Roraty 15 Jak matka Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=83WI6cBGnscNajlepsze komentarze:

Barbara... ♥️
Lusi Lu... i przez dziecko część tego mężczyzny
Gra?yna... Przyjdź PANIE JEZU.❤
lucyna ... Tak to prawda matka po ciąży ma zawsze komórki potomstwa.
piwona... Ojczulku w Meksyku też masz taki pokoik ?,ale tak poważnie wczorajszy różaniec na żywo przeniknął moje ? wspaniałe uczucie dziękuję
Johanna... Te słowa były mi dzisiaj BARDZO potrzebne ❤
Biblia ... Pozdrawiamy. Bóg zapłać!
MAGDA M... Super pocieszenie dla wszystkich, którzy czują się potępieni przez innych.
sokó?... apostaci zostają przy Bogu a porzucają kościół , serio ????????
Agniesz... Bóg zapłać Ojcze Adamie za to piękne Słowo Boże Amen. Błogosławionego dnia wszystkim . Z Panem Bogiem i Maryją w sercu ?❤️??️?
Ma?gorz... Módlmy się za wszystkich ,którzy podejmują trudne decyzje
Dziękuję Księdzu za piękne rozważania Słowa Bozego
Genowef... Bóg zapłać ?
Maria S... Dziękuję za Panem Bogiem
Joanna ... Alleluja, dziękuję bardzo ojcze Adamie ❤️❤️??Panie, dziękuję Tobie za Twą miłość, za miłosierdzie??????❤️❤️❤️❤️kochani, życzę nam wszystkim dnia z Panem Bogiem
Krystyn... Bardzo mocno proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla Andrzeja???
mocnyfu... Bóg jak Ojciec i jak Matka,
nie opuszcza swego stadka,
Twoje imię ma wyryte,
to całkiem niesamowite.

@mocnyfundAMENt ?
Beata ?... Dziękuję bardzo za piekne slowa : o poranku ktore daje sile : pozdrawiam ????❄❄
Karolin... Dziękuję. Najlepszej środy na świecie ?
Kamila ... Ok, piękne są te wszystkie omawiane fragmenty. Ale co z pozostałymi w Biblii? Tymi trudnymi? Fragmentami, gdzie Bóg zabija, bo jest rozgniewany, gdzie sprzyja tylko tym, którzy Jego słuchają? To ST. Ale w NT też są takie rzeczy - np. Mt 22, 1-14. Król zły, że został zlekceważony, wytraca ludzi, których zaprosił na ucztę (czyli jest tu jakiś przymus przyjęcia zaproszenia, bo inaczej czeka zaproszonych straszny los, ale nie jako konsekwencja wyboru, tylko jako ZEMSTA KRÓLA). Potem zbiera z drogi wszystkich - ale tu znów wyrzuca jedną z tych osób, bo nie ma szaty weselnej. W tej historii zdarzenia nie biegną tak, że ten człowiek wchodzi na ucztę, nie ma szaty, więc nie umie być częścią świętowania i dlatego wychodzi. W tej historii zostaje wyrzucony przez króla, który go zaprosił. Jak to się ma do tego, czego Kościół uczy o Bogu - że On nie potępia, że potępić można się tylko samemu i samemu nie dopuścić do miłości Bożej? Dla mnie w Biblii wielokrotnie jako podmiot czynności potępienia wskazany jest Bóg - dlaczego miałabym takie fragmenty interpretować na około, np. przez pryzmat tamtejszej kultury, ale już te pozytywne mogę przyjmować wprost? Bardzo mocne są te pytania, ale na pewnym etapie, to czego uczy się na religii, w Kościele, mocno się rozchodzi. Teksty, słowa zaprzeczają sobie. Niech mi ktoś jakoś to sensownie wyjaśni, bo nie znajduję odpowiedzi.
Jadwiga... Witam wszystkich życząc dobrego dnia.dxiekuje Ojcze za te słowa.wczoraj wieczorem córka miała zabieg usuwania ósemki .ja siedząc w poczekalni z różańcem w ręku zatroskana matka chętnie bym się z dzieckiem zamieniła .a dziś słyszę te słowa ..ja jestem tym dzieckiem którego nie wyrwie nikt Jezusowi .Boże tak mnie kochasz ?