Mandalorian Sezon 2 Odcinek 7 ★SzybkieRecenzje Ponarzekajmy o Filmach


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZYiEB4_jUfgNajlepsze komentarze:

grzek 1... Powodem problemu krótkich odcinków jest moim zdaniem to, że skupia się na jednym bohaterze. Zwykle jak mamy te odcinki 45-60min, więc można sobie skakać między wątkami różnych postaci w danym odcinku. Tu mają dosyć ograniczone możliwości jak założyli sobie, że tylko na tym jednym się skupią. Albo takie krótkie będą, albo będą próbowali to rozciągnąć jakimiś innymi postaciami, ale w tej formie jak zwykle dużo akcji to z tempem będzie problem. I w sumie też ogranicza to rozwój drugoplanowych postaci. W typowym odcinku byłaby pewnie jakaś dłuższa niż ta przy strzelaniu rozmowa między paniami, ale tu nie opuszczamy mando nawet jak na nie były przejścia.
Aleksan... mnie się nie podobał, tj poprzedni odcinek. Coś tu nie gra...
Reksio6... Najlepszy odcinek ?
Jan ?... Kiedy recenzja 6 odcinka "Króla"?
Patryk ... Ja mam inne pytanie jakim cudem zeskanował terminal twarz Mando i przeszło ?
Wsk 350... Dla mnie ten odcinek był sporo lepszy. Mieliśmy sporo nawiązań do gier SW Fallen order, W grze zaczynaliśmy jako złomiarz rozbierający statki republiki tutaj zaczynamy na złomowisku Tie fiterów imperium potem wzmianka o operacji popiół która miała miejsce podczas kampanii SW battelfront 2 no i świetna konwersacja Mando i naszego najemnika z 1 sezonu a potem konwersacja z Ty, imperialnym oficerem:) no i ta radość tych wszystkich Szturmowców gdy tym udało się dojechać w jednym kawałku:D prze komicznie to wyglądało. no i ta wiadomość dla gideona.... aż mnie ciarki przeszły:) Oj dzieje się dzieje, Ostatni odcinek coś czuje może zryć beret:) No i mando znów pokazuje twarz choć tym razem musi złamać swoje zasady czy tam zasady jego sekty. Co do tej długości to się zgadzam i było to widać zwłaszcza w odcinku poprzednim. Trochę mnie zdziwiło to że Bill Ber z nimi nie został skoro był już wolny że uznał sobie gdzieś tam w krzaki pójść. Byłem na początku przekonany że z nimi zostanie:)
Kamil Z... MI po tym odcinku zrobiło się szkoda tych wszystkich szturmowców, którzy hurtowo ginęły przez całe gwiezdne wojny
ulecaus... ĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄA
Dkdrops... Czy i Kiedy....... powrócą miesiące tematyczne?
Grzegor... Siema , obserwuje twoj kanal od dluuuuzszego czasu , ooczywiscie nie wszystkie serie czy tam filmy , ale te ktore mnie najbardziej interesuja. Kiedys opowiadales ze jestes duuuzym fanem star wars itp , a jednak podczas ogladania Mando u ciebie na kanale , czasami mam wrazenie , ze nie masz tak duzej podniety czy nie wychwytujesz niektorych calkiem znacznych ,, smaczkow" z uniwersum SW , dodam ze mam swiadomosc , ze nie czytales Expanded Uniwerse
Olshi... Na szczęście w tym sezonie Pedro Pascal jest najczęściej. I moim zdaniem dobrze, bo skoro w napisach na końcu jego nazwisko jest jednym z pierwszych a dublerzy na końcu to powinien jednak grać. Co do jego aktorstwa, zagrał fenomenalnie! To jak potrafił stworzyć taką atmosferę dyskomfortu i tego, że widać po Mando, że nie czuje się z tym dobrze, wręcz unika wzroku wszystkich jest niesamowite. Plus dla niego. A poza tym odcinek mi się bardzo podobał, jak na razie znowu uważam za najlepszy ale coś czuję, że finał przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania!
Andrzej... Cześć, nagrałbyś recenzję taką ogólną serialu,,Romulus:? chciałbym poznać Twoje zdanie. Pozdrawiam
ltk... Panie Michale kiedy odcinek z Króla :(
Piotr C... Zgadzam się w 100% z recenzją, szczególnie mam te same odczucia co do długości odcinka. To wygląda tak, że dostali budżet na 30-minutowe odcinki i tak kroją fabuły żeby się zmieścić, a każda dodatkowa minuta to milionowy koszt i jak musisz to zrób te 33-34 minuty ale to wszystko. Tak to wygląda :) Jednak po 50 minutowym pierwszym odcinku liczyłem, że reszta też będzie mieć podobną długość, ale wyszło, że to pilot sezonu więc jak to na ogół z pilotami jest wydłużony i finałowy odcinek też pewnie będzie dłuższy, ale tak to odcinki mają mieć po mniej więcej 30 minut. Trochę słabo, odcinki 3,4,6 i 7 dają takie wrażenie, że wszystko dzieje się za szybko. Chociaż w 7 odcinku aż tak to nie razi.
ufo 1.5... Na jakim kanale tv to leci?
Fixer40... Barry Lyndon jest genialny. Dzieki tobie poznałem ten film. Dzieki Wielkie.
Przemek... Przecież zrozumiałeś to juz w poprzednim sezonie, narzekasz na to juz z 4-5 odcinek xD Skleroza cie łapie :D
rafaszc... Zapalmy znicz dla Pana Szturmowca, który chciał tylko zjeść w kantynie, a był świadkiem zabójstwa oficera :(
[*]
Bart PE... Gdzie mogę znaleźć wszystkie odcinki serialu? Na ekino streamy nie działają
Hubert ... Dla mnie świetny odcinek, scena z tym dowódcą imperium, naprawdę trzymała w napięciu, bo myślałem, że Dyn Jarrin jakoś się wykpi, ale na szczęście pokazali jak ukrywanie jego tożsamości jest dla niego istotne, wyglądał jakby narobił w portki i chciał się zapaść pod ziemię. Myślę, że dlatego wszyscy lubią ten serial, Mando jest wytrawnym łowcą, ale często mu nie wychodzi, traci coś, musi zostać uratowany, dla mnie to jest po prostu bohater z krwi i kości, tego brakowało w nowej trylogii, pełnoprawnej postaci, której moglibyśmy kibicować i się z nim utożsamić, bo wszyscy z Rey na czele byli cholernymi Supermenami i porażka ich nie dotyczyła. Ten hologram na końcu, fakt głupi zabieg, ale samo to, że Dyn sparafrazował Gideona z końcówki pierwszego sezonu robi robotę, no nic czekamy na finał.