Grudniowe rozdanie MocnyVlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_FBdyVUlljINajlepsze komentarze:

kondzio... Idealny prezent, by spełniać ciążowe zachcianki mojej żony :)
beshade... Wy w tych miastach żeście na łby poupadali z tymi wirtualnymi spotkaniami i patostreamami.. my się normalnie spotykamy tylko każdy jak ma jakieś podejrzenie to mówi i się się spotykamy a tak to normalnie żyjemy bez paranoi !!!
Xerbofu... Chciałbym aby moja FFD była bardziej ekonomiczna dla mojego portfela ;) pozdro szafa
Dariusz... Szafa żona sobie wymyśliła psa a że to Dog Niemiecki i zjada wszystko co mamy w lodówce ? to zacząłem częściej odwiedzać Maćka ? No karta by się przydała będzie taniej i nie będę wyjadał pieskowi z lodówki ??
Getmano... Zabiorę dziewczynę na romantyczną kolację w maku, kto wie co potem się wydarzy po takiej randce.
Hejter ... Ale taką bonifikartę to bym przygarnął.
Chris... Może bonifikarta zmotywuje mnie wstać i pojechać do Maca przed ta 11 rano
Micha? ... Oglądam Cię już od dobrych kilku i to dla mnie czysta przyjemność ! Podłapałem kilka tipów od Ciebie odnośnie Tokio i US za co wielkie dzięki !
PS. Bonifikarta mocno by się przydała - żonka w ciąży mocno dorównuje Twojej FFD ?
lukasz ... Cześć Szafa, ja szczerze poproszę o bonifikatę bo chciałbym płacić mniej w Maczku! ??? Pozdrawiam serdecznie...
Ferdyna... Jutro mija 3 miesiące od kąd miałem mała przerwę z prawem jazdy więc za dużo nie jadłem na mieście, teraz mój organizm ma niedobór niezdrowego jedzonka a na domowe obiadki już nie mogę patrzeć ? Taka karta pomogła by mi wrócić do formy ❤?
Dawid a... Chętnie bym przygarnął bonifikartę , dużo wpierdzielam w maku i jakoś bym mógł zaoszczędzić . Pozdrawiam :D
Lolzz... No cóż mogę powiedzieć przydałaby się taka bonifikarta często przejeżdżam żytnią to bym mógł czasem wpaść na małe co nie co. Co do obrazu czekam na reakcję Kasandry, a co do ostatniej części filmu mnie też by kusiło hah domowe specyfiki mają to coś na wieczorne pogawędki z kumplami przez łącza w tych czasach. Kontakt w opisie kanału jakby był potrzebny.
Stachur... Chciałabym zostać posiadaczką takiej karty, ponieważ ostatnio często bywam w maczku, bo cała nasza firmowa trójka bardzo lubi stołować się w restauracji pod złotymi łukami. Więc gdybym przy następnym razie wyciągnęła tą złotą prestiżową kartę zostałabym bossem ekipy? Również nasze rowerowe wycieczki kończą się w maczku, a jeździmy często i przez cały rok. Tak jak ciepło bywa w maku, gdy jest się zamarzniętym, tak również ciepło było by przygarnąć złotą kartę ☺️
Szymon ... Chciałbym dostać ta kartę że względu eksperymentu diety a zawsze coś w kieszeni zostanie pozdrawiam szafa
kosaz 1... chciałbym otrzymać bonifikartę przyda się na stopie podczas podróży na święta
PAWELSO... Potrzebuje tą kartę ponieważ chce zacząć ffd
Wyrzut ... Potrzebuje tej karty bo nie mam czym szyb w samochodzie skrobać.
Patitek... Chciałbym otrzymać bonifikarte ponieważ często jadam w Mcdonalds bo to mój ulubiony fast food od lat a taka bonifikarta oszczędziła by mój portfel :)
Cicero... Chciałbym spróbować FFD chociaż przez tydzień, jestem ciekawy czy bym podołał, no i córka też by skorzystała ??
LARRY... Chciałbym, żeby karta trafiła do mnie bo często robię sobie challenge na czas z jedzeniem z maka, to by pomogło mi zaoszczędzić na tym nietypowym sporcie ??
MocnyVlog ciekawostki

MocnyVlog ciekawostki

Historia kanału MocnyVlog zaczyna się w dniu 2012-04-14 01:37:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1904 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 175888367 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 282000 użytkowników.