Cyberpunk 2077 Odcinek 7 Rock Play


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7rwkqQUhwNsNajlepsze komentarze:

ALILubl... Tu jest podobnie jak w wiedźminie. Tam najpierw zrobiłem znaki zapytania na mapie. Miałem kasę i porządny ekwipunek. Potem misje fabularne nie stanowiły problemu. Zaczynając od fabuły robi się ciężko.
F3iNOff... Dobra mnie starczy, chciałem się tylko dowiedzieć jak to się stało, że Silverhand trafił do głowy V. Teraz jak prolog mam za sobą, resztę będę odkrywał na własną rękę gdy tylko będę mógł kupić sobie tę cholerną kartę graficzną... rozłączam się, bez odbioru. (disconnected)
Wojtek ... Brr
Karolin... Gdzie jest V ?
Jacek P... Takie Off-topic trochę. Jestem trochę dalej w grze i w pewnym momencie pojawia się ciągłe zakłócenie obrazu przez ten wrogi chip, takie niebieskie szumy cały czas i to wkurza, nie po to włączam na ultra detale, DLSSy, RTSy i bajery wszystkie żeby grafika mi się teraz rozjeżdżała, szukam tych piguł niebieskich, ale coś ich nie mogę znaleźć, może pomogą :D
Krzyszt... Nie oszukujmy się jeśli by to wydał kto kolwiek inny np Andromeda mast efekt nie było by czego szukać jeśli chodzi o jakikolwiek pozytywny komentarz prawda jest taka że zjebali zamiast zająć się wiedziminem 4 dostaliśmy średnio grywalne gówno bdw kupiłem tylko poto żeby wesprzeć tą firmę proszę zrubcie dobrego wiedzmina 4
BorN2Li... Cyber Drunk
Pavlo P... Dla mnie ta gra jest na poziomie bardzo słabym , nie wiem czym tu się zachwycać. Kolorystyka przesadzona. Miejscami to "przypomina" mi Minecraft. Sztuczność świata mnie zniechęca. GTA 5 zdecydowanie jest grą lepszą mimo iż ma swoje lata... Ogólna ocena mierna.
tomek k... Doceniam twoja pracę i robisz świetną robotę...tylko że mało odcinków...czekam z niecierpliwością na kolejny ???
KermiT... widze inspiracje chipem silverhanda na podstawie serialu the 100
Madzia... ?
z cyklu złote myśli Rock'a :
[...] retrospekcja
"to jest ten moment jak rozpieprzyli Arasake...i taką broń proszę mi dać...qźwa co tam się wydarzyło...skopiowali go...oni wciąż eksperymentowali z tą technologią do przenoszenia osobowości"
[...] powrót
"rozumiem nieśmiertelność, ale co z dziurą w głowie...jak to działa...to żyjemy czy nie żyjemy....uff grunt że żyjemy...trochę... tak jakby"
[...]
"nie sądziłem, że to jest taka historia, że Silverhand nadpisuje V...może się jakoś dogadają ? ... ja pierdziele ale psychodela...kurde nie spodziewałem się, że on będzie taki wrogi...nieźle... kompletne zaskoczenie mimo, że wiedziało się tak dużo"
[...]
"lubię być kowalem własnego losu...podoba mi się ten patent na łóżko...super fajne mieszkanko...lubię takie modułowe rzeczy"
[..]
"wciąż jak wyrzut sumienia mi ciąży - ten dług "
[...]
"włączone napisy tłumaczą japońską mowę z automatu ? ... być może, ale ja nie rozumiem japońskiego, więc trochę mnie bawi, że go nie rozumiem, poza tym napisy się bug- ują często i wolę tego uniknąć ... to jest jedyny taki bug, który się powtarza z napisami ... swoją drogą wydaje mi się, że napisy japońskie, znaczy tłumaczenie z języka obcego, powinny się pojawiać się automatycznie"
[...]
"od Jackiego mam motocykl, więcej mi do szczęścia nie potrzeba...zresztą ja wolę chodzić na piechotę..."

Johnny Silverhand jako duch minionych świąt?to zajetrafione określenie, choć może się okazać równie adekwatne w odniesieniu do nadchodzących? Przyjemnego wieczoru i dobrej nocy ... pozdrawiam ... to pisałam ja "cyber chronicler" Madzia ?
Damian ... Rock do chuja włącz napisy
ciekawy... Włącz napisy/translację!!!
albi. d... włącz napisy bo nie wiadomo co Japończycy gadają
P ?wier... Wreszcie!
SOQL... Tragiczny wybor z tym brakiem napisow, jest wiele tekstow jak chociazby te po japonski, gdzie nie ma dubbingu tylko PL napisy, i nie wiadomo co gadaja bo nie ma napisow
krk krk... Ma celownik na gosciu nie strzelam celuje muszką xd zamiast włozyc z 3 kulki w typa, Rock gdyby mial celownik w akcji z helikopterem napewno celowałby nie trafiajać 90 procent pociskow nie ma to jak celowac z 2 metrów do przeciwnik zeby pociski przelatywały obok
Przemek... Pierwsze co zrobiłem to ściągnąłem angielskie dialogi. Fajnie, że po polsku jest ale to nie pasuje do tego świata. Poza tym, takie teksty jak „jak brzmiał ten slogan z reklamy?” I odpowiedź: „secure your dreams” wypowiedziane po angielsku miesza jedno z drugim, bo gra powinna domyślnie być po angielsku. Nie wiem po co grać po polsku jak są napisy.
THE Puc... Więcej odcinków dziennie XD Dawaj tak jak z wieskiem w 2015 min 4 dziennie
undead ... spoiler: Keanu to kozak