Jedziemy na Świąteczną Sesję Zdjęciową! VLOGMAS DZIEŃ 12 Laura Ogrodowczyk


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nM2tnfSJFs0Najlepsze komentarze:

Patrycj... Moja córeczka (2,5l) też jak tylko ujrzy u mnie ten kubeczek z kawą Starbucks to mi wypija caly praktycznie, jest walka o każdy łyk ?
Kasia G... Moj synek najchętniej bawił się play doh fryzjerem :)
Kasiek2... Lauro gdzie kupiłaś tę pozytywkę? Z góry dziękuję za odpowiedź ?.
Katarzy... Play Doh Dentysta plecam ?
pycia83... Jesteście cudne. Uwielbiam za autentyczność, ciepło, mnóstwo inspiracji, a przede wszystkim dzięki Laura za to że pokazujesz to co powinno być najważniejsze. Dajesz do myślenia i motywujesz do zmian! Dziękuję ?
Asia Li... Oo ja też nie nawidziłam smarować blaszek masłem.. ??‍♀️?
ola bro... Również chciałabym taką sukienkę w czerwoną kratkę,chociaż może jestem już za duża,pozdrawiam małą dziewczynkę w czerwonej sukieneczce
Ka?ka K... Dzień dobry!!!
Pięknie dzień mi się zaczął, Twoja córcia zrobiła mi dzień piękną kolędą
Miłego dnia dziewczyny ??
Ma?gorz... Ze wzgledu na brak czasu, male dziecko, dwie prace, do ogarniecie dom i cale zycie musislam wybrac kogo chce ogladac. Szczerze, nie musislam sie zastanawiac. Wybralam tylko Ciebie i Julie Kobus. Pisze Ci to bo przyszla doba na wyreżyserowane filmy z super sprzetu na youtube prawie jak filmy z telewizji albo i lepsze. No u mnie nie wygraly z Twoja autentycznoscia, z pokazywaniem nam rzeczywistosci. Robisz super robote, bardzo dobrze mi sie Was oglada. ❤️ takze mysle, ze autentycznosc i bycie sobie na dluzsza mete zawsze bedzie na pierwszym miejscu. Milego dnia ❤️
Sabina ... Polecam z Play-Doh "MAKARONOWA ZABAWA" u nas sprawdza się najlepiej!
Pozdrawiam ?
Basia P... Kepuć- moja siostra jest babcią i do dziś mówi Kepuć jak jej wnuczki. Cicha noc wczoraj i dziś to podsumowanie Twojego rodzicielstwa, mała jest przewspaniała!!!!
Malgora... ? ? ? ?