VLOGMAS2020 | czas usunąć trochę osób | znowu zakupy i w sumie trochę pogadamy siarkaa85


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SwOUR35mi_4Najlepsze komentarze:

Kataley... Kasiu ja z 1000 osób chyba mam niecałe 300 , kiedyś człowiek się rzucał na wszystko ?
Emilia ... Masz racje ?? ja przestałam wchodzić na Instagram, zbyt jest prze kolorowany ? obserwuje i oglądam takie kanały jak twój- normalne, stary polski yt, tak jak mówisz ❤️❤️
Danuta ... Oczywiście że był ład ,skład.Jak zawsze.Piękne przemyślenia?pozdrawiam?
Al Boj... Ja tez jestem z Ciebie dumna?dom,dzieci,święta za pasem buziaki kochana??
Anna Ol... Kasiu,najważniejsze że ty jesteś normalna. I tak ma być. ???
Iwona D... O tak zgadzam się, tez tak zrobilam parę miesięcy temu
Patrycj... Zgadzam się z Tobą Kasia, dlatego ja takich osób nie oglądam, A z Tobą jestem od początku i uważam, że jesteś dalej taka sama osobą,cudownie się Ciebie ogląda i słucha,buziaki Kochana
Kamila ... Dobre przemyślenia Kasiu
Kinga P... Tak! Za to właśnie Cię tak lubimy oglądać. Za naturalność, normalność i taką swojskość ? . Za to, że możemy się poczuć jak byś była nasza dobrą kumpelą.?
Paulina... Też tak uważam i bardzo dużo ,,gwiazd" youtubowych odsubskrybowałam ?
Iwona S... Dużo ludzi chwali się piniedzmi ja też takich osób nie lubie uważam że dzisiaj możesz mieć dużo pieniędzy a jutro możesz być bankrutem i co gorsza w rodzinie też mam takie osoby jak zaczynają się przechwalać strasznie mnie to denerwuje
Joanna ... Miło sie Ciebie słucha Kasiu. Masz dużo racji.??
Magda L... Kasia ja już to dawno zrobiłam. Przestałam obserwować dużo osób, bo się wymiotować chce ta idealnoscia....
Edyta E... Kasiu bardzo dobre przemyślenia zgadzam się z Tobą kochana w 100%. Buziaki kochana moja?????dla dziewczynek rownież?????A dla męża pozdrowienia?
E Sz... Miłego wieczoru ?⛄?❄️☕ nie dziw się że ja nie mam Instagrama ani facebooka brak tam normalności i prawdziwego życia tylko sama sztuczność.. szkoda mi tylko dzieci bo one przez to myślą że życie to bajka wszyscy są szczupli bez pryszczy idealni a tak nie jest.... Ehh to tyle ?
Marta P... ?
MilenaM... Kasiu zobacz koniecznie na netflixie dokument eksperynet społeczny. On wiele mówi właśnie o tych wyświetleniach, o tym jak ta zła strona internetu na nas działa, jak wielkie korporacje zarabiają na tym, że wyświetlamy ich produkty w internecie. Polecam serdecznie bo świetny film, skłania do refleksji.
? Ja miałam ostatnio tak samo. Na Facebooku obserwowałam mnóstwo dziewczyn takich fit profili, piękne ciała śliczne brzuchy umiesnione, zdrowy styl Życia. I jakby fajnie wszystko, tylko że zauważyłam, że zamiast inspirowc mnie to wręcz przeciwnie, bardzo mnie dołowały. Ćwiczę, w miarę zdrowo się odżywiam, ale jednak nie osiągam tych efektów tak szybko jak bardzo bym chciała, oglądając dodatkowo takie profile było mi przykro że nie radzę sobie tak jak bym chciała. Usunęlam, nie oglądam ich. Ćwiczę sobie dalej, wszystko w swoim tempie, nie nakręcam się jeszcze tymi fit profilami, i jest mi z tym lepiej
? Pomine już tutaj fakt, jak wiele instagramerek zamian coś zje to robi po 100 zdjęć tego co zaraz będą jadły. Zdj musi być idealne, nie ma tam Miejsca na niepotrzebny okruszek na brzegu talerza, czy odcisk palca na szklance. ??? Pozdrawiam Kasiu. Nie jesteś w tym sama.
Ewelina... Kasiu ja właśnie kilka dni temu usunęłam profil pewnej youtuberki , dla niej życie zaczęło kręcić się wokół zakup i to jak najdrożej , cały czas podawała ceny do tego co roku kupuje sztuczną choinkę ot ekologia u niej kuleje... Ona słynie tym , że kupuje i reklamuje , może wiesz o kim piszę. Może ma dużo pieniędzy , ale dla mnie to smutne gdy żyje się zakupami. Stwierdziłam , że dość.