3 Zagrajmy w "Darkwood" Dzikus Demonicskyers


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Y1RyPDQfRAINajlepsze komentarze:

Kitsu... Dobra powiem ci to.
Żeby mieć deski musisz przeszukać te takie miejsca kture wyglądają jakby ktoś zcinał drzewa (to się chyba zręb nazywa? w realnym świecie).
Kitsu... Pomyśl nad ulepszeniem twojej nowej broni, deski z gwoździami.
Da rade tą deską z gwoździami walczyć, tylko trzeba wyczuć system walki. Ciężko by było walczyć tym z dzikusem (co cię w nocy zabił) ale widziałem kiedyś jakiś film na yt jak koleś wygrał z dzikusem tą bronią.
Kitsu... Deskę nawet gdzieś nie daleko domu winieneś znaleźć, a jeśli nie to w miejscu w którym pojawił ci się napis "Wesele" widziałem że powinny leżeć.

Zegarek według mnie jest tylko stratą pieniędzy/punktów reputacji {chyba że jest jakieś zadanie w grze, które wymagało zrobienia czegoś o konkretnej godzinie, jeśli nie}, powinieneś zdołać nauczyć się po obserwacji terenu wiedzieć mniej więcej kiedy trzeba wracać, ach tak wyjątkiem mogą być lokacje które nie są na zewnątrz jak jaskinia.
Swoją drogą ciekawe czy w jaskini gdy jest już pora nocy, czy jaskinia jest bezpiecznym miejscem, tego nie wiem.
Kitsu... Przez tą śmierć straciłeś punkty reputacji.
Jeśli przetrwasz noc dostajesz ileś (nie pamiętam już ile) punktów reputacji za które możesz dokonywać zakupów u handlaża, jeśli umżesz nie dostajesz tych punktów.
Amatsuk... Czekam z niecierpliwością na kolejną część. Drewno może przegapiłam, ale ja najczęściej brałam je z miejsca wyrębu.Mogłeś jeszcze nie odkryć tego miejsca. Plus polecam kupić sobie zegarek bardzo ułatwi określanie, czy zdąży się gdzieś pójść, czy lepiej przygotować się na noc.