Włącz Filmy na pełnym ekranie

Przełomowy Sondaż Wyborczy! PIS Już NIE WYGRYWA! Nowy Sejm Bardzo Dziwny! Analiza Komentator Finanse wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rdwqnd8oYgMNajlepsze komentarze:

?ukasz ... Czemu w sondarzach jest opcja "Nie wiem", a nie ma opcji "Nie zamierzam na nikogo". Ta pierwsza sugeruje, że się zastanawiam pomiędzy jakimiś opcjami, czyli co najmniej dwie partie mają jakieś swoje plusy. Ale nie ma wyboru dla osób, które nie chcą głosować na nikogo, bo żadna partia na to nie zasługuje.
kriss m... Tu się zgadzam. Mi się podoba to co robi Pan Hołownia. I jeżeli za słowami pójdą czyny to wydaje mi się, że będzie dobrze.
Maciej... Mateusz ,,Pinokio'' Morawiecki używa często słów, które na pozór są pozytywne. Chodzi mi konkretnie o 2 słowa: ,,danina'' i ,,umowa społeczna''. Znalazłem dokładne tłumaczenie w encyklopedii PWN.
1. Danina- obowiązkowe świadczenie w naturze lub pieniądzu uiszczane na rzecz panującego, państwa, gminy lub innego związku publicznego, w średniowieczu i czasach nowożytnych także pana feudalnego;

2. Umowa społeczna- nazwa teorii, która ma wyjaśnić podstawy polityczne władzy państwowej;

zgodnie z umową społeczną społeczeństwo oraz państwo powstały w wyniku porozumienia się (umowy) jednostek, które poprzednio żyły „w stanie natury”. Według innej wersji były 2 umowy: pierwsza, między jednostkami, która doprowadziła do powstania społeczeństwa (umowa o zjednoczeniu się); druga, między społeczeństwem a władcą, która doprowadziła do powstania państwa (umowa o podporządkowaniu się). Koncepcja umowy społecznej miała dać odpowiedź, jak powstało społeczeństwo i państwo oraz miała wyjaśnić, dlaczego taki czy inny ustrój polityczny, aprobowany przez danego autora, jest najlepszy. Koncepcja umowy społecznej była przez jej autorów, poza nielicznymi wyjątkami, uważana nie za opis rzeczywistych procesów historycznych, lecz konstrukcję myślową. Pojawiła się w zalążkowej postaci w starożytności (Epikur, Protagoras z Abdery, Cyceron); właściwy jej rozkwit nastąpił w XVII i XVIII w., w procesie modernizacji życia społecznego i załamywania się feudalnych struktur. Jej przedstawicielami byli: H. Grotius, B. Spinoza, Th. Hobbes, J. Locke, J.-J. Rousseau, A.N. Radiszczew, a w Polsce H. Kołłątaj. Koncepcja umowy społecznej, oparta na spekulatywnych rozważaniach nad „naturą” człowieka, była koncepcją utopijną; odrzucała koncepcje nadnaturalnego pochodzenia władzy państwowej, które legitymowały monarchie feudalne; w niektórych wersjach koncepcja ta uzasadniała konieczność ustroju demokratycznego, głosiła równość ludzi. Teoria umowy społecznej legła u podstaw współczesnego konstytucjonalizmu.

Pisiory mają się za władców ABSOLUTNYCH! Jebane Pisiory ze swoim ,,bogiem'' Jarosławem Kaczyńskim na czele twierdzą, że należy im się wszystko co posiadamy, łącznie z naszymi ciałami i życiem! Ludzie, do kur*y nędzy! Ten cały kościół rzymsko-katolicki nie jest wart funta kłaków, za wspieranie tych pojebów. Polska tego nie przetrwa i czeka nas kolejny rozbiór, jak się nie opamiętacie.
Mona M... Z tą partią, która miałaby szansę twierdząc, że spiep...liby tylko połowę jest jak z żebrzącymi rzekomo na jedzenie a widać było, że pójdzie to na wódę lub denaturat. W pewnej chwili ludzie już nie chcieli słuchać tej ściemy, tym bardziej, że czasami "głodni" dostając od kogoś kanapki byli tak wściekli, że rzucali je ze złością na ziemię, Efekt był taki, że kasę zaczęli dostawać ci, którzy wprost mówili lub pisali na kartonie, że zbierają na piwo lub wódkę. Można było dać albo nie ale człowiek przynajmniej nie czuł się oszukiwany.
Adam J... Tylko Swetru
Piotr S... To teraz za karę dla naszego dobra dalsze obostrzenia.
Wojowni... Nie ważne kto wygrywa w sondażach WAŻNE KTO LICZY GŁOSY
Jadwiga... PiS poradził sobie z budżetem ?Są duże tarcze ochronne ?i dadzą radę do 2023?spokojnie
Jacek Z... 3 lata do wyborów to wystarczająco duzo czasu zeby sie nachapac do konca zycia i w gruncie rzeczy taki jest plan PIS, ktorego koniec niczym nie bedzie sie roznil od platformy.
Piotr P... PIS odejdzie??? Ale to co ukradli wraz z rodzynkami to im zostanie. I jak to bywa...gówno zawsze wypłynie na wierzch, więc witajmy ich w nowej roli i nadstawiajmy dupy by mieli co dolać...powodzenia
Pablo C... Hehe ludzie to barany myślą że ja zagłosują na peło to nie będzie PLANdemii - nie ma na kogo głosować. Braun powinien swoją partię stworzyć ale wyrzec się Watykanu
Ewa Gro... Kds
Kalina ... Z nich juz nikt nie wygra .Bo nikt z nich nie mówi prawdy . Ludzie nie znaja prawdy na swiecie( konspiracja tez Was bulshiting i jest shield ) . A jak ludzie nie znają prawdy to nic sie nie zbalansuje . Kazdy powinien sie ogarnac i mówić tak jak wie i tak jak czuje nawet do swojego rozmówcy na ulicy i swoimi ustami ze swojego mind i swoich emocji a nie jakiś innych przekazów Zamknęli dużo rzeczy na Youtube i boje sie , ze informacja prawdziwa do ludzi nie dojdzie Wlasciwie to sie nie boje ale martwię , ze jeszcze ludzie nie zasługują na prawdę . Czemu tak jest? Materiał który jest istotny nie wiem czy wyjdzie bo dupki w garniturkach iluminuts wiedza , ze nadszedl moment kulminacyjny ale to nic im nie da będzie korporacja papierkowa przez pocztę :)Ale tym razem reset im sie nie uda bo ludzie dosc duzo kumają :)
Orzel M... Krzysiek, śmiem podejrzewać cię o patriotyzm, powiedz czy słusznie? ;)
Andree ... Kto policz ten wygra?? Bo demokracji to my od 89 r. Nie mamy.
Edek... Nam zadne Uchudry do szczęscia nie są potrzebni te Uchudry zmieniają tylko nazwy i chasła aby łapać Frajera!
Zawsze głosowaliśmy na Złodzieji!!
kaktus2... 2015
PO: Bardziej już nie da się wydymać obywateli niż my.
Jarek: Potrzymaj mi kota
Obudzi?... Super rodacy albo złodzieje i zdrajcy albo zdrajcy i złodzieje. Jestem dumny z świadomości politycznej.
Miki 20... Kds
MsChegu... Wreszcie jakaś dobra wiadomość.