DLACZEGO MASZ CHOROWAĆ ? ADAPTOGENY W KOMPLEKSOWEJ TERAPII Halina Jurkowska BIOLIT 2020 aTVBe


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OYnwCugHTA0Najlepsze komentarze:

aTVBe Z... Witam w Niedzielkę ? i Zapraszam na wykład Halinki Jurkowskiej o adaptogenach w kompleksowej terapii chorób przewlekłych i cywilizacyjnych.

Dla ułatwienia stworzyłem playlistę: https://youtube.com/playlist?list=PLeEChj3rc1IH6oNYD_KkEERcFaHBZCJtO
Inne wykłady Halinki: https://youtube.com/playlist?list=PLeEChj3rc1IFSBYbt_rlcSebB0CUzLLVa
Kochani, mamy dla Was, Widzów aTVBe - SPECJALNE RABATY od wielu firm zajmujących się zdrowiem, wszystkie kody rabatowe i linki znajdziecie w opisie pod filmem

KORZYSTAJCIE z RABATÓW - jeżeli macie zamiar coś sobie kupić, to lepiej z rabatem, niż w cenie regularnej - polecam serdecznie ??

Drodzy Widzowie, na pewno wiecie, że od 4 listopada jesteśmy zablokowani w temacie zarabiania na reklamach, a koszty działalności są, więc jeżeli możecie nas wesprzeć to prosimy o wpłaty darowizny, nr konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe - każda złotówka na wagę zdrowia ?

Pięknie Dziękujemy ??

Serdecznie zapraszamy do polubienia i korzystania z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/studioatvbe/ tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje o wydarzeniach, filmach itp.

Wkrótce uruchamiamy naszą stronę internetową: www.atvbe.pl ?

Proszę: subskrybujcie, udostępniajcie, lajkujcie (łapki w górę?), piszcie komentarze (nie tolerujemy wulgarnych słów oraz obrażania kogokolwiek, tylko wtedy usuwamy komentarz) a każde działanie poszerza zasięg wykładu, natomiast algorytmy budzą się dopiero od 1000 "lajków" ? .

Pozdrawiam Niedzielkowo ? życzę Fajnego Wieczorku ? Artur aTVBe ??
aTVBe ciekawostki

aTVBe ciekawostki

Historia kanału aTVBe zaczyna się w dniu 2018-10-05 18:43:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 279 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4183194 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33500 użytkowników.