Porsche Taycan 4S nie boi się nawet Hellcata! AutoCentrum.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nPfYLpClYkUNajlepsze komentarze:

Bo Tak... Taycan jest tani a nawet bardzo tani!!!! Tak wiem dla nas cebulaków kosmos, a potem proszę pobrać oficjalny cennik porsche i spojrzeć ile kosztuje 911 i jej opcje... 911 to stara dobra sprawdzona technologia elektryk to wszystko nowe nawet instalacja 800V niespotykana nigdzie nawet tramwaje i gigantyczne autobusy elektryczne z ładowaniem 500kW mają max 750V .... Cena jak na porsche promocja+za nową porządną technologię a nie obiecanki Muska kiedyś gdzieś jak dach wam nie odpadnie z normalną siecią serwisów Premium...
Rocket... 1. Jaka jest różnica do prędkości 100 km/h w metrach między ścigającymi się Porsche Taycanem Turbo S i Porsche Taycanem 4S, jeżeli różnica w przyspieszeniu wynosi 1,2 s od 0 do 100 km/h?
2. Jaka jest różnica do prędkości 120 km/h w metrach między ścigającymi Porsche Taycanem Turbo S i Porsche Taycanem 4S, jeżeli różnica w przyspieszeniu wynosi 0,6 s od 80 do 120 km/h?
3. Jaka jest różnica do prędkości 100 km/h w metrach między ścigającymi się Porsche Taycanem Turbo i Porsche Taycanem 4S, jeżeli różnica w przyspieszeniu wynosi 0,8 s od 0 do 100 km/h?
4. Jaka jest różnica do prędkości 120 km/h w metrach między ścigającymi Porsche Taycanem Turbo i Porsche Taycanem 4S, jeżeli różnica w przyspieszeniu wynosi 0,4 s od 80 do 120 km/h?
5. Jaka jest różnica do prędkości 100 km/h w metrach między ścigającymi się Porsche Taycanem Turbo S i Porsche Taycanem Turbo, jeżeli różnica w przyspieszeniu wynosi 0,4 s od 0 do 100 km/h?
6. Jaka jest różnica do prędkości 120 km/h w metrach między ścigającymi Porsche Taycanem Turbo S i Porsche Taycanem Turbo, jeżeli różnica w przyspieszeniu wynosi 0,2 s od 80 do 120 km/h?
Piotr ?... Taka zamiatarka do liści?
Dupadup... Fajne, ale czemu tak bardzo drogie, z drugiej strony gdyby było tanie to wszyscy by takimi jeździli. Co do Hellikat-a to jakoś słabo był ten pojedynek pokazany, zresztą i start był nierówny.
Jacek G... Dopóki infrastruktura do szybkiego ładowania nie będzie powszechna to nic nawet po takim Porsche, które można naładować w 15min. jak nie będzie tego gdzie zrobić. Poza tym ceny elektryków w porównaniu do benzyniaków to jeszcze ogromna przepaść.
MrQuash... Fajny test, i dzięki za uczciwe przyznanie że ciągle wybrałbyś powiedzmy 911, bez tego fałszywego i ślepego zachwycania sie elektrykami. Swoja drogą brakuje choćby szybkiego podstawowego sprawdzenia zasięgu realnego na trasie i nie mówię tu o 90 za tirem jak większość testujących robi tylko faktycznie zrobić trasę jakąś w normalnym tempie dla takiego samochodu i określić ile faktycznie w trasie da się kilometrów przejechać.
Jacek P... Taki młody Freddie Mercury.
Sebasti... Jak bardzo w Porsche Taycanie 4S zasięg spada przy dopuszczalnej masie całkowitej, dynamicznej jeździe i prędkości maksymalnej?
Bossman... Helcat Góra bez dwóch zdań ???
masinsk... 6:35 - Ta boli :D
Darek... Ta wstawka na końcu w slo-mo rewelacja! Więcej takich.
Wojciec... Fajna zabawka tylko ta cena zabija!!! ??????
Darek... I tak bym wybrał Dodge'a
Vag Gar... dzwiek jak ufo
Vbwg rm... Wygląda dobrze , startuje dobrze prowadzi się dobrze , od rodzaju napędu i dźwięku przyspieszenia odkurzacz przysysającego się do dywanu robi się nie dobrze .... To auto powinno mieć 700 800 zasięgu ,załadowane w maksymalnie 30 minut by miało sens . Ale takie tempo ładowania pewnie będzie kosztować tyle co równowartość benzyny . Jak infrastruktura i elektryki się rozwiną polska i inne państwa dołożą podatek od prądu do aut bo utracą wpływy z akcyzy z paliwa itp ... Unia zrobi normę dla ładowarek euroVol 1,2,3,4 itp. z każdą z nich sama ładowarka jak i ładowanie będzie stawało się droższe. W konsekwencji będziemy jeździć drożej niż na PB/ON, za auta te już płacimy więcej.... Będziemy ograniczeni ze wzglądu zasięgu i czasu ładowania , będziemy zatruwać środowisko bateriami do tych aut ,utylizacja itp , a ludzie którzy kupują 15 20 letnie auta z powodów finansowych , jak kupią 20 letniego elektryka to co by się nie rozwaliło zapłacą połowę pensji bo będzie potrzebny do wszystkiego specjalistyczny warsztata z bardzo drogim komputerem ,a kupno żarówki z po za ASO za 20 złotych będzie powodowało zakłócenia kilku stystemów i kontrolki na desce , zostanie wymiana i żarówka z ASO za 500 plus podpięcie komputera lub zamiennik za 250 .... Ach jakie elktryki długo falowo są super ....
Andrzej... Ty jesteś fajny miśu he he xd
Bartosz... Zasięg >600km przy 140km/h i ładowanie do 100% w 15min.
Dream dream dream...
Krzysie... Super program z testem
039 dri... niby fajna zabawka ale to juz nie jest motoryzacja moim zdaniem