Porozumienie w Brukseli. Wyjście z kryzysu. Przedsiębiorcy Andrzej Sadowski | Polska Na Dzień Dobry Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jS05E6DNm9wNajlepsze komentarze:

Adam Ma... Pewien czliwiek madrze powiedzial niemcy oddadza reperecje wojenne i jestesmy druga Szwajcaria ten temat jest omijajacy w ustach ss komunistow i opozycji jaku wniosek dajcie mi wladze a ja jako Polak Patryiota winnych do gazu
Jerzy W... Słowa, słowa, słowa jak w maglu ??! Ten remis jest ze wskazaniem na babiniec Merkel i jej lewackich pomagierów z Zachodu !!!
Anto n3... Nie chce mi się słuchać tych bredni ,tylko przedsiębiorcy ,a ja się pytam gdzie rolnicy ,Świnie po 3 zł za kilo ziemniaki 15 groszy wszystko staniało ,a kredyty trzeba spłacać ,co z pomocą .A rolnicy nie chorują na cowid
Jerzy W... Na dwoje babka wróżyła ??!! Czas pokaże, ale węzeł unijny się jeszcze bardziej zasuplił ?? Ziobro chyba ma rację, obawiając się nowych ataków urzędasów unijnych ??!!
Zuza... SZUMOWSKI POD SAD !!ODDAJ PIENIADZE!!!ILE JESZCZE SPOLEK RODZINNYCH ZALOZYSZ ZLODZIEJU!!!!
Noname ... Dla mnie to że socjaliści zniszczą gospodarkę i zadłużą kraj na potęge było oczywiste od początku. Wiedziałem ze to się skończy katastrofą.
Ale nawet ja nie sądziłem że stanie się to tak szybko. Nawet ja dawałem im pełne dwie kadencje. Oni wyłożyli się po jednej.
Cóż kraść też trzeba z umiarem.
Zuza... SZUMOWSKI Z RODZINA !!!ODDAJCIE ZRABOWANE PIENIADZE!!! ALE SIE USTAWILISCIE NA PSEUDO COWIDZIE!!!! ILE JESZCZE SPOLEK ZALOZYCIE ZLODZIEJE!!!
Wanda K... Trolle do rzeczy, do rzeczy!!!!
Bełkot niczego nie tlumaczy.
Sambor ... PiS podnosi podatki Polakom aby mieć pieniądze w budżecie na ratowanie Polaków podczas kryzysu który nierząd pislamski sam stworzył...Czego tu nie rozumieć...
KS... Same spece....
Michal ... ?? ??? ??? ??? ?
MORAWIECKI 2025
?? ??? ??? ??? ?
snp213... Miekiszony...
"weto albo smierc" - dotrzymacie obietnicy PiSowskie kmioty?