Szymon HOŁOWNIA i Barbara NOWACKA NA ŻYWO Super RAPORT Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VpEWM0D6_4QNajlepsze komentarze:

Ewa Naj... Zaszczepcie się wszyscy a od Polaków, którzy nie chcą się szczepić się odpierdolcie. Nikomu nie ufam bo wszyscy kłamią. Już widzę jak ci wszyscy co namawiają się szczepią?
LESZEK ... Nie być może się podoba pani redaktor, ale większości pisowskiego el. na pewno taki styl uprawiania władzy się podoba. Gdyby temu elektoratowi nie odpowiadało , nie byłoby dzisiaj 30-40% poparcia. Ale to tylko świadczy nie najlepiej o nas jako społeczeństwie, ba, świadczy nawet bardzo zle. Ktoś powiedział kiedyś "Polacy narodem może są i wielkim , ale społeczeństwem ( tym bardziej obywatelskim ) żadnym ". W normalnych, dojrzałych demokracjach i społeczeństwach obywatelskich, takie reakcje policji i styl rządzenia państwem spowodowały by jakieś masowe rozruchy , masowe protesty i w efekcie utratę przez rządzących władzy , ale nie w Polsce.
Zenona ... Szacunek i pozdrawiam P. Basiu
T MN... szymek miekiszonie
Piotr J... Kamiński będzie nowym premierem po morawieckim bo bardzo dobrze wypełnia rozkazy Kaczyńskiego i jest mu wierny
LESZEK ... Kilkadziesiąt radiowozów policyjnych do ochrony tego GNOJA ?????. Gdzie my żyjemy ludzie ?
Patti M... Panie Hołownia, błagam, niech pan skończy gadać o referendum w sprawie praw kobiet! Tyle pan mówi o swojej córce, więc proszę tak z ręką na sercu powiedzieć: czy chciałby pan, aby o życiu pana córki decydował w referendum cały naród?! Czy dla własnej córki chciałby pan, aby mogła sama decydować o sobie czy ma być prawa do decyzji o sobie pozbawiona?
Emilia ... Straszny bałagan w tym nie-rządzie -- super -- mam nadzieję, że się rozsadzą od środka i rozpadną z wie
lkim hukiem i zostanie tylko smród po nich.
Emilia ... Mam nadzieje ,że w nowych wyborach weżmie udział więcej młodych ludzi , bo tu chodzi o ich przyszłość i trzeba pogonić ten folwark zwierzęcy
Lala Ye... Zobaczcie, Hołownia nie ma nawet grama zarostu. Co, to za Facet hehheh taki roztyty niemowlak bleee. PS CIEKAWE CZY SIE ROZBECZY?
kambel ... Sądząc po statystykach z Ministerstwa zdrowia, aby pozbyć się wirusa wystarczy zarządzić długi weekend na kilka tygodni. Wirus w weekendy odpoczywa i jest dużo mniej śmiertelny.
Krzyszt... Proszę obejrzeć wczorajszy program Pana Pospieszalskiego Warto Rozmawiać,to nie będzie pani takim entuzjastą szczepień!
Tomek L... Wczoraj w TVP 3 w programie J Pospieszalskiego byli zamaskowani kolaboranci i kłamcy Horban , Dworczyk i niezamaskowany kłamca Gut . Kłamali , mataczyli i zatajali prawdziwe fakty na temat fałszywej pandemii i nieprzebadanych szczepionek ( eksperymentów ) Tym przestępcom nie podoba się że ktoś leczy ludzi ! Był też prawdziwy , uczciwy lekarz Bodnar który leczy ludzi ze 100 % skutecznością amantadyną w ciągu 48 godzin ! Tym lekiem leczą też w Brazylii , Argentynie , Francji , Hiszpanii , Kubie itp Wg sondażu w programie ponad 90 % ludzi jest przeciwko tym nieprzebadanym szczepieniom !!!!
Pawe? P... Dziennikarka p. Grzybowska nie tylko atakowała fleszem, Pani Nowacka ale przede wszystkim kopała policjanta co wyraźnie widać na filmach parę ujęć wcześniej. Pytanie brzmi - czy poseł powinien kłamać. Smutne :-(
Marek J... Znowu służby ochraniają pomnik? Ostatni ochraniany pomnik, jaki widziałem, to był Lenin w Nowej Hucie...
Marek J... - Protesty pod mieszkaniem Tuska: kilku policjantów i kilku BOROWCÓW.
- Protest pod willą Kaczyńskiego: ok. 600 policjantów, kilkudziesięciu funkcjonariuszy SOP i prywatna ochrona.
- "Złodziej" Tusk ma normalne mieszkanie i lata tanimi liniami lotniczymi.
- "Super uczciwy" Kaczyński mieszka w willi skradzionej przez komunistów polskim patriotom i porusza się zawsze w Wielkiej obstawie.
Wilk z ... Gdyby we Francji wymachiwała tak ręką kilka centymetrów od twarzy policjanta to zaraz leżałaby na ziemi z kolanem na szyi, a w USA dostałaby kulkę.
Armani ... A ja się nabijalem jak się popłakałes
W?adys?... Ma Pan Pierszeństwo
zbignie... Brawo policja powinna dostać jeszcze pałą w łeb to może by zmondźała.a co do Hołowni to daremny facet szkoda słów jedynie można zaśpiewać niepłacz kiedy dojedziesz na Ukraińskie stepy
Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.