Suma Dnia 15.12.2020 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Crb8eaXUeO0Najlepsze komentarze:

Tomasz ... co ty kurwa pierdolisz lewaku huj ci w dupe I tv republika
Elzbiet... Jak mozna wydawac wiecej jak sie ma w portfelu ? i to 82 miliardy zł.za 10 lat ile bedziemy mieli długu ?
Elzbiet... Arogant przegrał jego przegrana jest nie do strawienia , szkoda ze takiego dziada i babcie w szpilkach beda mnieli teraz Hamerykanie nic młodszego nie mieli ????jedno dup,,,,,ledwo zabiera za soba na szpilkach drugi ledwo kop,,,,,,,,,,, przekłada .
Zenek K... Nie chcę się kłócić o politykę bo po prostu podoba mi się co teraz robi polski rząd, ale bardzo ciekawy ostatni felieton o historii. Takie tematy są mi bliskie i dyskusja o przeszłości, która jest bardzo ważna i nieraz daje dużo emocji oraz nastraja do myślenia.
Maria C... Baiden chodzacy trup USA pod jego panowaniem bedzie szla kulawo
Leszek ... Baran
Wlodek ... Norwegia uznała, że Polsce sądy są niezawisłe i panują rządy prawa! Dziękujemy kochani, tylko nie zapomnijcie przypomnieć o tym Brukseli i Niemcom, jak nam wstrzymają dotacje za brak zgody na homo-małżeństwa i adopcje przez nich dzieci.
Chris G... Jeszcze nie prezydent co wy piepszycie ktory z was koperty otworzyl daleka droga ludziom wodę z mózgu robicie.
Wlodek ... Platforma już nie ma własnych pomysłów, więc teraz powtarza za Konfederacją o podatkach i 'odkrywczo" odgapia to co posłowie Konfederacji już od dawna ujawniają.
A GDZIE... BRANŻA ZNALAZŁA SPOSÓB NA OBEJŚCIE NOWEGO PODATKU MAŁPKI ZMIENIAJĄ ROZMIAR PRZEZ TEN RZĄD LUDZIE BĘDĄ PIĆ WIĘCEJ ?
darek d... opłata depozytowa od wymiany oleju. >>>> Czy rządzący zdaja sobie sprawę z tego podatku ? i czy będzie wydawane potwierdzenie opłaty tego podatku .
Tony Fr... To że teraz jest o wiele gorzej niż podczas stanu wojennego nie podlega dyskusji przecież wtedy mogli bezkarnie mordować a teraz mogą tylko ryczeć WYPIERD--LAJ
A GDZIE... PIERDOLENIE PRZECIEŻ STONOGA DOSTAŁ AZYL DO 17 05 2021r.
Elzbiet... Ale dudek dostał ? bo miał odpowiednie POchodzenie ,myslałam ze Pan S . dostanie i bedziemy mnieli jednego dudka mniej w Polsce .,,,szkoda ,,,,Dziwne bo zaledwie kilka miesiecy temu Norwegowie dali azyl Panu G. ktory przytulił sobie ich własne pieniazki od fundacji Batorego uzasadnieniem Pani z UDI jest takie -obawiaja sie ze zostanie nie sprawiedliwie osadzony w POLSCE ? glowne wiadomosci NRK 1 poinformowało .Ale Stonoga do domu ???strona Norweska odmawia bo Polska jest demokratyczna i sady sprawiedliwe ? Polacy szybko działaja ?
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.