Jak budowałem komp dla streamerki za 10 tys KONKURS Hardware NRGeek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VIFlDlqbTm8Najlepsze komentarze:

Adam Sz... Cóż za wysyp materiałów gdzie jeden celebryta montuje sprzęt drugiemu. Cóż rozumiem Intela, który musi jakoś sprzedać swoje procesory....
Ikarian... Hulk, bo na moc nie daje mu tylko siły ale i zielony kamuflaż.
?wiat N... Najlepszą moc ma Iron Man , pieniądze i charyzma otwierają wszystkie drzwi... I jeszcze jest wielki laser na klacie. Kto się oprze dla świetlistego promienia zagłady ?
Blackwa... Ciekawe zestawienie podzespołów, ale ja bym użył karty RTX 3080. Cena, po jakiej chodzi RTX 3070 od Asusa (obecnie to ponad 3500 zł) sprawia, że pod względem ceny do jakości jest to średnio opłacalny zakup. Obecnie na morele można dostać RTX 3080 od MSI za niecałe 3700 zł, mamy po pierwsze większą pamieć niż u konkurencji (10 GB zamiast 8 GB), po drugie karta zdecydowanie wydajniejsza.

A kiedyś tak wogóle składałeś tego kompa? Bo w między czasie pojawi się Ryzeny serii 5000 i bardzo mocno konkurują one z topowymi procesorami Intelami, zwłaszcza jeśli chodzi o wydajność jednego rdzenia, z czym sprzęt AMD miał wcześniej problem. Poza tym jesteśmy po premierze kart serii Radeon 6000 i model RX 6800 i jest wydajniejszy od RTX 3070, a dodajmy do tego fakt, że karta ma aż 16 GB pamięci, co nie będzie bez znaczenia w przyszłości. A nie zapominajmy o technologii smart memory acces, która sprawia, że parując proces ryzen serii 5000 z kartą radeon 6000 uzyskamy dodatkowe klatki wydajności, co potwierdzono w przypadku RTX 6800 XT.

Na małą ilość pamięci RTX 3070 narzekali zarówno recenzenci i sami kupujący, zresztą nawet nadchodzący RX 6700 ma mieć 12 GB, co może plusować na przyszłość.
Johnny ... Na pytanie o największą MOC w PC Marvel Avengers odpowiedź jest tylko jedna: Czarna Wdowa jest ona "tylko" człowiekiem, ale za to jest niezwykle silna psychicznie i wszechstronnie uzdolniona - radzi sobie z w walce na krótkim dystansie z przeciwnikami zdolnymi pokonać superbohaterów, którzy noszą na sobie potężne zbroje albo zamieniają się w zdolnego do zniszczenia wszystkiego na swojej drodze zielonego olbrzyma
Jakub R... "Biorę udział" oczywiście, że najlepszą moc ma Tony Stark aka Iron Man, bo jego największą mocą jest posiadanie ogromnego intelektu i zasadniczo nie ma sytuacji, w której ten oto gentleman by sobie nie poradził. No chłop zawsze coś wymyśli. Dodatkowo warto wspomnieć, że dzięki zbroi szybciej by wykopał ten tunel średnicowy w Łodzi :)
Mateusz... EJ Nrgeek to postać z marvela.
A wiecie czemu? Ten typ tak bardzo lubi pić amarenke
Nie ma dziewczyny a ma renke
MrKirul... Najsilniejszy jest Hulk. Bo jest najsilniejszy, może nawet na równi z pudzianem.
Tomek P... Iron MAn - jedyny taki co ma naprawdę JAJA . tylko on potrafi za ryzykować wszystko dla wszystkiego. Reszta ekipy ok. Ale Tony < Wizjoner > Jak ElonMusk - Pokazuje nam że niema żadnych barier, a jeżeli takie są- to trzeba je zbadać i to zmienić. A na marginesie to ulubiona postać mojego syna. Pozdro....
YaReXpl... Thor jest najlepszym bohaterem gry Avengers - jest nieśmiertelny, dzierży potężny młot piorunów i potrafi położyć swoich wrogów niczym kosa żyto :-)
marcinp... A mnie się natomiast nie podobał. nie interesuje mnie składanie sprzętu więc dla mnie coś takiego zastąpiło prześwietne retro arcade. no szkoda szkoda.
Nie twierdzę, że film jest nie pomocny, ale mnie się nie podobał.

Który ma najlepsze moce ?
Black Widow, bo ma cycki :P
w?odzim... Iron Man jego mocą jest technologia, ma hulkbuster, może latać i ogólnie jest wielozadaniowy jak procesory od intela
BlueMei... Turdno tak po prostu powiedzieć ktory bohater ma najlepsza moc. Każdy z naszych superbohaterów jest na swój sposób wyjątkowy i zapłacił pewną cene za to kim jest. Niestety największą płaci osoba postronna w całym konflikcie... Kamala Khan. Dziewczyna uczyła się używać swoich mocy w bardzo trudnych warunkach i może właśnie to ukształtowało to kim jest teraz. Ms Marvel to wyjątkowa bohaterka o bardzo prostych jak i zarazem potężnych umiejętnościach o nieskończonych możliwościach. Właśnie przez jej historie wybieram ją jako najsilniejszą postać w grze
DMvinyl... "Biorę udział " najlepszy jest Thor bo ma fajne supermoce
Pawe? A... Czarna wdowa jest najlepsza, bo nie ma mocy, potrafi srogo skopać nie jeden tylek przy czym do tego jest ponadprzeciętnie urocza ?
pazu pa... Krzywo naklejone naklejki na obudowie :) cała praca na marne
Ewelina... "Biorę udział " najlepszy jest Thor bo ma fajne supermoce, jedną z nich jest młot☺
HotSzot... "Biorę udział"
Według mnie jest to Deadpool. Gość jest nieśmiertelny, a na przekór chciał sobie zrobić krzywdę, więc obrał inną drogę. Stał osoba niewzruszona na żadne negatywne uczucia które towarzyszą zwykłym ludziom, jak smutek czy strach. Zaczął być sarkastyczny, śmieszny, odważny. Można by rzec że to jest jego największą siłą. Jego osobą dotknęła depresji po śmierci ukochanej, a on mimo tego że fizycznie czuł się niezwyciężony oraz nieśmiertelny, był atakiem człowieka. Tę właśnie supermoc może posiąść każdy z nas, mówię o wyjściu z ciężkiej depresji, przezwyciężeniu ogromnego smutku i obroceniu go w nasza największa zaletę. Bo czyż każdy z nas jak pomyśli o Deadpoolu to pierwsza rzecz jaką o nim wypunktuje to humor, sarkazm, dobra zabawa, a dopiero potem nieśmiertelność, mimo że teoretycznie umiera z kilka razy na film? Niech każdy kto jest teraz w podobnej sytuacji(czyt. Depresja), wie że bedzie dobrze i trzeba walczyć. Tak mnie naszło, według mnie o najmniej doceniany superbohaterze z tego uniwersum.
Jeżeli chodzi o samą grę, to nie grałem, bo od 5 lat nie mam komputera, bo odkładamy z żoną na wkład własny na pierwsze mieszkanie, ale oglądając gameplaye, to zdecydowanie Hulk. Pewnie dlatego że jestem z czasów gdzie destrukcja otoczenia w grach to w ogóle nie istniała, a jak się pojawiły detale to zniszczenia, to człowiek po parę godzin porzucal główny wątek i niszczył dane elementy na tysiące sposobów. Hulk też dlatego że to dobry chłopak, ale czasami się gubi i rani bliskich w okol i popełnia błędy, jak chyba każdy z nas :) sama gra kocur. Pozdrawiam NRGeeku! Zyczcie mi szczęścia przed świętami! Zdrówka!
Jakub W... Najlepsza moc bohatera? Hmm... Na pewno nie Człowiek Żelazk.. eee Iron Man! Chodziło o Iron Mana! On ma co najwyżej moc na pokonanie Karmazynowego Dynamo od Wigry 3. Dodatkowo gdyby jego moc była taka "super" to chyba nie znalazłby się w Zagrajmy w Crapa, nie? A znalazł się, oj znalazł i to nie raz, a dwa razy!
Kapitan Ameryka? Proszę was... Statua Wolności byłaby lepszym reprezentantem Ameryki w walce ze złem. Żeby chociaż miecz mu dali...
Thor? Też mi bóg... Chyba BUG, bo jego młotkiem poza gwoździem można przybić tylko robaczka do gleby.
Czarna Wdowa? Gdyby była taka super to nie nazywała by się cza... wdową! Najwyraźniej pistoleciki nie wystarczyły, żeby uratować męża. Ładne wdzianko nie kwalifikuje się do super mocy (a mogłoby być faworytem) więc dalej.
Jest jeszcze Mr. Fantastic. Nieee, chyba nie on... Aa Elastyna? Też nie? Aaa, mniejsza.
Drogą eliminacji wybór pada na tego, który raz jest człowiekiem, a jak się wścieknie... oj jak się wścieknie TO JEST... kim jest tak w zasadzie? Ogrem? Shrekiem na sterydach? No jak go wkurzysz to raczej nie zdążysz zapytać. Ogromna maszyna do miażdżenia, w sumie wszystkiego. Ten który występował już w przynajmnIej trzech kolorach (zmienianie kolorów, to jest moc, a nie jakieś tam tarcze czy młotki). TEN KTÓRY DO OSIĄGNIĘCIA NIRWANY MUSI TYLKO... MIAAAAŻDŻYYYYYĆ!
Tak, o Hulku mówię.
miczo93... Nie no, ten ram to kompletnie spartoliłeś, powinny być banki 1 i 3, tak samo kartę graficzna. Gpu zawsze pakujesz w top bo on jest x16. Ty podłączyłeś w x8. Intel trzyma się brzytwy, żeby nie zostać zapomniany. Lubię Cię mordo, ale ten materiał to pojechałeś po łepkach :/