VLOGMAS | CAR VLOG | HAUL NARCIARSKI I SINSAY | MISSPKPROJECT MissPKproject


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hv3tjtOjI4YNajlepsze komentarze:

Katarzy... Paulinko, jestem po zabiegu prostowania przegrody nosowej i nic się nie zmieniło w wyglądzie nosa. Za to skończyły się zapalenia zatok, przewlekłe katary i anginy. Poza tym jako pielęgniarka z 32-letnim stażem nie spotkałam się z przypadkiem zmiany kształtu nosa podczas normalnego zabiegu, może stało się tak w przypadku wyraźnego życzenia pacjentki, która obecnie nie chce przyznać się do ingerencji estetycznej ?? Pozdrawiam
Kasia P... Ja bardziej od tego dlaczego nie masz pomocy domowej, nie rozumiem myślenia, że kobieta aktywna zawodowo mająca duży dom i rodzinę powinna ją mieć ? I tak w nawiasach teraz to już nie wolno nikomu mówić, że jest się przeziębionym, bo zaraz zarzuca nieodpowiedzialność!!!! Co za czasy nastały ? Zdrowia życzę ?
Marta W... Paulina ,priorytetem jesteś Ty,przecież,Twoja zdrowie ,a zakupy z mama i kosmetyczka mogą poczekać?
Ma?gorz... Ja miałam przegrodę nosa w tym roku i z nosem nic się nie zmieniło oni robią w środku nie na zewnątrz ?
Ola Tuj... Super, że lepiej się czujesz. Widzę? Że szykujecie się na narty. Masz jakąś sprawdzoną miejscówkę gdzie jest w miarę bezpiecznie ? My się wciąż wahamy, może pojedziemy na koniec sezonu w Alpy na wiosnę. Sezon bez narciochów to porażka ?
Monika ... Zdrowia!?
Klaudyn... Hej! Vlogmasy ciesza, a jakże :D caly czas mysle o tej pieknej choineczce z ozdobami, ktora pokazywalas:) pamietam, ze jest w czerwonej kolorystyce, ma wstazeczki itd gdzie takie cos mozna kupic? Podpowiedz prosze .Pozdrowienia!
marta V... Ojej zrobilaś badania na wirus Kovid , bo jeśli nie to bardzo nie rozsądne wychodzić z domu. Zdrówka życzę ??
Agniesz... W sierpniu miałam anginę i 39,6 gorączki koszmar
Isabell... Dzien dobry Paulinko ☕, duzo zdrowka zycze i milego wtorku ??‍♀️??
Magdale... Hej. Cieszę się że już lepiej się czujesz?? pozdrawiam serdecznie ??
anna re... Przepraszam, że to napiszę, bo
bardzo Cię lubię oglądać, ale uważam, że zachowujesz się nieodpowiedzialnie. Jesteś chora i jedziesz do mamy, do kosmetyczki. Przecież zarażasz innych. Angina jest bardzo zaraźliwa, a już nie wspomnę o tym, że nie wiesz czy to to. Mamy czas jaki mamy i chorzy powinni się izolować w domu. Życzę Ci zdrowia.
Maximil... 2:32 I like that?? ??❤️
Cory Fr... Nice 36:14 ????
Marta B... Miłego dnia
Marta B... Hej Paulina, ja byłam chora na ospę w wieku 30 lat, krosty od czubka głowy po stopy, gorączka wysoka czułam się fatalnie. Nie wiem jak to się stało że nie zachorowałam jak byłam mała, dzieci o wiele lżej przechodzą ospe a zarazilam się od taty który złapał półpaśca. Mój mąż ma też krzywą przegrodę ale powiedział że nigdy nie zdecyduje się na operację