Minęła20. Komunistyczni zbrodniarze nie doczekali osądzenia TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9R_2VGcpIDINajlepsze komentarze:

Ryszard... Teraz czas osadzic pis
taki Ja... A propos komunistów
Pamiętacie projekt rekompensat za prąd?
Nie będzie rekompensat.
Będzie podwyżka. Od stycznia.
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/podwyzka-cen-pradu-od-2021-r-drozszy-chleb-i-wyzszy-o-ok-150-zl-rachunek-za-prad/9bs0zb6
Tadeusz... ależ to w wielu przypadkach byłby straszny antysemityzm od kato-faszystów
Theodor... Ale Ci z PiSdzieli już tak. Jak upadnie rezim w Waszyngtonie. Oto już dbają Chiny z Rosją i reszta wolnego świata.

????
PiSdzielce filarem bezpieczeństwa rzydousa i gejropy:


"Duda podkreślił, że polsko-amerykańskie relacje stanowią filar bezpieczeństwa oraz stabilności europejskiej i transatlantyckiej.

W jego ocenie Polska i Stany Zjednoczone muszą stawiać czoła wyzwaniom zagrażającym równowadze bezpieczeństwa światowego i mającym swoje źródło w „imperialnych resentymentach, nadużyciach władzy i łamaniu praw człowieka”. 

Duda o tych bandytach gadasz?:


"Amerykańscy instruktorzy szkolą 30 bojowników zakazanej organizacji Państwo Islamskie z obozu Al-Hol w celu zasilenia szeregów nielegalnych formacji zbrojnych, powiedział w środę szef rosyjsko-syryjskiego sztabu koordynacyjnego ds. powrotu uchodźców Michaił Miziniec.

„Od sierpnia do września bieżącego roku zgromadzono grupę o liczebności do 30 osób z terrorystów Państwa Islamskiego, przebywających w obozie Al-Hol” – zaznaczył Mizincew na otwarciu Międzynarodowej Konferencji ds. powrotu uchodźców na terytorium Syrii.

Jak zaznaczył, pod kierownictwem amerykańskich instruktorów ci ludzie odbywają specjalny, dwumiesięczny kurs.

Ci, którzy czerpią korzyści z podobnej sytuacji, powinni zrozumieć mądrość arabskiego przysłowia: „Kto sieje wiatr, zbiera burzę” – dodał Mizincew"


"Od połowy roku 1944, do połowy roku 1990 Polska była Suwerennym, Uprzemysłowionym Państwem, dziś JEST TYLKO WSCHODNIĄ FLANKĄ STANÓW ZJEDNOCZONYCH, a Polacy przyszłym Mięsem Armatnim, w wypadku Wojny USA z Rosją i Białorusią. Awans Polski niesamowity.

Gdy Polska była w Układzie Warszawskim, to Oficerowie chodzili dumnie w Galowych Mundurach, dzisiaj smarują twarz pastą do butów i udają, że są Rambo"?

PiSdzielce z Polin. O to co was czeka:

BREAKING! Russian HYPERSONIC PRS-1M Is UNSTOPPABLE! It Reaches Mach 15 During Test Launch!"
Witold ... Masz Morawiecki władzę i kto ma niby osądzać zbrodniarzy ??? Miś Kolargol !!!!!!!!!!!!!