Były Dyrektor Pfizera Ostrzega Przed Szczepionką! Może Powodować Bezpłodność! Analiza Komentator PL wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cekI800C5uENajlepsze komentarze:

Andrzej... Następne powiązanie odnośnie szczepionki Dlaczego teras zmieniono prawo o Aborcji wiedzieli wcześniej ,to nie teoria spiskowa
Gustaw ... Dla zasięgu
Monika ... Ator skoro to były dyrektor Pfizera może się mścić na firmie, trzeba na to wziąć poprawkę.
Oliviaa... Pod warunkiem, że Pani nie ma chorób autoimmunologicznych. W 2019 roku na wszelkie choroby tarczycy zachorowalo więcej kobiet niż w poprzednich 5 latach. Tarczyca to problemy z kobiecym sprawami, od strzału dostajesz tabletki antykoncepcyjne do regulacji, któregoś z rozregulowanych hormonów. Zajście w ciążę jest wyczynem, a co dopiero donoszenie ciąży. Nie wspomnę już o całej palecie dolegliwości układu pokarmowego. Przykład z własnego podworka: na 15 pan w miejscu pracy 10 ma schorzenia tarczycy. Nie wspomnę o innych autoschorzeniach, ale jak się patrzy na statystyki zachorowań jakościowych i ilościowych wśród kobiet na przestrzeni ostatnich 10 lat to wygląda to tak jakby ktoś już po drodze zaanonsowal i wdrożył plan przeciwko kobietom. Pytanie gdzie jest ten syf, którym nas trują?! Bo najnowsze badania wskazują, że to osłabione jelita atakują tarczyce, a nie jak sądzono do tej pory, że to tarczyca sieje spustoszenie. Krzysku gdybys miał ochotę zrobić taki vlog o tym dziwnym zjawisku.
Renata ... Ida na calosc‼️
Micha? ... Grubo
Lidia M... Ukrywają wszystko co szkodzi nie warto im zaufać im.
Helmut ... ?
Monika ... Szwajcaria wie co robi nie dopuszczajac tej szczepionki
Ewa ?... To nie jest nasz nierząd , to są syjoniści i mordercy w jednym i niech wypierdalaj.
Andrzej... Warto przypomnieć wypowiedź wypowiedz włoskiej Parlamentarzystki która oficjalnie podała ile dzieci zmarło i ile kobiet nigdy nie zajdzie w ciążę Afryka była LABORATORIUN ale nie było królików.
Ninna G... Dziabnac wyszczepic spadać pojeby ! Apage
Karol M... Jaki tam dramat; spadnie trochę populacja to dobrze :)
Anna Mo... Dla zasięgu
Lukasz ... Ciekawe dlaczego tylko Europa ciśnie tak mocno na te szczepionki ?
sluchan... szkojucae bumpik
bio:Bee... BOSZE jak ja bym chcia zobaczyc wyniki badan z 1 i 2 fazy przecież badali oni to na zwierzętach modelowych pod kontem toksyczności wiec wiedzieć muszą. a jeśli o tym piszą więcej aniżeli jesteś w ciąży nie bież (standardowy tekst) to pewnie powodowała poronienia u saków
grzegor... Cokolwiek będzie wiadome o tych szczepionkach, choćby było tłustym drukiem napisane ich ulotkach, to przecierz na ulotkach testòw PCR ròwnieź wyraźnie producent zastrzegľ, że nie mogą być stosowane do celòw medycznych to przecież te testy były kluczowe w diagnozowaniu "koronki". Najwaźniejsze, że TRZEBA szczepić.
Alex Br... Ulotka mówi wyraźnie, że nie jest znany wpływ szczepionki na płodność.
Dominik... w komentarzach nie wolno pisać że Gowin był ministrem w rządachPO a Morawiecki doradcą i że Magdalenka nas chce zniszczyć liczebnie i robi miejsce pod Polin dla nowej ukraińskiej elity że przez 30 lat z hakiem nas gnębią a teraz POPIS sp.z.oo nas ograniczy liczebnie.
wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3349 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176781976 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 463000 użytkowników.