RECENZJA ŚWIĄT 2020 NA MSP ☕ Aneta Weronika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=957NzEVgSy8Najlepsze komentarze:

Dr Xerd... co minutę reklama ;-;
Cøøki... Miasto na msp zostało zmienione wcześniej było mało zrobione tam
Yakaris... Anecia rzuca śniegiem pana Miecia
O jestem 960 łapką w górę ?
Wgl ten pakiet z reniferem meeeeega mi się podoba ❤️?❤️
magiczn... Się że że odc przed aktualizacją
Milkia ... Mogli bardziej postarać /: Ale włosy z tego nowego pakietu są mega ładne .
Zuzia X... Mam taki life ha cvk że jak chcecie wszystkie rzeczy z kalendarza na msp to zmiencie datę na 24 i już xd
AKLOPUG... Super odcinek! <3
oSinka ... Anetka mam pomysł na odcinek~!! 31.12.2020 koniec Msp na przeglądarce~~! więc mój pomysł na odcinek(tytuł) Koniec Msp na Przeglądarce Jak to wyglądało?
krufka... Ej pytanie wazne bo jest ta aplikacja i ona mi sie niechce otworzyc na kompie wirk kyos dlaczego?
Baby Yo... Jestem 885 łapką w górę?
Lucky R... Żaluwa ten sweter jest ładny ale trzeba mieć VIP
Ksiezni... Mi się osobiście bardzo podoba pakiet nawet go kupiłam bo jest cudny nie da się ukryć. Myślę że ludzie zaczynają być coraz wybredni mimo że modzi się starają albo po prostu brak im już pomysłów zrozumcie że to też są ludzie i no kurde też nie mają zawsze dobre pomysły ponieważ już tyle motywów zrobili że szok. A co do motywów świątecznych fakt mogli się chodz trochę przyłożyć ale powiem że i tak są cudne. Mi też nie wszystko się w motywach każdy ma inny gust ale żeby narzekać na każdy motyw który się pojawia to trochę przesada i nie rozumiem tego. Jakby zamknęli MSP to ludzie by zaczęli doceniać to co było a nie wymagać coraz więcej. Rozumiem też że ta gra ma 11 lat a sama w nią gram od 3 lat i powinna stawać się lepsza ale postawcie się na miejscu modów czy wy byście też mieli przez 11 lat kreatywność i robienie coraz to nowszych ciuchów i nazw motywu?
Nie wydaje mi się ponieważ nawet moja wyobraznia zmienia się z każdym wiekiem. To tak jak dorosłemu człowiekowi który pracuje i ma mnóstwo na głowie kazać narysować nie wiem jakąś postać np. z bajki z pamięci czy coś kreatywnego. To nie jest to samo jak się ma nie wiem 10/11 lat jeszcze i ta wybroznia jest jeszcze pełna pomysłów a u dorosłego człowieka nie jest już taka sama więc no nie wymagajcie jakiś cudów od modów bo naprawdę jak tak dalej pójdzie to oni w ogóle nie będą mieć pomysłów. Przepraszam że napisałam całą rozprawkę xD ale naprawdę wkurzają mnie już komentarze typu "MSP mogłoby się bardziej postarać" lub "Modzi tylko siedzą i ciągną hajs od małych dzieci" nie tak nie jest tak jak już powiedziałam może oni po prostu nie mają pomysłów na motywy co rozumiem bo też bym nie dawała rady i tak stoję po stronie modów bo myślę że pewne osoby za bardzo najeżdżają na modów a sami nie wiedzą jaka praca jest ciężka. Sama pracuję i mam 19 lat powiem szczerze nie jest łatwo to nie jest youtube że nagracie filmik i trochę go zmontujecie i już wstawiacie w tym momencie nie najeżdżam na youtuberów. Kurde ludzie przemyślcie co piszecie i mówicie bo. Mam kolejny przykład na temat youtuberów jeśli wasz youtuber zmontował zajebiście film z efektami, z głosem, muzyką itd. wam się coś nie spodoba to powiecie że mógł się postarać bardziej i wymagać od niego więcej? Pewnie tak ale serio takie komentarze są zbędne moim zdaniem. Pozdrawiam wszystkich którzy przeczytali moją rozprawkę do końca xD ale musiałam się wypowiedzieć na temat pewnych zachowań ludzi.
•H0t ... Nie można na przeglądarce grać w msp
Piotrek... Motyw posh xmas jest spoczko polecam
?M??êr... Mogło być lepiej...
Luzik A... Ytberzy wcześniej: no mogliby robić więcej stron tych motywów.
Ytberzy teraz: Wolałabym żeby robili 3strony rzeczy niż takie 8 które się powtarzają....
Jak żyć?
Amelia... Czyli wiemy którego to nagrywałś xD
Agata S... To jest 101 komentarz
Ala Koc... Biorąc pod uwagę to że nagrałaś pewniee w zeszłym tygodniu to nie narzekaj. Ale serio mogli by coś lepszego dać. Noszę ten sweter z pierwszego ale rękę mam za rękawem a szyje za kołnierzem
l???... jezu kocham cię za to końcowe outro :00000000
Aneta Weronika ciekawostki

Aneta Weronika ciekawostki

Historia kanału Aneta Weronika zaczyna się w dniu 2016-11-08 23:08:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 217 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 22388117 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 129000 użytkowników.