Jak naprawdę wygląda moja relacja z siostrą? | Pandemiczny Vlogmas 12 | Magdalena Augustynowicz Magdalena Augustynowicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rOgq2SYMs44Najlepsze komentarze:

White R... Ja mam starszego brata, jesteśmy dziś oboje po 30, nigdy nie mielismy dobrej relacji miedzy sobą, w czasach szkolnych wiadomo siostra i brat to wieczne kłotnie itd, potem po maturze wyjechałam z naszego miasta i bardzo mało mnie w rodzinnym domu od tego czasu. I nigdy nie poprawilismy naszych relacji, rok temu bylismy na urlopie kilka dni w Karpaczu brat i siostra miało być super, ale bez sprzeczek się nie obeszło oczywiscie, a nie widzielismy sie ponad rok. Ja sie ze swoim bratem nie potrafie dogadac, mamy 2 totalnie różne życia, nic wspólnego nas nie łączy, inne charaktery, ogolnie jak ogien i woda? napewno brat nie byłby pierwszą osoba do ktorej zadzwoniłabym o pomoc. Byłby to mąż, na brata nie mam co liczyć. Zawsze zazdroscilam koleżankom, które miały siostry. Z bratem tak fajnie nie jest??
dupa sz... zobaczyłam tego vlogmasa tak z dupy za przeproszeniem ale weszłam i wow pani głos jest tak odprężający i cały film jest w ciepłej atmosferze i czuje się bezpiecznie oglądając to jakbym gadała z lubioną ciocią albo przyjaciółką, dziękuje bo ten filmik mi pomógł po ataku paniki miłej nocy <3
Natalia... Bardzo dobrze że masz Magdaleno dobrą relacje z siostrą ważne jest by dogadywać się z rodzeństwem Rodzina jest najważniejsza a bezmyślne gadanie ludzi nie warto brać do siebie bo zazdrość ludzka nie zna granic i nie ma się co przejmować ?
Gohimac... Super film Madziu. Ja też mam bardzo dobry kontakt ze swoim rodzeństwem :)
Cantand... Cześć Madziu, bardzo ciekawy odcinek? Dobrej nocy i kolorowych snów ???⛄?
Mateusz... Witaj Madziu pozdrawiam!!!
Natalia... o jak dobrze ze jeszcze nie śpię haha lecimy oglądać ❤️