JAK PRZEKONAĆ POLAKÓW DO SZCZEPIONKI? Andrusiewicz: Na dziś, nie ma badań nad amantadyną Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zdRezGiAjpkNajlepsze komentarze:

Mr12Kar... Bardzo dobre pytanie
Andrzej... Co za kłamca , niema badań nad amantadyna !!!??? Lek który jest znany i stosowany od 40 lat . Ten człowiek manipuluje !!!
Jola... Andrusiewicz ty klamco, profesor z Lublina chciał kasę na badania i mu odmówiono, nie ma woli znalezienia leku ze strony rządu, chcą szczepień. Szczepionka nie jest lekiem, a wasi eksperci Horbany, Simony i Guty to ignoranci, a nie poważni profesorowie.
Micha? ... Jeżeli szczepionka jest taka dobra to z jakiego powodu producent nie bierze odpowiedzialności za jej skutki i rząd oraz MZ także tej odpowiedzialności nie chce wziąć. Producent podaje też że szczepionka nie zapobiega roznoszeniu wirusa przez ludzi zaszczepionych to się chyba nazywa transmisja.
Jerzy W... Szczepić trzeba !!! Oby mądrze i szybko !!!
Micha? ... Jestem dumny z pana Marka Pyzy. Mam nadzieję że Pana pracodawca nie ulegnie szantażowi jaki będzie teraz ze strony MZ i Pana nie zwolni. Daję łapkę w górę bo tylko tak mogę wyrazić dla Pana Marka szacunek.
Micha? ... Jeżeli chodzi o amantadynę to komu wierzycie lekarzowi z wieloletnim doświadczeniem czy politykowi który zmienia zdanie w zależności od linii politycznej partii i kaprysu wodza?
Tomek L... Następny kolaborant i kłamca ! Wy wolicie wprowadzać nieprzebadane leki korporacyjne jak Rendycywil , który jest bardzo drogi , nie leczy i uszkadza organy wewnętrzne i jest wycofywany a we Francji jest afera !
Jack De... No jak poprostu pozbawić praw obywatelskich i sami bęndą rękawy podwijać.
Micha? ... Ja pierwszy się zaszczepię jeżeli na koronkę będzie bezpieczna szczepionka a nie eksperymentalna. Bezpieczna szczepionka to szczepionka przebadana za którą bierze odpowiedzialność producent oraz rząd który dopuszcza ten preparat.
Jednak rozumiem ludzi którzy w ogóle nie chcą się szczepić na koronkę bo nie ma żadnej pandemii to znaczy jest pandemia polityczno-medialna.
Rozumiem też tych ludzi ze względu na to że była już taka próba wprowadzenia światowego lockdownu podczas fałszywej pandemii świńskiej grypy kiedy to wprowadzono szczepionkę za którą producenci też nie brali odpowiedzialności i do dzisiaj rządy które ją dopuściły płacą odszkodowania oraz pokrywają koszty leczenia.
Tomek L... Wczoraj w TVP 3 w programie J Pospieszalskiego byli zamaskowani kolaboranci i kłamcy Horban , Dworczyk i niezamaskowany kłamca Gut . Kłamali , mataczyli i zatajali prawdziwe fakty na temat fałszywej pandemii i nieprzebadanych szczepionek ( eksperymentów ) Tym przestępcom nie podoba się że ktoś leczy ludzi ! Był też prawdziwy , uczciwy lekarz Bodnar który leczy ludzi ze 100 % skutecznością amantadyną w ciągu 48 godzin ! Tym lekiem leczą też w Brazylii , Argentynie , Francji , Hiszpanii , Kubie itp Wg sondażu w programie ponad 90 % ludzi jest przeciwko tym nieprzebadanym szczepieniom !!!!
aezakmi... Wyszczepic chętnych odczekać 10 lat na ewentualne skutki uboczne szczepki i wtedy się Polacy namówić dadzom jak skutki szczepionki będą łagodniejsze od samego wrusa
warsaw... 5000 mogę się szczepić:)