Zrobiliśmy SYMULATOR RAJDOWY z TELEFONU! 5 Sposobów na...


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gw78wg3jfJcNajlepsze komentarze:

5 Sposo... Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać smartfon realme 7i, słuchawki bluetooth realme buds air pro oraz powerbank o mocy 10 000 mAh. Wystarczy, że w komentarzu pod tym filmem odpowiecie na pytanie: „Jeśli Twój telefon mógłby zarządzać dowolną rzeczą, to co to by było i dlaczego?”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy. Regulamin konkursu:
https://cutt.ly/bhH7npH
Dariusz... chcialbym, aby moj telefon zarządzał wszystkimi sprzętami w mieszkaniu. Moglbym dluzej wypoczywać przed pracą, a po wyjściu z domu, w drodze pogasił bym światła, pozamykał drzwi , uchylił okna aby się mieszkanko wietrzyło, wyłączył telewizor oraz Ps4... Oczywiście przed powrotem do pracy mieszkanko by czekało na mnie w takim stanie jak lubię, ciepłe i gotowe na moje przyjście.
Mich M... "Biorę udział"
Chciałbym żeby mój telefon sterował wszystko urządzeniami przewodowymi i bezprzewodowymi. Np. telefon kiedy miałby się ładować lub coś wysyłać, słuchawki kiedy mają się wyciszać, zgłasniać i ściszać oraz piekarnik kiedy ma się wyłączać i włączać na odległość jak coś się piecze.
Zaoszczędziłbym wtedy mnóstwo czasu na granie na symulatorze :)
kazik k... KUŻWA GABRYCHA WYSTAWIŁ 2:28
?ukasz ... Gdyby mój telefon mógł zarządzać czymś dowolnym ma świecie to dodał bym wam jeszcze 5mln subów, bo w pełni na nie zasługujecie przez te wszystkie lata ?
Pawe? S... Chciałbym żeby mój telefon mógł sterować limuzyną Kim Dzong Una.

Trochę tak jakby sterować boskim rydwanem z racji, że jest tam tak poważany XD
No i przynajmniej nie trafiłbym do gułagu bo tylko ja bym znał hasło ? musiałby na nogach chłop chodzic
Szymon ... chciałbym żeby mój telefon sterował moim samochodem . Jesteście najlepsi pozdrawiam
MaKu... ,, biorę udział "

Chciałbym zarządzać moimi snami przez telefon xD
FuziaK... "biorę udział"
Rzeczą którą chciałbym żeby zarządzał mój telefon było by arduino dzięki telefonowi można by było sterować i zaprogramować ale też i nauczyć się pisać programy
Piotr P... Chial bym żeby moim telefonem dało się prowadzić samochód ustawiasz sb nawigacje i jedziesz i nic nie musisz robić ??
Marek O... "biorę udział" chciałbym aby mój telefon miał możliwość wyłączenia smutku na świecie, zawsze marzyłem aby każdy był zadowolony i szczęśliwy, mam Dość patrzenia na smętne twarze ludzi którzy mają niespełna 16-20 lat
Felix... Chciałbym aby mój telefon mógł zarządzać jakimś wielkim serwisem sprzedażowym typu AliExpress. Tam jest chyba wszystko, więc wystarczyło by jedno kliknięcie by mieć co się tylko zapragnie.
Adamffh... Jeśli byłby taki telefon którym mógłbym sterować Żoną i dziećmi to byłby to LOBABEN, ale jak to mówią nadzieja matka głupich :D
Zwiadow... Chciałbym żeby telefon mógł obsługiwać poziomy hormonów w naszych organizmach. Moglibyśmy wtedy sprawniej utrzymywać homeostazę i np zwiększyć produkcję serotoniny w przypadkach depresji itd.
Oczywiście trzeba by to sprawnie rozplanować i ograniczyć żeby nikt nie zrobił sobie krzywdy :)
Pozdro chłopaki!
Muzyka... Super odcinek pozdrawiam
Jacek L... Real Racing <3
Damer .... Chciałbym abym mój telefon sterował pracą.
Simba... ,, Biorę udział ,, Chciał bym żeby mój Telefon zarządzał moim czasem, żebym o niczym nie zapominał i wszystko zrobił na czas
A tak a propo sztoss odcinek ??
Bart?om... Jak by mój telefon mógłby zarządzać to chciał bym żeby zarządzał (sterował) ludźmi którzy są odpowiedzialni za wojny na całym świecie.Na pewno by to uzdrowiło świat.Pozdrawiam
Ironsid... Jeżeli mój telefon mógłby zarządzać jakąś rzeczą to najpewniejszym krokiem byłoby zarządzanie finansami naszego kraju ... Zamiast kupować respiratory widmo i wiele wiele głupkowatych i nikomu niepotrzebnych rzeczy których świat nigdy nie widział i rąbiac nas na podatki i płacąc ZUS stojąc w korkach do lekarza wolałbym te pieniądze dać ludziom którzy ich naprawdę potrzebują tzn. domy dziecka domy starości i również domy pomocy społecznej można takowe pieniądze po części przeznaczyć też na schroniska bo zwierzęta nie ludzie ale jak my życie swoje mają... Aczkolwiek pomysłów jest wiele na zagospodarowanie tych pieniędzy . Pozdrawiam pomysł fajny wykonanie również można rzec jak to pisałem w jednym z odcinków PALCOBEN ! przyjdzie czas iż ja wykonam stacjonarną rajdówke mojemu dziecku . Pioooontka chłopaky..
5 Sposobów na... ciekawostki

5 Sposobów na... ciekawostki

Historia kanału 5 Sposobów na... zaczyna się w dniu 2013-07-03 13:58:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 404 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 511803030 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 2250000 użytkowników.