Nowy prezydent USA Joe Biden kontrowersje wyborcze Andrzej Kohut | Polska Na Dzień Dobry Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tCMHMSxEmisNajlepsze komentarze:

Stan Ja... Obydwaj panowie propaguja teorie spiskowe. Gosc programu przyznaje ,ze nie ma badan czy media wplynely na wynik wyborow ale to mu nie przeszkadza mowic,ze cos tam cos tam.
Wszelkie teorie spiskowe o falszerstwach zostaly zanegowane przez FBI,SN prokuratora generalnego i sady stanowe ,ktore odrzucily bezpodstawne oskarzenia prawnikow Trumpa.
Glos elektorow potwierdzil to jeszcze raz co w koncu sklonilo marszalka tutuejszego senatu
McColonnell do przyznania w koncu ,ze Biden wygral.
Sam prezydent oczywiscie brnie w klamstwach tak samo jak przez cala kampanie ale przez to tylko sie osmiesza i rujnuje wiarygodnosc GOP czyli swoja partie.
Stan Ja... Wyborcy Trumpa i ich zwolennicy do ktorych jak widac panowie w studiu naleza ida w zaparte a prowadzacy ordynarnie klamie.
Nie bylo zadnych nieprawidlowosci.Prawnicy Trumpa przegrali 50 spraw o falszerstwa w sadach bo nie potrafili udowodnic tych klamstw ktore powtarza prowadzacy.
Te wybory byly najlepiej zabezpieczone przed falszerstwami.
FBI i Home Land Scurity office stwierdzil jednoznacznie ,ze nie bylo falszerstw. To samo potwierdzil prokurator generalny i sad najwyzszy.
To nie przeszkadza panu redaktorowi powtarzac klamstwa tv FOX ,ktora sympatyzuje z Trumpem i klamie tak jak prezydent. W stanie Georgia przeliczono glosy 3 razy i nie znaleziono zadnych nieprawidlowosci ale to nie przeszkadza Trumpowi wbrew oczywistym faktom dalej klamac ,ze wygral.
Trump zapowiedzial ,ze jesli przegra nie uzna tych wyborow.
Po przegranych sprawach o falszerstwa wyborcze prawncy prezydenta juz nawet nie udaja ,ze zalezy im na wykazaniu falszerstw wyborczych ,ktorych nie zdolali udowodnic.
Teraz druzyna Trumpa che dokonac najwiekszego w histori falszerstwa wyborczego.
Guliani i jego prawnicy prawnymi sztuczkami chca zanegowac wole wyborcow a prezydent podzega swoich zwolennikow do wojny domowej.
To spowodowalo pogrozki smierci dla komisarzy wyborczych i sekretarzy stanowych ,ktorzy podpisali sie pod wynikiem wyborow.
Siegmun... Czyżby śmieszne INFO jeszcze nie podało wyników wyborów ? Dziwne, przecierz to najwiarygodniejsza tuba w Polsce ????
pezet p... Zobaczymy co bedą mówić i pisać jak te głosy ekektorskie zostaną unieważnione i nikt nie będzie miał 270 głosów ? Także może być jeszcze bardzo ciekawie
Nie chwalcie dnia przed zachodem słonca
Michal ... ?? ??? ??? ??? ?
Bigos ma większe szanse niż Joe śpioch Pekinu Biden na fotel prezydenta.Biden biedak ma jedną szansę na 1 000 000 000 000 000 000 000 000 szybciej to go posadzą na fotel elektryczny
Zenek K... Kontrowersje były, ale gdyby nie epidemia i sytuacja na świecie, może byłoby inaczej. Ale dziś to możemy sobie gdybać, co by było gdyby. Naród wybrał Bidena.