Stanisław Michalkiewicz Q&A142, pytania i odpowiedzi: Stalin już żył w komunizmie! asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eXxieKbPikcNajlepsze komentarze:

asmered... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UWAGA! Nagrania TVASME z udziałem naszego współpracownika od ponad 20 (TAK - DWUDZIESTU!) lat przestały być "monetyzowane" przez YouTube. Przetrwamy ten okres niczym - poza przyczynami politycznymi, oczywiście - nieuzasadnionej szykany tylko dzięki Państwa ofiarności! Dziękujemy za każdą wpłatę na nasze konto - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME" dla wpłat i przelewów:
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
A adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ ?
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ ?

Nowych widzów naszego kanału zachęcamy do kliknięcia w "dzwoneczek", jeśli chcą Państwo dostawać powiadomienia o naszych nowych nagraniach! Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Mirosla... Super
Maik Fr... Muza jak zwykle genialna, pan redaktor jeszcze genialniejszy.
Justyna... A co jesli pomówiony o przemoc oraz domniemana ofiara przebywają akurat na kwarantannie kowidowej? które prawo silniejsze? :D:D:D
Waldema... Pan Stanisław jest jak wino - z upływem czasu jest coraz lepszy. Dziś mnie rozwalił doszczętnie: "Ściągaj majtki, bo ktoś idzie!" :o)
Joe McC... Dziś tak elegancko Krzysiu ??
lestad ... Ok
ja amad... Uwaga, jak zakwalifikować pomysł wydania naszego drogiego pana Michalkiewicza na torturę spotkania z osobą tak podłego rozumku?!
Sama myśl doprowadzanie do gęsiej skórki. Sorry , to nie jest śmieszne !!!
Halina ... Jak miło mądrego i dowcipnego posłuchać
Peter E... Trzy białe trucizny: cukier, kokaina, lekarz domowy.
ja amad... Koniec "elegancji Francji"???
Też mam nadzieję , że się
ogarną, o ile nauczyciel pokory im w tym nie przeszkodzi!
Andrew ... Szanowny panie Michalkiewicz , powinien pan przestac sie bac glodowki. Jako praktyk w tej dziedzinie zalecam panu wejscie na te droge. Najlepiej niech pan zacznie od postawienia swojej fotografi z czasu do 23 roku zycia -- obok lustra. Panska twarz w tym okresie na moje oko , miala aure rzymskiego senatora - byla wyrazista , pelna sily i inteligencji oraz charakteru . Teraz to wszystko jest zakryte przez calkowicie zbyteczne komorki tluszczowe -- a to juz samo przez sie dowodzi , ze wszystkie panskie organy wlacznie z sercem sa otluszczone. Taki stan rzeczy proponuje panu przedwczesny zgon - przedwczesny o wiele lat.
Marcin ... Panie Stanisławie , daj pan już spokój bo mi brzuch rozerwie ze śmiechu.
kamil B... Pozdrawiam...
ja amad... "Czysta moralnie" - nikt mnie tak nie rozsmiesza , jak szanowny p.Michalkiewicz! Niby nic nowego, ale kontekst się liczy ...
Sztygar... Witam jeśli można pytanko do Szanownego Pana Stanisława. ZLOTOUSY nasz krilerowniku na autostradzie absurdu . Slchuam Pana oddawan i mam pytanie jak do prawnika otuz sąd przyznaje dziewczynie pieniądze dajmy na to milion złotych to jest korzyść majątkowa niby odszkodowanie w rzeczywistości to pieniądze za nierząd więc pytań e brzmi czy można ludziom ja reprezentujących oskarszyc o czerpanie korzyści z nierządu wkoncu dostają z tego pieniądze jak to jest prawnie. Będę wdzięczny za odpowiedź zdrowia życzę i obyśmy dożyli tego czasu rozliczenia tego rządu pozdrawiam
Jakub M... Naturalnie że herbata tylko bez cukru. Odkąd przyzwyczaiłem się do niesłodzonej, to herbata z cukrem smakuje mi tak, jak dawniej herbata przesłodzona, czyli niebardzo.
Henryk... Szanowny Panie Michalkiewicz, mój kolega dzieli ludzi na dwie kategorie. Na inteligentnych i tych, którzy słodzą kawę. Pozdrawiam serdecznie.
Tadeusz... Łapka w górę za dykteryjkę o argumentach! :)
Ryan Ra... 22:50 Delikwentka haha