Mateusz Morawiecki w RMF FM po szczycie w Brukseli: Upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu Fakty RMF FM


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Zk6iAtnoryQNajlepsze komentarze:

iwo gaj... Nie ma przypadków!!! Wszystkie wydarzenia są zrządzeniem lub dopustem Bożym!!! Wola Stwórcy jest projektem tego co nazywamy historią!!!
iwo gaj... Pamiętajmy, że Związek Radziecki rozpadł się unicestwiony eksplozją solidarności w katolickiej Polsce ... eksplozją wywołaną iskrą Jana Pawła II !!!!!!!
Mariusz... Ale z tego dziennikarza minękiszon. ?????????
iwo gaj... "Ojczyzno moja ukochana, Polsko ... Bóg cię wywyższa i wyszczególnia ... Umiej być wdzięczna": https://youtu.be/ayZdAleUwpM
Beata M... Tak koniecznie red. Mazurek. Wczoraj magister Mazurek grzecznie pytał profesora Szczerskiego, odpowiedzi niestety obnażyły zarobiony pałac prezydencki!
iwo gaj... Solidaryzm/Solidarność - część naszej misji dziejowej - ewoluuje od czasu postulatów społecznych ślubów lwowskich, wizji Mickiewicza, Słowackiego, Norwida, Żeromskiego, nauk społecznych kościoła, kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jana Pawła II .... przez wizje i tęsknoty Kornela Morawieckiego i Solidarności Walczącej ... ciągle "in statu nascendi" ... zaproszeniem i wyzwaniem dla kolejnych pokoleń Solidarności!!!
Major B... A co ty mateusz, chanuki nie obchodzisz? I dlaczego nie Mazurek. Tylko ten pisoski aparatczyk?
Maciej ... Totalny rynsztok,tego sie nie da sluchac.
Elo Mel... Ludzie zastanówcie się, dlaczego kiedy przychodzią do studia najważniejsze osoby z PiSu to zawsze jest obecny Ziemkiewicz zamiast Mazurka czy Zaborskiego. I to nie jest wina RMFu żeby było jasne.
Elo Mel... Ludzie zastanówcie się, dlaczego kiedy przychodzią do studia najważniejsze osoby z PiSu to zawsze jest obecny Ziemkiewicz zamiast Mazurka czy Zaborskiego. I to nie jest wina RMFu żeby było jasne.
iwo gaj... Dusze wierne Bogu i Ojczyźnie dawaj nam Panie !!!
iwo gaj... ... w drodze z Polszy michników , urbanów , tokarczuk ... do ogrodu Pana Boga !!!
Pawe? K... Jak w naszym kraju jest cudownie , nie rozumiem po co teraz tyle ludzi umiera jak jest tak kolorowo , zostańcie z nami bo będziemy mieli tyle miliardów do wydania , rząd az tyle nie rozkradnie
iwo gaj... Szczęść Boże Panie Premierze!!! Bożego prowadzenia i opieki Matki Bożej!!! Szczęść Boże Polsko !!! Króluj nam Chryste !!!
tomasz ... Panie Premierze wszystko ok ,ale wara od naszych pieniedzy
Ji Name... Jakie testy w Polsce przeszła szczepionka? Gdzie są wyniki testów. Gdzie są polskie atesty? Na ilu osobach w Polsce przeprowadzono testy? Gdzie są informacje dotyczące składu szczepionki na polskich stronach rządowych. Gdzie są opinie ekspertów z Ministerstwa Zdrowia? Co, gdy ktoś po zaszczepieniu stanie się rośliną? Gdzie jest oświadczenie rządu, że w razie powikłań będzie on wypłacał odszkodowania i zapewni bezpłatne leczenie, uwzględniając leczenie innowacyjne? Kto będzie odpowiedzialny za śmierć zaszczepionego, rząd, osoba wykonująca szczepienie, podmiot w którym wykonano szczepienie? Kto zapłaci odszkodowanie rodzinie? Co z pozwami zbiorowymi osób z powikłaniami po zaszczepieniu, przeciwko Rządowi? Jaką kwotę rząd przeznaczył na odszkodowania?
Krzyszt... Bez narodowej pokuty i nawrócenia nie ma szans by Polacy sami zrzucili tą czapę zdrajców, sprzedawczyków i łajdaków. Tych łgarstw nie da się słuchać. Tow. Ziemiec mistrzem wazeliny. Doradca Tuska budzi już tylko odrazę.
iwo gaj... Solidaryzm/Solidarność to "traktuj bliźniego swego jak siebie samego" w skali wspólnoty !!! ... to zaproszenie do ewolucji od egoizmu przez altruizmu do "jako w niebie tak i na ziemi " !!!
Adrian ... Bije fałszywość i kurestwo od bydlaka tfuu mu na twarz
QRrSM Q... Pan Mazurek powinien prowadzić ten wywiad ?
Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3075 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46292364 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67600 użytkowników.