JEM DRWALA PO RAZ PIERWSZY ❅ VLOGMAS DZIEŃ 12 | ZMIANOHOLICZKA zmianoholiczka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Tzkb_AWwvIoNajlepsze komentarze:

Iza Bel... Powiedziałaś, że skończyłaś dwa kierunki i kosmetologia to licencjat, a ten drugi to jaki stopień? Poszłaś na drugi licencjat czy magisterka po prostu z czegoś innego? Właśnie kończę inżynierkę i chyba chcę iść na magisterskie na cos totalnie innego ?
Salted ... Jaka szkoda, że w tym roku nie ma drwala vege ??
patrycj... Dla mnie też drwal bez szału -_-
sylwia5... Mojemu narzeczonemu trzeba wszystko powiedzieć, bo sam nie ogarnia, że cokolwiek trzeba zrobić, naczynia mogłyby leżeć tydzień w zlewie i dla niego byłoby spoko :P jak mu powiem to wszystko zrobi, ale trochę wkurza mnie to, że sam nic nie zauważa :D
Kinga K... Też pierwszy raz w tym roku jadłam drwala i wśród tych wszystkich pozytywnych opinii trochę mnie rozczarował - w miarę dobry, ale bez rewelacji, dla mnie trochę za suchy ? i jak likier, smakował Wam? ?
Czoko S... Naszyjnik super. Jako że też jestem Magdalena to naszyjnik z literką M już do mnie idzie ;)
rudaem... Też nigdy nie jadłam drwala, w końcu spróbowałam - moja reakcja była taka sama ? zwykły burger, bez jakiegoś wow ? sorry Wika ?‍♀️
xxMoNi1... Nie jesteś sama ja też jeszcze nigdy nie jadłam drwala xd
fiolet9... ooo jaka niespodzianka ze odpowiedzialas na moje pytania :) milo :) dzieki :) szkoda, ze bardziej nie rozwinelas tematu pracy, ale rozumiem :) tak szy siak, lapka w gore i komentarz, za to ze zdecydowalas sie odpowiedziec po krotce na kilka z moich zapytan :)
Kate Co... Naprawdę uwielbiam Twoje vlogi ❤️ Jesteś taka wyluzowana i zdystansowana do siebie ?? Wśród innych vlogów, na których wszyscy starają się przede wszystkim „dobrze wypaść”, Ty ze swoim naturalnym zachowaniem - jesteś przeurocza ?
-nkiloa... Super pierwsza
zmianoholiczka ciekawostki

zmianoholiczka ciekawostki

Historia kanału zmianoholiczka zaczyna się w dniu 2012-04-01 13:59:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 304 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10772206 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 121000 użytkowników.