Co jest grane? Nemesis Karnomorfy, Dylematy Króla i inne. GameTrollTV Gry Planszowe


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YljffpNS8eMNajlepsze komentarze:

Rados?a... Puzzle to moja druga pasja ?
Harhus... Najlepszy wstęp jaki widziałem w tym roku xD <3 PS. Możemy spodziewać sie recenzji Etherfields ;)?
Tomasz ... Dzis super, ale jutro to pewnie będzie czad.
Daniel ... Carlos skąd masz taką zarąbista koszulkę? BTW Prezes będzie?
gamersk... No będzie ciężko. Ponad 21kg gier wpadło na swieta w BW. Aleplanszowki musiały spakować na dwa razy. 3/4 tytułów z Waszych polecajek i kilka własnych zachciajek.

Piotruś ale jumanji już od dłuższego czasu jest w wersji drewnianej tylko ciężko mi było znaleźć informacje czy karty są wersji polskiej no i z kija nie chce z ceny zejść czy pojawić w jakiejś promocji. Jak dowiecie egzemplarz to chętnie zajrzę, w ciemno raczej nie kupię.

BGG niektórzy traktują jak koronę władzy. Jak by zniknął to świat im się zawali. My zaś opisujemy wrażenia z gier co się spodobało, co nie, jeśli trzeba uczepię się wydawcy. Cenę i czy warto zostawimy czytelnikom.

I tradycyjnie dzięki za fajny odcinek. Jutro ostatni secik 50ki aktualny? Hejka
Adam Ka... Z Wami jest jak z dobrym filmem fantasy - jak już się włączy początek to chce się oglądać do końca ?
Carlos - Martwica mózgu - CZAD!!! ??
Jutro już ostatni odcinek listy - jak ten czas leci. Tak czy siak oglądam Was jutro przy herbatce ? a nie w kolejce do sklepu ?
Pozdrawiam serdecznie ?
Marcin... Nemesis i pleśń? ?
kapitan... Poprawność polityczna granicząca z absurdem plus jakieś boty, które coś tam wychwytują, ale interpretują błędnie i efekt jest taki: " Słyszałeś że w klubie planszówkowym gwałcą graczy? Tak słyszałem. Z tym, że nie gwałcą tylko biją. I nie graczy tylko rekord świata w graniu w planszówki. Ale reszta się zgadza... " Kawał zmodyfikowany ale stary jak świat, jeszcze z czasów socjalizmu. Wtedy śmiali się z poprawności politycznej idącej z Moskwy.
Doris Z... Koszulka Carlosa ??
Adrian ... Gdybym wygrał "the edge dawnfall" cieszyłbym się jak Marek na zabijanie nazistów, do paczkomatu pędziłbym jak Carlos do Piotrka gdy dowiedział się że ma the edge dawnfall. A w drodze powrotnej z paczkomatu zaliczyłbym orła jak Piotrek ?. Byście sprawili mi wiele radości. Pozdrawiam. Uwielbiam Wasz kanał i Baniak baniak. Moi ulubieni yt-berzy ?
Szymon ... Kiedyś mówiliście o pewnej grze horror. Była taka figurka z nożem. Z tego co pamiętam to grało się wszyscy na jednego, nie wiem tylko czy zabójca był ukryty czy nie. Jeżeli wiecie o czym mówię prosiłbym o przypomnienie tytułu. Pozdrawiam.
leeaxe... Carlos doskonały ruch ? jak to się mówi, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie! A miłość do planszowek jest nieograniczona! Muszę się pochwalić że na święta dostanę Chaos w Starym Świecie! Udało się dorwać w bardzo dobrej cenie!
Rafa? R... Jakaś informacja na początku by się przydała odnośnie ciepłych napojów i spożywania w trakcie programu, że to raczej ryzykowne.
Karol G... Fajny odcinek, śmiesznie i merytorycznie?
Fenrir... Dlatego ja po ostatnich failach polskich wydawców, o czym pisałem już wcześniej pod innym filmem zaczynam olewać polskie wydania gry i kupować angielskie. Język to dla mnie żaden problem, dla drugiej połówki też. Zaczynam dostrzegać same plusy tego rozwiązania: większy wybór gier na rynku, nie trzeba czekać aż łaskawie ktoś to wyda w Polsce, nie trzeba zastanawiać się czy po kupnie podstawki będzie dalsze wsparcie wydawcy ( dodatki) , no i lepsza jakość komponentów...
Roman D... Martwica Mózgu? szanuję
Agniesz... Mam te puzzle <3 rewelka <3
Robert ... Pandemic Legacy: Season 0 też dostawał najgorsze oceny przed premierą. Gracze uważali, że fabuła będzie stygmatyzować ZSRR i robić z Rosjan wrogów.
RY?KA... Jumanji nie !!!! Ja też się pokusiłam i niestety jak dla nas nudy na pudy, zero klimatu... ale może komuś się podoba to sorki ?
Pan Nik... up
GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

Historia kanału GameTrollTV Gry Planszowe zaczyna się w dniu 2010-08-08 07:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1057 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8615085 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35600 użytkowników.