JAK DŁUGO PRZETRWA ZJEDNOCZONA PRAWICA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6XvNw3O9sXMNajlepsze komentarze:

Joseph ... widzimy już od dawna jak dla wielu jest to sprawa najważniejsza związana z odsunięciem i eliminacja raz na zawsze rządzącego obozu,ale mimo wielu rozpaczliwych prób uderzania z cala mocą w samo ugrupowanie jak i pośrednie siłowe metody działania nie odniosą spodziewanego skutku ze względu na silny mandat społeczny rządzących tak niezrozumiały dla wielu nawet wydawałoby się wytrawnych polityków opozycyjnych i dopóty dopóki nie przyjmą oni tej prostej zależności do swojej świadomości to tak długo stosowane będą awanturnicze mechanizmy obciążone dodatkowo presja zagranicznych mocodawców i tego europejskiego bawidamka mówiącego językiem polskim a panoszącego się na brukselskich salonach i na nim tez ciąży presja tychże mocodawców,gdyż mimo zapewnien on i jego zwolennicy oddalają się nie tylko ze zwycięstwem,lecz także z wizja tego zwycięstwa a my POLACY dokładajmy wielu starań by nie dać zwariować się wszelkim manipulacjom i trwać przy obozie władzy bo tylko z tym obozem możliwe jest ostateczne zwycięstwo dla obecnych i przyszłych pokoleń a oni niech toczą te niegroźne kule śniegowe bowiem my wykorzystamy wszystek śnieg do lepienia kul z których stawiać będziemy rzędy bałwanów!!!!!
gregor ... Kaczyński zamknie kiedyś oczy i się skończy.
Jacek W... Tylko pis jest gwarantem stabilizacji naszego kraju a prezes Kaczyński ukochany najwspanialszy polak i patriota niech żyje sto lat prezesie nasz
Danuta ... Tylko nie lewctwo .Ani nowa ani stara lewica
i Mack... Zjednoczona Prawica a wlasciwie PiS wygra kolejne wybory a soviecka konfabulacja nie przekroczy progu wyborczego i stad paniczny troling konfabulatorow ???
Luca Br... Co zjednoczone ? xD Od kiedy socjaliści to prawica ?
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.