Epickie zakończenie ZŁOTYCH WRÓT bez puenty | 29 Kairos


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Qg3QKqB13_UNajlepsze komentarze:

Kairos... 58:50 to moment w którym generalnie wątek Złotych Wrót kończę i o tym modzie nie gadam. Za to biegam wciąż po świecie gry i snuje swe opowiadania o tym co dalej z kanałem i dlaczego niektórych rzeczy nagrywać nie chcę i nie warto. Mówię również jakie podejście chcę teraz obrać i co to teraz ze mną będzie. Nie wiem czemu, ale uważam, że warto tutaj zawrzeć taką wzmiankę. Dziękuje za uwagę i życzę dużo dobrego!
Simon M... @Kairos szkoda, że nie ma tego starego komunisty @Saturas ,wtedy jakoś by to się wkręciło na nowo, jak np. to prima aprilis ponad 4 lata temu. Może w ramach nostalgii wrzóciłbyś odcinek z Saturas The Game? Extra mod na jeden odcinek lub na stream. Ogólnie seria spoko, chociaż mod jaki jest taki jest, chociaż w miarę ok.
Simon M... 1:03:19 @Kairos Cyberpunk 2077 powinien ci pomóc.
Simon M... 58:11 Wulfgar dołącza do Starego Obozu. Thorus byłby dumny, ale nie jest, bo jest w skrzyni Gorna w Setarrif.
Simon M... 57:57 Król, gubernator załamany tym, że ma dużo roboty.
Simon M... 51:44 Ortega :)
Simon M... 43:38 Zabili Kerolotha, paladyna, który był kiedyś na zamku w GD razem ze zmarłym fabularnie Sengrathem, który przeżył jednak.
Simon M... @Kairos 38:53 Tworzysz alternatywną wersję tej modyfikacji.
Simon M... @Kairos Ten film dokumentalny to sygnał dla tych, którzy mają jeszcze czas, aby nie uzależnić się od YouTuba. XD.
Tedi Ro... a może seria z kroniki myrtany ?
MykuVR... Podsumowując Kairos Twoje wywody na końcu:
Ja już i tak jestem pod wrażeniem Twojego samozaparcia i pchania tego kanału, a przede wszystkim nadal nie przejadanie się tym Gothicem. Oglądałem Twoje złote wrota gdy wychodziły kiedyś, oglądałem obecne teraz jeszcze raz. Kiedyś przechodziłem Gothica raz, drugi, grałem na modach, ale w końcu dotarłem to momentu, w którym ten gothic mi już tak się przejadł, że jestem teraz w stanie jedynie go obejrzeć, gdy ma mod fajną fabułę. Ty jeszcze jak się tam przed wulfgarem odpaliłeś z tym głosemto miałbyś nawet motywy na lektora xD wracając, ja Cię bardzo szanuję, dzięki że ten kanał nadal stoi i na swój sposób jest aktywny. Szkoda bardzo, że algorytmy, widzowie i wszystko co się na tym yt dzieje, nie pozwala Ci wybić się na tytułach wszelakich, bo ja bardzo chętnie bym oglądał Cię w innych seriach. Masz dykcję, dobrze się Ciebie słucha no i tak jak powiadasz - jesteś cały czas sobą, nie walisz uśmieszkami jak gra Cię męczy, dlatego zobaczyłbym w końcu jakiś satysfakcjonujący dla Ciebie tytuł, który by się o wiele żywiej oglądało. Na Twoim miejscu (ale to tylko ja) już dawno bym to wszystko rzucił w cholerę, albo tak jak mówisz założył nowy kanał i starał się od nowa. Ale tutaj właśnie też działa we mnie empatia i myślę sobie, czy takie zakładanie przez Ciebie nowego kanału nie byłoby upadkiem tego, który budowałeś i dalej budujesz od lat. Niesatysfakcjonujące są Twoje suby, gdybym miał moc przerobową subów to jak nic bym Cię napędził, bo ta platforma strasznie marnuje Twój potencjał. Mam nadzieję że kiedyś stworzysz materiał, który zapali tą iskrę i walnie Ci takimi subami, że Ci gały z orbit wyjdą. Tego Ci też życzę. Powodzenia i brnij dalej.
sargion... A ja się nieskromnie pochwalę, że dzisiaj wygrałem swój pierwszy wyścig multiplayer w F1 2019. Co prawda zawodników było tylko 6 ale należy podkreślić, że na pierwszym zakręcie wjechali mi w d*pę i odrabiałem 15 sekundową stratę :)
Xayoo V... XDD to pewnie ja narobiłem wyświetlenia pod ciekawostkami bo jakoś mi się pojawiło na glownej, ale tak generalnie to zajebiście się oglądało twierdzę Minecraft super prowadzący super pomysł
Mastii... AAAAA TY FRAJERZE ZNOWU TE BATONIKI
KsiadzA... To teraz mody do Mount & Blade?
Xayoo V... Jedynym sposobem imo jest wystartowanie nowego kanału
MykuVR... 10:30 Kairos triggered
Rakso... mmm
kajzerka konczy złote wrota
jest pizza i tort urodzinowy
życie jest w pyte
ujscie ... Ale mi przykro się pod koniec zrobiło :( sama przyszłam na ten kanał, bo uwielbiam grę Gothic, Ciebie także uwielbiam... chciałabym jakoś pomóc, wbijam na inne Twoje filmy, czasami zobaczę jakiegoś streama, ale jedna osoba nie zrobi żadnej różnicy
Z jednej strony nie chce, abyś definitywnie zakończył z Gothicem, a z drugiej widzę, że Cię już to bardzo męczy. Zrobisz jak uważasz, oby Ci to wyszło i życzę dużo szczęścia w tym, trzymaj się
Sharod... ten znowu je kawę i pije czekoladę


tak wiem, że na odwrót
Kairos ciekawostki

Kairos ciekawostki

Historia kanału Kairos zaczyna się w dniu 2013-06-21 13:59:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 503 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4446604 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 17400 użytkowników.