PiS upokorzył Janusza Kowalskiego i całą Solidarną Polskę Polityczny Przegląd Tweetów Jeden z Wielu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KSmtvEBZapwNajlepsze komentarze:

Polemiz... Znalazłem ciekawy komentarz do ostatnich negocjacji z UE
https://youtu.be/xwlxpEWB-4M
gagaadz... Ch... z tym. Byleby kurs OrŁela szedł w górę.
Micha? ... Prawie wszystkie media prywatne są już po stronie mainstreamowej opozycji, więc jeśli wygra wybory, to czy Polska Press będzie ich popierała państwowo czy prywatnie raczej nie zrobi im, ani Pisowi, wielkiej różnicy.
Luke X... Artur Dziambor nie rozumie różnicy między zachowaniem pluralizmu mediów a wolnego rynku. Dostęp do niezależnych źródeł informacji to nie jest determinanta wolnego rynku WTF. Do czego ma się więc ta krytyka wobec lewicy której nie podoba się przejęcie Polski Press przez Orlen?
Leo? LE... PiS już stracił całkowite poparcie młodych chyba.
?ukasz ... Uwieliam Twoje streszczenia, mimo tak emocjonującego tematu. Chociaż, już wszystko, co dzieje się w polityce, jakoś mnie nie dziwi, do takich absurdów przyzwyczaił mnie rząd... Świetna robota, czekam na kolejny PPT! ;)
Filip G... Wszyscy już obsrani? No to jeszcze nie zmieniajcie gaci bo od nowego roku dojebią tyle nowych, niskich podatków, że dopiero zobaczymy. Aha, jeszcze dwucyfrowa inflacja i już jedziemy w kierunku Wenezueli. 2021 będzie jeszcze lepszy niż ten.
Mateusz... Mam prośbę: nie puszczaj tu nagrań głosu czy filmików z Morawieckim. Jak łączę fonię z wizją gdy on coś mówi to chce mi się rzygać... Nie mogę słuchać tego jego pierdolenia po prostu.
MrTange... A propos praworządności, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=xwlxpEWB-4M
Chest B... UE zareaguje na to co robi CDPR. Polska firma nie moze tak robic. To nie praworzadne!
W?adca ... To jest cede projekt red a nie sidi
Mx Sx... ?
Pietru ... ludzie przestają kupować gazety bo wszystko jest w internecie ale pisiorki wiedzą lepiej jak zmarnować pieniądze (nasze,podatników)
Konrad ... Ta seria najlepsza. Zaraz za nią "Politycy Plotą Farmazony"
malydri... Ja wiem co robi ziobro z cyrkusnikami,szmaci w tym jest Mistrzerm
malydri... Z tych 17mln po roku zrobi sie 5mln,i poupadaja gazety.pamietajmy jak to bylo,gdy mielismy co czytac!
Zapisalem sobie to 17mln,sprawdze czym beda sie chwalic za pol roku
Damian ... Co jest bardziej zbugowane niż Cyberpunk2077? Polski rząd
Mortime... PiS za nasze pieniądze kupił od Niemiec kilkanaście upadających gazet, tamci wyprowadzili ze spółek wszystkie aktywa i nieruchomości a sprzedali nam prawa do samych tytułów. Brawo PiS!
AL... Przecież to nie jest tak, że wszyscy z PZPR, popierali tamtejszy reżim.
Dovar... _______________________________________________
WYSZUKAJCIE: "Great Reset"
- to nie są żadne głupie "teorie spiskowe" - oni jawnie i otwarcie o tym piszą i mówią:
zamierzają uwolnić rzeczywistą inflację całej światowej gospodarki i wprowadzić wyłączny i OBOWIĄZKOWY PIENIĄDZ ELEKTRONICZNY.
Poza tym, zdążają do unicestwienia większości sektora prywatnego przez wymuszenie MASOWYCH BANKRUCTW POPRZEZ LOCKDOWN I KWARANTANNY z powodu zarazku, którego ŚMIERTELNOŚĆ WYNOSI ZALEDWIE OKOŁO 1 PROMILA (ułamka 1%) - aby uzależnić całą gospodarkę od rządów państw posłusznych GLOBALISTOM pokroju Rockefellera, Rotschilda, Sorosa czy Gatesa.

W przyszłym roku WYPUSZCZĄ NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNY "COVID-21".

Rządy tych krajów sprzedały się w zamian za darowanie przez banki międzynarodowe tych potężnych niespłacalnych długów narodowych sięgających bilionów (tysięcy miliardów) złotych.

Do tego dochodzi sprawa nadchodzących NIELEGALNYCH PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ, które z opóźnieniem powodować będą BEZPŁODNOŚĆ oraz SKOK CHORÓB NOWOTWOROWYCH - szczepień zarówno dzieci (odpornych na tego wirusa) jak PEŁNOLETNICH (!).
Swoją drogą bardzo dobrym środkiem zapobiegającym TEJ chorobie są codzienne dawki witamin C i D oraz cynk.

Zmuszanie do zaszczepienia osób dorosłych poprzez UWIĘZIENIE W IZOLATORIUM lub w jakikolwiek inny sposób łamie przyrodzone prawa człowieka, nietykalności osobistej - oraz ŁAMIE ZAPISY KONSTYTUCJI III RP:
Art. 31 pkt 2 - "Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.", Art. 32 pkt 1 i pkt 2, Art. 37 pkt 1, SZCZEGÓLNIE Art. 39 - "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. ".
Art. 8 pkt 1 określa: "Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej. " - WAŻNIEJSZYM OD WSZYSTKICH ustaw sejmu, rozporządzeń premiera i ministrów, umów międzynarodowych, a zwłaszcza telewizyjnej konferencji prasowej premiera Morawieckiego.

Nawołują do tego Globalnego Resetu między innymi Światowe Forum Ekonomiczne, kanadyjski premier Trudeau, książę Karol z brytyjskiej rodziny królewskiej oraz mnóstwo skrajnie lewicowych, radykalnych mediów i polityków na zachodzie.
Zanim Morawiecki został premierem w PiS-ie, w tych nagraniach z Afery Taśmowej mówił o "resecie" przez wojnę.
Pracowniczka chińskich laboratoriów biologicznych, która uciekła do USA mówiła o sztucznym stworzeniu wirusa w laboratorium i wypuszczeniu go przez Komunistyczną Partię Chin.

Powodzenie ich zamiarów oznacza absolutnie szczelny, ELEKTRONICZNY SYSTEM NIEWOLNICTWA podatkowego - neosocjalistyczną, neomarksistowską, GLOBALISTYCZNĄ TYRANIĘ - nowy, znacznie gorszy komunizm - porównywalny z Wielkim Uciskiem z Apokalipsy Św. Jana.

Odnośnik do SCENARIUSZA ŚWIATOWEJ PANDEMII z 2010 roku Fundacji Rockefellera: "https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf" (bez cudzysłowów) - o obecnej sytuacji świata scenariusz "Lock Step".
O ZABITYCH PRZEZ SZCZEPIENIA:
https://youtu.be/LvK3PV6hKX8,
https://youtu.be/szrjiau_pa8,
https://youtu.be/6SifUgoRzE0,
https://youtu.be/cNfKrxZFBf4,
https://youtu.be/u5pxhSnDr4U.

Proszę Was o rozpowszechnianie i przeklejanie całego tego tekstu - NIE MOŻEMY POZWOLIĆ WARSZAWSKIM POLITYKOM NA ROZGRYWANIE NAS tematem aborcji, czy in vitro, Smoleńska, LGBT czy innym tematem zastępczym - musimy za wszelką cenę OBUDZIĆ WIĘKSZOŚĆ ludzi przed nadchodzącą zapaścią gospodarczą i zamordyzmem.

Brzmi to wszystko szalenie - jeśli to jest bzdurny wymysł, to przez działanie nic nie stracimy - zaś JEŚLI TO PRAWDA - STRACIMY NIEMAL WSZYSTKO.
_______________________________________________

Całe to zamieszanie to skutki naszego skłócenia i lekceważenia problemów, narastających powoli przez ostatnie 30 lat...