Koronawirus w Polsce. Blisko 350 zgonów 15.12.2020 TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VXE1A0nffMYNajlepsze komentarze:

Micha? ... oto przykład jak kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą; fakty takie jak to że pandemii nie ma , to że stricte na wirusa umarło ok 2 promile z ogolnej liczby zarażonych, to że tzw slużba zdrowia zamiast leczyć morduje ludzi nie jest istotne; liczą się tylko fakty medialne czyli kłamstwo ,oszustwo i skok na kasę obywateli ( dług od 1989 r do 2019 wynosił około biliona zł a po roku 2020 wyniesie 1 bilion 300 miliardów) tego nie powiedzą ..... na co wy ludzie jeszcze czekacie ?? nikt za WAS nic nie zrobi , bo Ci co powinni mają kieszenie pełne skradzionych NAM pieniędzy oni i 50 lat nie muszą brać wypłat i tak przeżyją ... czas to zmienić bo politykom trochę się role pomyliły : to oni nam mają służyć a nie odwrotnie.....
Gra?yna... 0:40 Modlitwa za zmarłych ,,Boże zbaw Ich i daruj im winy "
Krzysie... FIKCYJNA PANDEMIA A PRAWDZIWA PANDEMIA BRAKU LECZENIA U LEKARZY PIERWSZEGO KONTAKTU? GDZIE MOGĘ KUPIĆ NA RECEPTĘ AMANTADYNĘ BO JEJ NIE MA W APTEKACH?
superno... jbć pis
Faraon ... no i co mam helicobacter nie wiem czy już nie pojawiły mi się wrzody żołądka ale kurwy w ośrodku zdrowia mnie nie wpuszczą bo przyjmują tylko zdrowych xD! brawo pisowskie ściery mam nadzieje że dotknie was sprawiedliwość
Wujas _... Łapka w dół dla propagandowych pros.ty.tutek i dzień jest piękniejszy :]
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z du{D}py prezydent :]
Kazimie... TVP Info Aj waj...
Mgdz... Bardzo religijny virus ujawnia się szczególnie w święta Wielkiej Nocy ,Bożego Narodzenia i Wszystkich Świętych. Jeszcze trochę !!wytrzymałość ludzka ma swoje granice .Do czasu do czasu !!!!!!!!!!!!!!!!
Tomek L... Wczoraj w TVP 3 w programie J Pospieszalskiego byli zamaskowani kolaboranci i kłamcy Horban , Dworczyk i niezamaskowany kłamca Gut . Kłamali , mataczyli i zatajali prawdziwe fakty na temat fałszywej pandemii i nieprzebadanych szczepionek ( eksperymentów ) Tym przestępcom nie podoba się że ktoś leczy ludzi ! Był też prawdziwy , uczciwy lekarz Bodnar który leczy ludzi ze 100 % skutecznością amantadyną w ciągu 48 godzin ! Tym lekiem leczą też w Brazylii , Argentynie , Francji , Hiszpanii , Kubie itp Wg sondażu w programie ponad 90 % ludzi jest przeciwko tym nieprzebadanym szczepieniom !!!!
Tomek L... Przestańcie kłamać przestępcy ! Nikt nie zmarł z powodu wirusa . Wszyscy ludzie zmarli na inne znane i prawdziwe choroby !
TorinoP... xDDDDDDD
Jan Sit... XD
Damian ... Ilość łapek w dół daje nadzieję że powoli Polacy otwierają oczy ?
Dejmoo ... A ile zgonów z powodu braku pomocy dla osób chorych na inne schorzenia??? A ile będzie w przyszłym roku z powodu braku diagnoz m.in. nowotworowych??? Dla czego NFZ pobiera składki a ludzie dostają teleporady i sobie umierają bo jak można normalnie diagnozować na odległość! Odpowiecie za to jak nie przed ludźmi w tym życiu do przed Bogiem!
Miko?aj... Strach przed koronawirusem, tym czasem blisko 15 tysięcy osób dziennie umiera z głodu
Noname ... 64 tysiące zgonów w wyniku zapaści służby zdrowia do której doprowadził Szumowski z Morawieckim w listopadzie. 2x więcej niż kiedykolwiek.
Kaczyński z Morawieckim dokonują ludobójstwa. Wiedziałem że koszerni nienawidzą Polski, ale to jest przesada.
Po 2 St... Kolejne Propagandowe sciemy z kad wy macie te dane QRDE skoro te testy nie sa wiarygodne. Z tych waszych danych jak ktos sledzi widac ze cala polska juz dawno jest zarażona Cyrk Cyrk Cyrk kłamstwo goni kolejne kłamstwo nikt wam juz w nic nie wierzy. Skoro wasi specjaliści podaja gdy mamy przeprowadzonych 20tys testow to ci wasi specjaliscie podaja ze statystyki sa zaniżone i w rzeczywistości chorych jest 5 razy więcej każdego DNIA. QRWA MAC!!!!! Zakazaliscie rozprowadzania DOPALACZY BO SAMI NA NICH JEDZIECIE.
Micha? ... Miękiszon to Morderca
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.