Wiceminister się wygadał! Nie zaszczepi się! PiS ma problem.... Suwerenny PL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wM34hEc3D_YNajlepsze komentarze:

xyz xyz... Szacunek dla Pana Ministra Kowalskiego !!!! SOLIDARNA POLSKA to nie jest partia PiS. Tam jest bardzo dużo rozsądnych osób. PiS robi wszystko, aby ich rozbić i osłabić Ziobrę. PiS chce wchłonąć i przeciągnąć na ciemną stronę PiS.
Beata S... On poprostu nie chce isc dobrowolnie na rzez.
simba s... Kowalski barwo.
dawid L... Czy to jest ten koleś który był w PO (2005,2006) - zarabiał kilka tysięcy. Jak wszedł z list PiS-u do Sejmu nagle mieszkanie za 800 koła auto za 80 koła akcje różnych spółek za sto kilka tysięcy. Od 2003 do 2008 był prezesem zarządu krajowego Stowarzyszenia „Stop Korupcji”a żeby dostać się do Sejmu z list pisu podpisał się na papierze że nigdy nie zagłosuje za podwyższeniem podatków NIGDY i już na pierwszym zjeździe Sejmu zagłosował oczywiście za podwyższeniem! DOBRA ZMIANA rządzi!
Patryk ... morawiecki wstaje z łoża i mówi ,,szczepić x3 niedzielski wstaje i mówi ,,strategia x3 jarek wstaje i mówi ,,jesteście zdrajcami x3 a duduś wstaje i mówi ,,podpisać x3
19pablo... Popieram.....wszyskich zdrow myślących.
xyz xyz... <>Two Steps From Hell - Freedom Fighters (Extended);

https://www.youtube.com/watch?v=kfFuckTgnc4&feature=youtu.be
Alvin V... Na czas szczepień planują wyłączać internet i telefony. Mają być tylko rządowe, jednakowe komunikaty na wszystkich kanałach tv i zaproszenia na wyszczepienie na telefon.
Kasia x... Wielki szacun dla Pana Jana Kowalskiego BRAWO
Alvin V... Benefit od pinokia za wyszczepienie - możliwość wyjścia z domu. O dziękujemy ci panie za twe chojne dary!
Alvin V... Mówienie prawdy jest już czynem rewolucyjnym.
Bogna B... Musi byc bardzo niesamowita ta szczepionka skoro politycy narazaja swoje stanowiska zeby sie nie szczepic
Jasiek ... Pozdrawiam . Nie da się naprawiać RP. na dwóch dziurawych konstytucjach 1935 r i 1997r.Trzeba mówić o tym jasno nie ściemniać , że te konstytucje i dodatkowe inne do prowadziły do upadku RP i jej rodaków. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli i prawdziwych patriotów RP. Do zjednoczenia się przy nowym oddolnym projekcie konstytucji www.konstytucja2020.pl .....Jeżeli chcemy naprawiać i remontować RP. To nowy projekt konstytucji bardzo nadaje się do tego celu, jest to otwarty projekt do dyskusji poprawek i oddolnego referendum dla nas Rodaków RP. Bierzmy sprawy w swoje rence, najwyższy czas żeby ratować nas samych i RP. W skrócie o nowym projekcie . 1) Jest rozbudowany art, 4. na korzyść i przewagę rodaków ,narodu RP .po każdych wyborach, żeby po wyborach nie być niewolnikiem tylko mieć kontrol nad swoimi wybranymi, z odp karną, za korupcję, złe zażądzanie przeciw rozwojowi rodaków RP za zdradę RP. itp. 2) Jest podatek 10cia. tzn. 5% doch. i 5% obrtowy dla PL. działalności gospodarczych. Jest redukcja parlamentu z obecnej liczby o połowę w nowej liczbie nowego projektu, 3) Jest odpowiedzialność karna z pozbawieniem mienia, od najniższego urzędnika w RP, do najwyższego szczebla władzy w RP. Zobaczmy i przekonajmy się sami ilu nas będzie w RP. którzy staną po stronie tego nowego projektu .Sława.

Oświeconym Sławianom.
Katarzy... Ni to Morawiecki ma podwójną dawkę ... i benefity :)
Andreas... Cały sejm i senat do dymisji, a następnie pod sąd i do więzienia!!!
Bogna B... Zaraz beda wszystko zamykac,przygotujcie sie po swietach
Andre a... Proste nie zaszczepię się ale nie mówię o tym.żaden poseł się nie zaszczepi.
Barbara... Szwajcaria i Dania odmówiła
szczepień, ędą obserwować , reakcje poszczelidnne w innych krajach !!!!
Iga Art... Myśli głową a nie czym innym