Oficjalnie Przenoszę się na inny kanał Link w Opisie Ariowit


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=a50Agl7pxNsNajlepsze komentarze:

Stone A... Powodzenia!
Bozena ... Ariowit wreszcie pokazałeś siebie, jakieś słówko o sobie,co robisz ?Kim jesteś?Masz miły głos i miło się ciebie słucha.Szukaj wiedzy w danym kierunku,samo nie przyjdzie.Ja jeśli poprosiłam moją najwyższą Nadswiadomosc lub Źródło o wiedzę w danym kierunku lub pomoc w rozstrzygnięciu jakiegoś problemu w myslach, przyszedł np. film lub program który miałam posłuchać.Jesli go omijałam to ciągle się powtarzał aż go posłuchałam.Czy zaczynają się dziać wokół ciebie jakieś miłe zajścia,zbiegi okoliczności itd? Źródło sprawdźa cię czy jesteś godzien ich wsparcia,prowadzenia w twoim życiu.Wystarczy że będziesz sobą, małymi krokami do przodu a zaczną dziać się cuda.Pamietaj że to twoja strona i ty musisz o nią dbać i wiedzę przekazywać ludziom.Pozdrawiam
Beata B... Cześć ariowit miło ciebie wiedzieć super świetny odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej soboty i wieczoru dla ciebie ariowit ?????
Halina ... Pozdrawiam.??❤?
Ariowit... Na tym kanale będzie to co lubię
Ps.Na tym kanale też była patologia dopóki nie dostałem tego kanału od kogoś kto wrzucał tą patologię , i się zmieniło .
Kanał informacyjno-świadomościowy o którym mówię w filmiku będzie tutaj :
https://www.youtube.com/channel/UC2ckyesKqjSEs2GWyBBwcEQ