IDZIEMY NA DNO?! || Jeśli jest tak dobrze to czemu jest tak źle? Inwestuje 500 VETO VETO MEDIA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BZ1ly5s1_UcNajlepsze komentarze:

Szybki ... Wapniak, nagrywaj mniej bo pierdzielisz strasznie :) jak dzieciak. Zapraszaj gości lepiej...
Piotr B... dzięki!
Adam Ze... Ja lubie pszatetowom z kajzerkom ^^
Pawe? T... Produkcja stali spada bo rośnie import tańszej :)
d o... Branża architektoniczno-budowlana- bardzo dużo pracy, jest ok
Paradia... Statystki marne i to już po czarowaniu przy cyferkach. Będzie się działo przez kilka następnych lat.
AK... Anżej to jebnie! Giełda przypomina Dotcom Bubble z 1999. Wygląda że krach marcowy był pułapką na ... niedźwiedzie! A w marcu wszystko nie jebło, bo wszyscy mieli zapasy gotówki. Teraz tej gotówki się pozbyli i będzie prawdziwy krach? Zobaczymy ;)
Ogólnie to zgadzam się w całości, że idziemy do deflacji i ucieczki do dolara. Ludzie z jakiś niewiadomych względów są optymistami, jeśli chodzi o gospodarkę i chyba dalej będą do czasu, aż to walnie.
DaVi0PL... Jest źle i bedzie gorzej. Pozdrawiam.
Niebo... Cały ten logdanu to głupota rządzących.
KafInte... Z tymi autami, to raczej kwestia wchodzącego w życie prawa, od nowego roku. Nie będzie można zarejestrować nowego samochodu, jeżeli będzie przekraczał nowe normy emisji CO2. Dealerzy są zatowarowani samochodami w tej chwili i jeśli nie sprzedadzą ich do końca roku, to po nowym roku już nie będą w stanie. Zmuszeni zostaną więc do masowej rejestracji samochodu na dealera, więc liczba rejestracji bardzo mocno podskoczy w grudniu.
Dani el... Za dużo defetyzmu. Mówisz jak trader21 tylko on to robi od 8 lat, od początku prowadzenia swojego bloga. Od 2012 roku przewiduje spadki, zapaść na rynku nieruchomości, pokazuje dane makro, przedstawia wykresy. Wszystko to samo co robisz tutaj. Nie wierzysz? Zaglądnij do jego bloga od początku. Podrzucę kilka tytułów z 2012: "Czemu mamy przed sobą zapaść na rynku nieruchomości?", "Rozpad papierowych walut – lekcja historii", "Bańka w obligacjach", "Czy już pora wycofać się z rynku akcji?", "Koniec ery dolara". A wszyscy wiemy jak te przewidywania się skończyły: S&P 500 mega up, obligacje up, dolar up, nieruchomości up.
Krzysie... Elo!
?owca K... Bo inflacja najlepiej smakuje jak nikt się jej nie spodziewa ;D To jest narzędzie, by ludzie pobankrutowali i państwo mogło przejmować/skupywać za bezcen ich własności.
Niebo... Nie uwalisz pieniędzy bo one nie znikają nadal je masz tylko musisz czekać na wyższą cena niż ją kupiłeś XD ale to zapewne wiesz XD.
Pawe? Z... Uwielbiam Gościa! ?
Damian ... Pracuje w firmie transportowej i nie mozemy sie obrobic
Dariusz... Witaj, bardzo Ciebie lubię, lecz wydaje mi się że od dłuższego czasu masz zbyt pesymistyczne
nastawienie. Nie wiem czy to powód złej inwestycji, czy sprawy osobiste nie istotne. Lecz stwierdzenie że jak stracę na USD to będziemy się śmiać, jest nie na miejscu. Ja bym to nazwał spekulacją, nie inwestycją. Wydaje mi się że zbaczasz z kursu... zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzę.
Krzyszt... Skoro historia lubi się powtarzać/rymować, to jak ktoś podpisze petycję, to zapewne zacznie go nachodzić policja. Tak było w PRLu.

Rząd się ugnie dopiero, gdy tłum ruszy na Wiejską i zbuduje w pobliżu gilotyny. Tymczasem,na razie PiS znowu zaczyna przekupywać rolników: 1500 PLN na komputer dla dziecka ze wsi.
G... wyjdzie z tych ruchów, które teraz mają miejsce. Strajkują baby, ale np. narodowcy już się do nich nie przyłączą, z oczywistych powodów. PiS sprytnie dzieli i rządzi.

Przypominam, że PRL się rozpadł, bo ZBANKRUTOWAŁ. Teraz też tak będzie - za kilkadziesiąt lat
Tomasz ... Dzięki Wapniak!
Oczy Kr... KDS