeby jeszcze bardziej podzielić Polskę Tragedia???
Stanisl... Armatka zimna woda i pała
Moonlig... Nie dla pisu, po i konfederacji. Tak dla aborcji.
Jerzomi... skoro suchanov pówi o ludziach psy to znaczy że to tylko zwykła suka
nezon 3... Pisopolicja ćwiczy tzw kotły na kobietach, studentach, młodzierzy, dzieci proponuje jeszcze na inwalidach a do narodowców, zadymiarzy, pseudokibiców trzymają dystans. To proste, wulgaryzmy są objawem desperacji, ale agresja jest oznaką bezsilności i strachu.wystarczy, że w tym samym czasie i w całym kraju bedą protesty zabraknie im aparatczyków, którzy grają policjantami jak chcą. A na dyzmę proponuję konkurs 3-p, prezes, premier, prezydent.
S Makos... dwie naiwne głupie dziewczynki które myślą że coś zmienią a pani redaktor prowadzi rozmowę tak by panie myślały ze są gwiazdeczkami. a prawda jest taka ze cały ten strajk bab to tylko śmieszna inicjatywa baby która chce spłacić swoje długi dzięki temu że została wojowniczką z hasłem przewodnim "wyp..."
tomasz ... Tato z Wrocławia zapunktował
Andrzej... Nikt bardziej nie zohydza,i dyskredytuje pani lempart jak ona sama. A jeżeli ktoś przyrównuje ją niefortunnie do Dyzmy,to jest to komplement w pełni niezasłużony,bo do Dyzmy pod względem kultury osobistej,klasy i ineligencji,to wam drogie panie bardzo,bardzo dużo brakuje.
Teresa ... tylko kobiety mają walczyć a gdzie media, artyści , rolnicy ,pracownicy sądownictwa itd
Andrzej... BRAWO POLSKIE DZIEWCZYNY JESTESCIE WSPANIAŁE NIE PODDAWAJCIE SIĘ CAŁA NORMALNA POLSKA WAS WSPIERA W WALCE Z DYKTATURĄ PONSTWA Z DYKTY ?✌️???
Kpt. St... Pani Klementyno, policja z zasady jest organem rządowym( czytaj: politycznym) a nie obywatelskim, tak jest było i będzie ( Konstytucja!), i nie tylko w Polsce ale w każdym innym kraju, bo to rządy (lub rządy lokalne czy nawet samorządy w państwach federalnych) odpowiadają za porządek publiczny właśnie przy pomocy policji. Nie ma policji nie politycznej, a to czy rząd/y wykorzystają policję/e do walki z obywatelami zależy tylko od arogancji/bezczelności/upadku władz. Policja za rządu PO/PSL była tak samo polityczna, tylko że tamten rząd nie był tak zdemoralizowany aby wykorzystywać policję przeciwko obywatelom ( skądinąd wtedy nie dochodziło do tak wielkich protestów jak teraz, a ponadto Tusk rozmawiał z protestującymi ( np. kibolami i to twarzą w twarz), taka drobna różnica w porównaniu z reżimem PiSu.).
Pozdrawiam
* * * * * * * *
Waldema... Co słychać u Joe B. i Kamili H.?
CABAL N... Hipokryzja lvl hard
pan dzb... W takim razie 17 letnie dzieci(cytując panią suchocośtam) powinny się uczyć a nie szwendać po ulicach podjudzane przez radykalne, agresywne, nienawistne feministki.
Ludwik ... Pozdrawiam wszystkich serdecznie ♥️?????
https://youtu.be/UqFvaoLF29U
Geralt ... Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział o sobie że jest ,,Panem Sabatu''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)).

Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody? Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam jest pełny tekst.

A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
https://zapodaj.net/08d09d8a0972f.jpg.html
https://zapodaj.net/fdc16fa2394bb.jpg.html
https://zapodaj.net/db19915e1895f.png.html

Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
https://zapodaj.net/ce42081047005.jpg.html

Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
https://zapodaj.net/6fda804f808a3.jpg.html
https://zapodaj.net/f07b0accd762c.png.html
https://zapodaj.net/c11138b06f1fa.jpg.html
https://zapodaj.net/a94d83086b63c.jpg.html

Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Bestii 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
https://zapodaj.net/bf1f164ec656d.jpg.html
https://zapodaj.net/8995997aaa36d.png.html

Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
https://zapodaj.net/7faac2420aa09.jpg.html
https://zapodaj.net/ce0f29624922a.png.html
https://zapodaj.net/84ff70ec1bfe1.png.html
Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
https://zapodaj.net/de2d78aff3f68.jpg.html

Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers, widocznie Stare tłumaczenia Biblii nie są tak przekłamane jak nowe.
https://zapodaj.net/eb3d9086a9d9d.jpg.html

Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
https://zapodaj.net/a9e48395fece5.jpg.html
https://zapodaj.net/6fd63e60a5be8.png.html

Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
https://zapodaj.net/a50c223908e47.jpg.html
https://zapodaj.net/fca2e2122308e.jpg.html
Poniżej parę słów o Starotestamentowej świątyni i Arce Przymierza(z 10 przykazaniami) znajdującej się w świątyni i o tym jak to ma się do Nowotestamentowej świątyni jaką jesteśmy my i nasze ciała.
https://zapodaj.net/3a7730fe785b0.png.html

Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)
https://zapodaj.net/a46577a71f5e9.jpg.html

Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
https://zapodaj.net/40197d60f507a.jpg.html

Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
https://zapodaj.net/cd230b4d40aa8.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
https://zapodaj.net/8608af7308442.jpg.html

Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
https://zapodaj.net/3bfcfc63962d4.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci, tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), czy może tak jak naucza katolicyzm że od razu po śmierci lądujemy np. w niebie albo w czyśćcu, poniżej analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
https://zapodaj.net/56a40cab34ea5.jpg.html

Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
https://zapodaj.net/0258c88fad115.jpg.html
A tutaj parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
https://zapodaj.net/198e0fc05d824.png.html

Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu, a przecież czytamy że Jezus został poczęty z Ducha Bożego, a gdyby tak nie było, miałby skażoną grzechem genetykę(po Adamie) i nie mógłby mieć bezgrzesznej natury, by złożyć siebie w ofierze za grzechy ludzi. Poniższe wersy polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat ;) Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.'' i ten wers 2 List Jana 1:7 ,,Bo wyszło na świat wielu ZWODZICIELI, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest ZWODZICIELEM i antychrystem.''
https://zapodaj.net/65dcd5db2a719.jpg.html
https://zapodaj.net/3c6e4a9455cb4.jpg.html
Poniżej analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga Najwyższego(Ojca Jezusa)
https://zapodaj.net/3b1cd7a9e15a8.png.html
Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać szczególnie Świadkom Jehowy.
https://zapodaj.net/7cd2050a417ff.png.html
https://zapodaj.net/62e3d823ebace.png.html

A poniżej pozostałe.
https://zapodaj.net/f54701da74445.jpg.html
https://zapodaj.net/1498d2d56b67a.jpg.html
https://zapodaj.net/f1bc3183786b1.png.html
https://zapodaj.net/5b68ad9ea7e90.jpg.html
https://zapodaj.net/5a0bd93dc5aa6.png.html..
Wadim S... Suuchanow cos slyszalem ,,,,,,,zaraz zaraza zaraz aaaaa to ta bladz polinojezyczna?????
Slawek ... Mam chyba dobry pomysł.zrobcie kalendarz,ale główne zdjęcie to te suki podsiedziba PiS.stoja,jak przed atakiem terrorystów
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.