ZNOWU CIĘ KOCHAM ❤️ VLOGMAS 12 vlogLOLA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9Ff7a2ZJB5cNajlepsze komentarze:

Angelik... ❤️❤️❤️❤️❤️
Malena ... Lola, Twoje vlogmasy najlepsze, bez zadęcia i blichtru jak u niektórych królowych vlogmasów ?
W. Jus... Witaj LOLA, ja jestem Gdańszczaninem z urodzenia i mogę Ci to wyjaśnić. Mam oczywiście na myśli jadę do Gdańska, choć jesteś w Gdańsku. Ja osobiście tego nigdy nie mówię, zawsze mówię, że jadę do centrum albo jadę na śródmieście. Moja matka zawsze mówiła jadę do Gdańska. Od zawsze mieszkam w dzielnicy Gdańska, Przymorze, które dzieli się na Przymorze Małe i Przymorze Wielkie, więc do centrum jest dość daleko. Ale do rzeczy. Gdańsk jest specyficzny w tym względzie w odniesieniu do innych miast ponieważ jest połączony z dwoma innymi miastami, Sopotem i Gdynią. Te dwa miasta również mają swoje CENTRUM. Łączy je kolejka podmiejska. Więc jak np. mieszkasz w dzielnicy Gdańska, Przymorze czy Oliwa i mówisz, że jedziesz do centrum, to również możesz mieć na myśli, że jedziesz do centrum Sopotu albo do centrum Gdyni. Tak samo mieszkaniec Sopotu Kamiennego Potoku, która to dzielnica łączy z Gdynią Orłowo raczej powie, że jedzie do Sopotu jeśli jedzie na stację Sopot Główny aniżeli powie, że jedzie do centrum (Sopotu). Pewnie podobnie jest z Gdynią. Ale ja choć jestem z Gdańska to nigdy tego nie stosuję, ale zdecydowana większość tak mówi. Jak już to czasem mówię, że jadę do centrum Gdańska, a nie że jadę do Gdańska, bo przecież w nim cały czas jestem i tak moim zdaniem powinno być. Ale ludzie lubią stosować skróty myślowe. Mam nadzieję, że jakoś Ci to wyjaśniłem. Ktoś tu napisał, że to mogą zrozumieć tylko ci co w Gdańsku mieszkają, ale mi się wydaje, że nawet oni tego nie rozumieją, bo są po prostu do tego przyzwyczajeni od małego, a przyzwyczajenie jest ogromną siłą. Pozdrawiam.
Renata ... Witam pani Oleńko wyglądała pani zjawiskowo przepięknie super płaszczyk wyglądała pani jak gwiazda Hollywood luisek jest rozrabiaką ale słodkim śle całuski życzę miłego dnia czekam na dalsze genialne filmiki buziaczki ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Jo anna... ?
AB... Też mam nieumyte okna i toż samo podejście do tej sprawy:))))
MissDol... Kto przewija otwieranie kalendarzy? ?
karolin... Mega.... ?
Kiss Cr... Super ten plaszcz,musisz go nosic!
Magdale... Lolka a zdradzisz niewtajemniczonym o co chodzi z tymi literkami z kalendarza mixit? ?‍♀️??
GRA?YNA... Witam Cie OLA .Jak dobrze CIE widziec Mqje samopoczucie rosnie w gore. Pozdrawiam serdecznie i czekam do jutra.
Piotr R... Witam droga Lolu. Jak dobrze cię wiedzieć człowiek od razu ma uśmiech na twarzy?
Pozdrawiam serdecznie ❤??
Katarzy... na takim kameralnym spotkaniu rodzinnym 6 osobowym, zmarł kuzyn i jego tata...
Agniesz... Zawsze się mówi : jadę do Gdańska ?? Tylko gdańszczanie to zrozumieją ???
d d... ?????
Bozena ... Lolu pokazujesz te piękne ozdoby i człowiekowi się wszystkiego chce?
Barbara... Pozdrawiam cieplutko ❄???⛄?
Natalia... Ja też bym nie wytrzyma bez spotkań. Staramy się zachować zdrowy rozsądek. Spotykamy się sporadycznie i skromnie, ale te spotkania są jeszcze bardziej wartościowe. ? przyjemny vlog! Czekam na clean with me! ❤ zdrówka!
Malwina... Plaszcz moze miec 2 lata ale 3 sezony...right??????
Laura S... ❄❄??⛄⛄??
vlogLOLA ciekawostki

vlogLOLA ciekawostki

Historia kanału vlogLOLA zaczyna się w dniu 2013-01-10 10:10:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1089 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27221429 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 81900 użytkowników.